Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2019-09-03, 00:34   AspoÅ‚eczność i chad

Witam :-) postanowiłem znów coś napisać o moich problemach z którymi tak średnio sobie radzę. Mam spory kłopot w nawiązywaniu relacji z ludźmi, praktycznie jest to niemożliwe przez rozwiniętą aspołeczność. Nie jest tak iż jestem zupełnie zamknięty jednak o spotkaniach poza pracą nie ma mowy, mieszkam teraz sam i czuję się bardzo samotny, nie potrafię przeskoczyć tej bariery od wielu już lat, nawet internet w tym wiele nie pomaga . Aktualnie leczę się też u psychiatry, biorę leki na stabilizację nastroju bo prawdopodobnie mam zaburzenia afektywne dwubiegunowe. Bez leków nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, ciężka depresja momentami przeradzająca się w hipomanię bardzo mnie wyniszczyła psychicznie :zalamany: ale jest lepiej i teraz dopiero widzę jak chore było to co się ze mną działo, natrętne myśli samobójcze, codzienna walka z pustką. Nie życzę tego najgorszemu wrogowi. Staram się z tym wszystkim walczyć jednak naprawdę jestem już zniechęcony, przyzwyczaiłem się do obecnego stanu i chyba zaczynam to akceptować iż tak musi po prostu być.

To by było chyba na tyle, tak chciałem wam o tym napisać bo jakoś lepiej się czuję wiedząc, że ktoś to przeczyta. Uciekam spać! :spi:
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2019-09-03, 13:20   

Chciałam coś mądrego napisać, ale skrócę to do tego, że jakbyś chciał pogadać to moja skrzynka stoi otworem. Dobrze, że jesteś świadomy problemu i krok po kroku działasz aby się z nim uporać. Trzyma kciuki i jak coś to mam czas wolny :)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Szalonooki  

User


Do³±czy³: 31 Maj 2013

Sk±d: Kurort Rolson

   

Wys³any: 2019-09-03, 18:09   

Witam w klubie zaburzonych. Legendy mówią, że komuś kiedyś odebrano członkostwo.

Leki sÄ…, a co z psychoterapiÄ…?
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2019-09-03, 23:14   

Lady Virgin napisa³/a:

Chciałam coś mądrego napisać, ale skrócę to do tego, że jakbyś chciał pogadać to moja skrzynka stoi otworem. Dobrze, że jesteś świadomy problemu i krok po kroku działasz aby się z nim uporać. Trzyma kciuki i jak coś to mam czas wolny :)



Dziękuję za propozycję :-)

Szalonooki napisa³/a:

Witam w klubie zaburzonych. Legendy mówią, że komuś kiedyś odebrano członkostwo.

Leki sÄ…, a co z psychoterapiÄ…?



Psychoterapię sobie póki co daruję chyba, że będzie naprawdę źle.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 24

Do³±czy³: 05 Sie 2016

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2019-09-04, 10:45   

Napisz do mnie na priva :-)
_________________
Naiwność mam pod sercem,
bo czasami sam już nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo co z tego, że w kontakcie mi nie pasuje przyjaźń, po co coś zaczynać, skoro jutro chcesz z tym skończyć
 

samerpiszesiesummer  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Mar 2019

   

Wys³any: 2019-09-08, 13:44   

Chciałbym Ci cośsensownego podpowiedzieć, ale nie wiem, co. Napiszę tylko: "powodzenia" i oby Ci się udało wyjść z tego zamknięcia.

Ja mam podobnie jak ty - raczej bardzo niedużo spotykam się ze znajomymi, wolę odosobnienie, ale po prostu taką mam naturę i to jest właśnie mój świat. Towarzystwo ludzi sztuk więcej niż 4 mnie przerasta. Tak już mam i tyle :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com