Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-04-15, 07:03   

ktoś się w jakimś wywalonym już na śmietnik temacie, dopatrzył na tym filmiku amatorskim człowieka w białej koszuli w 18 sekundzie. niby gdzie? bo tak patrzę, oczy wytrzeszczam i nic z tego...
_________________
meow
 

Kahana  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-04-15, 12:10   

Cytat:

Do autora - nie czytaj dużo o tym co się stało w sobotę, czytaj po prostu DU¯O. To oszczędzisz nam tego typu tematów.
pzdr.


Z tego co wiem to forum jest do tego by wypowiadać sie na wszystkie tematy. A jeżeli ten temat nie odpowiada Twoim gustom - nie wypowiadaj sie bo dla mnie to nie jest bzdura.
_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu - staraj się zostać człowiekiem wartości.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-04-15, 12:49   

Cytat:

Z tego co wiem to forum jest do tego by wypowiadać sie na wszystkie tematy. A jeżeli ten temat nie odpowiada Twoim gustom - nie wypowiadaj sie bo dla mnie to nie jest bzdura.


To bądź chociaż tak łaskawa i nie rób burdelu w tym dziale. Te DOMYS£Y nie mają nic wspólnego z polityką. Są na tym forum działy jak "Niesamowite" i "wiara" tam jest miejsce na takie coś.

A teraz zobaczmy czym się zajmują ludziska z tego portalu, co zamieściłaś tekst:

Cytat:

syjonizm i globalizm, zbrodnie elit - kto tak naprawdÄ™ nami rzÄ…dzi?

*
sponsorzy Holocaustu i ich plan realizowany do dziÅ›
*
info wojna z Kościołem - prawdziwe oblicze
*
wielkie afery tego świata, które mają wpływ na nasze życie
*
żydomasońska infiltracja Kościoła katolickiego


Rzeczywiście na pewno dowiemy sie prawdy od autora tekstu;]
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Kahana  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-04-15, 14:41   

Uesugi napisa³/a:

Te DOMYS£Y nie mają nic wspólnego z polityką.


Domysły racja nie mają nic wspólnego z polityką ale do cholery temat był o ataku terrorystycznym a to jak najbardziej jest z nią powiązane.
_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu - staraj się zostać człowiekiem wartości.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-04-15, 15:11   

Cytat:

Domysły racja nie mają nic wspólnego z polityką ale do cholery temat był o ataku terrorystycznym a to jak najbardziej jest z nią powiązane.


Gdyby to był atak terrorystyczny to miałoby to sens, ale nie był i temat wkręci się wkoło TEORII SPISKOWYCH. Rozumiesz? Poza tym pan autor nawet nie powiedział kto i po co miałby to robić;o
I rzecz najważniejsza Rosjanie ( którzy są jawnie podejrzewani przez tego gogusia ) po pierwsze nie mieliby celu w czymś takim, a po drugie nie spaprali by tak roboty, że pozwoliliby jakiemuś postronnemu patałachowi wejść i nakręcić filmik, a potem go wrzucić na utuba. Ludzie litości, więcej myślenia, bo tutaj się ciemnogród zrobił.
IMO ten temat tu nie pasuje.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Kahana  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-04-15, 15:22   

To jest twoje zdanie ja nie mówie, że to był atak ale też nie mówie że nie był. Wypowiem się dokładniej na ten temat jak będzie wiadomo coś wiecej.

Uesugi napisa³/a:

Poza tym pan autor nawet nie powiedział kto i po co miałby to robić;o


Nie musiał mówić bo chyba wiadomo, że skoro stało sie to w Rosji ro rosjanie mogli maczać w tym palce. A po co?? Od dawna mamy nie najlepsze stosunki z rosją.
Powiedzmy sobie szczerze rosjanie nas nie lubią także to mógł być powód.

[ Dodano: 2010-04-15, 15:27 ]

Uesugi napisa³/a:

rzecz najważniejsza Rosjanie ( którzy są jawnie podejrzewani przez tego gogusia ) po pierwsze nie mieliby celu w czymś takim, a po drugie nie spaprali by tak roboty, że pozwoliliby jakiemuś postronnemu patałachowi wejść i nakręcić filmik, a potem go wrzucić na utuba.


A może właśnie specjalnie tak zrobili żeby ich nie podejżewano.

Uesugi napisa³/a:

Ludzie litości, więcej myślenia, bo tutaj się ciemnogród zrobił.


Każdy ma swoje zdanie na ten temat i nie zmieni go tylko dlatego, że bedziesz wypisywał takie właśnie zdania.
_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu - staraj się zostać człowiekiem wartości.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-04-15, 15:49   

Cytat:

Powiedzmy sobie szczerze rosjanie nas nie lubią także to mógł być powód.


Ja wielu ludzi nie lubię, a jakoś nie biegam po ulicy z nożem i nie bawię się w masarnię.
Nie widzę żadnych powodów. SENSOWNYCH a nie "bo nas nie lubią";o

Cytat:

A może właśnie specjalnie tak zrobili żeby ich nie podejżewano.


Boska logika, wypuścili filmik by ich nie podejrzewano a ten filmik sprawił że... się ich podejrzewa!!! Ależ taktycy nad tym myśleli, zaiste...
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Kahana  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-04-15, 16:31   

Uesugi napisa³/a:

Ja wielu ludzi nie lubię, a jakoś nie biegam po ulicy z nożem i nie bawię się w masarnię.


Oglądasz czasem wiadomości?? Ile razy było coś takiego, że jacyś młodociani zabijali innych tylko dlatego, że np nie chcieli im oddać butów czy telefonu.
U mnie w mieście w sylwestra młody chłopak pociachał nożem swojego kolege właśnie tylko dlatego, że go nie lubi.
_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu - staraj się zostać człowiekiem wartości.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-04-15, 16:33   

Cytat:

Oglądasz czasem wiadomości?? Ile razy było coś takiego, że jacyś młodociani zabijali innych tylko dlatego, że np nie chcieli im oddać butów czy telefonu.
U mnie w mieście w sylwestra młody chłopak pociachał nożem swojego kolege właśnie tylko dlatego, że go nie lubi.


Jezus maria to był przykład. Nie powiesz mi, że motywem rzekomego zamordowania 96 osób w tym elity kraju jest "bo ich nie lubiliśmy"...
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Kahana  

Stały User



Imię: Kaśka

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2010-04-15, 16:43   

Uesugi napisa³/a:

Nie powiesz mi, że motywem rzekomego zamordowania 96 osób w tym elity kraju jest "bo ich nie lubiliśmy"...


Słuchaj no ja nie mówie tu, że to co się stało to było ukartowane przez rosjan.
Ja tylko podejrzewam. Podejrzewać nie można??
To co wkońcu można???

Uesugi napisa³/a:

Jezus maria to był przykład


I nie wymieniaj imienia Pana Boga swego nadaremno, bo jestem osobom wierzącą i mnie to drażni!!!
_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu - staraj się zostać człowiekiem wartości.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-04-15, 17:02   

Cytat:


Słuchaj no ja nie mówie tu, że to co się stało to było ukartowane przez rosjan.
Ja tylko podejrzewam. Podejrzewać nie można??
To co wkońcu można???


¯eby kogoś o coś podejrzewać trzeba mieć motyw. Ja tutaj nie widzę żadnego.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-15, 17:10   

Kahana napisa³/a:

I nie wymieniaj imienia Pana Boga swego nadaremno, bo jestem osobom wierzącą i mnie to drażni!!!


A Ja jestem patriotą, i drażnią mnie pierdoły które umieszczasz. :)

Uesugi napisa³/a:

¯eby kogoś o coś podejrzewać trzeba mieć motyw. Ja tutaj nie widzę żadnego.

Oczywiście.

Uesugi napisa³/a:

A teraz zobaczmy czym się zajmują ludziska z tego portalu, co zamieściłaś tekst:
Cytat:
syjonizm i globalizm, zbrodnie elit - kto tak naprawdÄ™ nami rzÄ…dzi?

*
sponsorzy Holocaustu i ich plan realizowany do dziÅ›
*
info wojna z Kościołem - prawdziwe oblicze
*
wielkie afery tego świata, które mają wpływ na nasze życie
*
żydomasońska infiltracja Kościoła katolickiego

Rzeczywiście na pewno dowiemy sie prawdy od autora tekstu;]


Autor to kolejny maniak, widzącym wszędzie spisek i przyciągający głupotami.
Teraz tylko poczekać, że w sprawę tej tragicznej katastrofy byli wmieszani kosmici, masoneria, pakt Putin-Bin Laden.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-15, 17:50   

Constantine napisa³/a:

Autor to kolejny maniak, widzącym wszędzie spisek i przyciągający głupotami.
Teraz tylko poczekać, że w sprawę tej tragicznej katastrofy byli wmieszani kosmici, masoneria, pakt Putin-Bin Laden.

Nie ma dowodów na to, że to atak terrorystyczny, ale też nie ma dowodów na to, że nim nie był,czemu więc twierdzisz że autorka jest maniakiem ?

Uesugi napisa³/a:

¯eby kogoś o coś podejrzewać trzeba mieć motyw. Ja tutaj nie widzę żadnego.

Podejrzewać zawsze można,natomiast żeby wystosować oskarżenie z minimum sensu i szansy na pozytywne rozpatrzenie, trzeba mieć motyw.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-04-15, 19:09   

Cytat:

Nie ma dowodów na to, że to atak terrorystyczny, ale też nie ma dowodów na to, że nim nie był,czemu więc twierdzisz że autorka jest maniakiem ?


Jak zwykle nie raczysz przeczytać o co chodzi. Rozmawiamy o autorze tekstu z LINKA zamieszczonego przez autorkę tematu.

Cytat:

Podejrzewać zawsze można,natomiast żeby wystosować oskarżenie z minimum sensu i szansy na pozytywne rozpatrzenie, trzeba mieć motyw.


Wiem wiem jak podatny jesteś na takie smakołyki. pzdr.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

jacus  

Wymiatacz


Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-15, 19:38   

Jakoś nie wierzę w taką ewentualność jaką tu przedstawił autor wątku. Sam filmik (wiele krąży po necie) to takie wg. mnie glupie nakręcanie ludzi. Gdzieś tam niby strzały słychać w jakiś filmikach. Pewnie że strzały będą po takiej bo niby BORowcy bez broni latają? Ogień + amunicja to gotowy samozapłon.
Mam tylko nadzieję, że na Wawelu coś się nie wydarzy. Zbyt wiele znamienitych gości w jednym miejscu. Niby mówią, że to będzie najbardziej bezpieczne miasto ale ...
_________________
:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com