Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dawid joint  

User


ImiÄ™: dawid

Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-12-29, 22:25   Â¦wiÄ™ty MikoÅ‚aj

Pamietam jak bylem maly mialem wtedy około 6-ciu lat . I jechaliśmy samochodem w dniu wigili do dziadków i nagle cała moja rodzina czyli tata , mama , brat zobaczylismy na niebie ¦więtego Mikołaja . Teraz mam 17 lat i dalej z rodzicami wypamiętujemy sobie tą sytuacje . Jak pamietam z mojej wyobrazni to normalnie bylo widać sanie i renifery . Chcę poznac wasze opinie jak zareagujecie . Rodzicie do dzis sie spieraja w jakim to bylo miejscu bo są sprzeczni o 30km czyli o 2 miesteczka ;>

Czyli moim zdaniem jakimś cudem Mikołaj istnieje :D :-|
PS: Nawet moi rodzice z rodzinÄ… "dyskutowali" na ten temat wiec napewno nie zartujÄ… .
 

darecki  

Wymiatacz

Filozof



Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Wrz 2009

Sk±d: Z Daleka

   

Wys³any: 2011-12-29, 23:42   

Nie powiem co widziałeś naprawdę jednak wydaje mi się że to raczej nie był mikołaj głównie z tej przeczymy że nie istnieją latające renifery ani zresztą inne zwierzęta które uciągnęły by sanie.
Kolejny argument jest taki że nie ma mowy o obleceniu wszystkich domów jednej nocy.
Kolejny gdyby istniał to czemu to gdzie sa te prezenty które rzekomo roznosi.
To chyba tyle bo wydaje mi sie że więcej nie potrzeba.
_________________
Warto pozostać soba w każdej sytuacji...
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-12-29, 23:48   

Zmień dilera.
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-12-30, 06:50   

A ja uważam,że to co zobaczyłeś to wytwór twojej wyobraźni,ale skoro lubisz wieżyć w św Mikołaja to spoko też kiedyś wieżyłem do czasu jak nie poznałem tej okrutnej prawdy.
Jest też druga możliwość zobaczenia Mikołaja,że byłeś pod wpływem jakiś środków odurzających i dlatego zaobserwowałeś takie zjawisko.

wegrrrry napisa³/a:

Zmień dilera.

powinien zmienić bo ten towar jest za silny dla niego
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

dawid joint  

User


ImiÄ™: dawid

Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-12-30, 11:09   

Ale tu własnie o to chodzi , ze wierzysz jak zobaczysz , wy nie widzieliscie wiec nie wierzycie , ja widzialem ale wierze :D ale dobra czekam na inne odpowiedzi ;> i spokojnie nie bylem na jakis srodka odurzających (poniosło cie troche :D )
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-12-30, 11:13   

Ja Ci wierzę. Też widziałam, oczami serca.
_________________
W miękkim futrze kota
 

KisiuKisiowsky  

Stały User

Punx not dead!!!



ImiÄ™: Kisiu

Do³±czy³: 22 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-24, 17:24   

¦w. Mikołaj istniał dawno temu. postać historyczna.
teraz jedynym mikołajem na święta jestem ja jak się przebiorę i przychodze do mojej siostry. była lekko zdziwiona jak mikołaj przyszedł z czerwonym irokezem na głowie :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-06-05, 13:13   

Dowiedziałam się, kiedy znalazłam moje listy za kominkiem.
Wtedy rzewnie płakałam, dokładnie pamiętam tę scenę. Kiedy trzymałam je w rękach, były w pajęczynach, a ja wtedy klęczałam i płakałam.
Podobnie kiedy dowiedziałam się, że wróżka zębuszka nie istnieje, znajdując swoje zęby w jakimś kuferku.
Wtedy, to nawet spakowałam swoje ciuchy do plecaka i chciałam uciec, poczułam dziwną beznadzieje. Dodatkowo padał deszcz. Straszne uczucie, dowiadywać się w taki sposób.
_________________
W miękkim futrze kota
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-05, 15:10   

DeSade napisa³/a:

Dowiedziałam się, kiedy znalazłam moje listy za kominkiem.
Wtedy rzewnie płakałam, dokładnie pamiętam tę scenę. Kiedy trzymałam je w rękach, były w pajęczynach, a ja wtedy klęczałam i płakałam.
.



To wcale nie jest dowód, że ¦więty Mikołaj nie istnieje - ot, miał dość czytania twoich wypocin. :]
Filozofia, jałowa wiedza o niczym... bosze... rzygi i wanna.... :-D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-06-05, 17:38   

Już wtedy tkwiły we mnie pewne skłonności do wyciągania konkluzywnych wniosków, będąc nadmiernie bystrym dzieckiem , zapewne przewyższałam już wtedy intelektualnie skarbówkę.

bOSZ. CO ZA BARAN.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-09, 08:28   

Rodzice wciskają Ci od małego jakiegoś ¦więtego Mikołaja, Aniołka czy Zajączka, tak samo świat wciska Ci jakiegoś Boga - allah, budda, Jezus i Ci inni, a w sumie to ten sam jeden - niby, aczkolwiek tego nie widać choćby po islamie xD

- wymowne.

Wybór należy do Ciebie w co wierzysz, a co nie :-D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-06-09, 08:50   

Ogarnij sie dif
_________________
W miękkim futrze kota
 

marcinb  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Cze 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2015-06-10, 22:19   

Ja sądzę, że ¦więty Mikołaj to wielka frajda i kupa radości dla najmłodszych. Fajnie, że ta tradycja jeszcze nie zamarła. Wiele dzieci cieszy się z otrzymywanych prezentów.
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com