Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2012-09-02, 20:48

Autor

Wiadomo¶æ

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-08-28, 19:50   Badzcie sprawiedliwi

http://www.e-mlodzi.com/b...-vt33763,30.htm Za komentarz o blondynce podobno dostaje ostrzeżenie od Slow. Natomiast nikt nie wzial tego pod uwage że to Co Porcelana zrobiła to zwykłe grożenie śmiercią co zwyczajnie nadaje się do prokuratury. Proszę o interwencje w tej sprawie
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:03   

Na samej pierwszej stronie są 4 Twoje tematy. Człowieku weź się ogarnij, płaczesz jak mała dziewczynka, nie wiem czy u was niemców to normalne, ale trochę zluzuj poślady, to tylko forum. Internetyy..
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:09   

NietajemniczyZnajomy, Nie obchodzi mnie ile jest moich tematów. Zatem Polaku daj mi spokoj i zajmij sie swoimi zabawkami.
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:10   

Jesteś idiotą, choćby za to permanentny ban by Ci się przydał, podobnie jak kilku innym osobom na tym forum.
Boisz się o swoje życie to idź na policję, o ile nie boisz się że Porcelana dopadnie Cię przy najbliższym zakręcie - wtedy pozostaje 997.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:15   

TQIT, Prosze bardzo koljena uprzywilejowana osoba obraża zwykłego użytkownika.

TQIT napisa³/a:

choćby za to permanentny ban by Ci się przydał


Na forum zbyt czesto nie zagladam ale idzcie dalej tÄ… drogÄ… to zostaniecie sami.

TQIT napisa³/a:

Boisz się o swoje życie to idź na policję, o ile nie boisz się że Porcelana dopadnie Cię przy najbliższym zakręcie - wtedy pozostaje 997.


Jakby nie patrzec wasze forum by na tym nawet zyskało na popularnosci
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:26   

Feuerleben napisa³/a:

TQIT, Prosze bardzo koljena uprzywilejowana osoba obraża zwykłego użytkownika.


Nie uprzywilejowana, poza tym dawno nie miałem okazji napisać niczego tak prawdziwego.

Feuerleben napisa³/a:

Na forum zbyt czesto nie zagladam ale idzcie dalej tÄ… drogÄ… to zostaniecie sami.


Nie no, nie myśl, że wszyscy są tak tępi. Nie aż tak.

Feuerleben napisa³/a:

Jakby nie patrzec wasze forum by na tym nawet zyskało na popularnosci


Więc? What are you waiting for?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:28   

TQIT, Ja chce zeby tylko bylo ok na forum, jednak widze ze tak byc nie moze
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:29   

To i ja wtrÄ…cÄ™ swoje 3 grosze:

TQIT napisa³/a:

Feuerleben napisał/a:
Na forum zbyt czesto nie zagladam ale idzcie dalej tÄ… drogÄ… to zostaniecie sami.

Nie no, nie myśl, że wszyscy są tak tępi. Nie aż tak.


Tępym to trzeba być, jeżeli się nie widzi, że jest coraz więcej skarg na moderację.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:30   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Tępym to trzeba być, jeżeli się nie widzi, że jest coraz więcej skarg na moderację.


KtoÅ› temu zaprzecza?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:33   

TQIT napisa³/a:

What are you waiting for?


Ich kann nicht englisch
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:33   

TQIT, ¬le się wyraziłem, już poprawiam. Chodzi mi o to, że wcale nie jest dobrze z moderacją i zwykłym userom przestaje się to podobać, co może doprowadzić do stopniowego opuszczania forum.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:40   

JustAnotherGuy napisa³/a:

TQIT, ¬le się wyraziłem, już poprawiam. Chodzi mi o to, że wcale nie jest dobrze z moderacją i zwykłym userom przestaje się to podobać, co może doprowadzić do stopniowego opuszczania forum.


To prawda. Może być tego taki skutek, jeśli moderacja faktycznie terroryzuje użytkowników. Problem polega w tym, że najwięcej skarg na moderację to jest od Feuerleben, Straho, ew. Fedorowicza, ale tego już nie, bo aktualnie na banicji jest, a żaden z nich na złość odejść nie chce.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:42   

TQIT napisa³/a:

To prawda. Może być tego taki skutek, jeśli moderacja faktycznie terroryzuje użytkowników. Problem polega w tym, że najwięcej skarg na moderację to jest od Feuerleben, Straho, ew. Fedorowicza, ale tego już nie, bo aktualnie na banicji jest, a żaden z nich na złość odejść nie chce.


A ja? A Akeyo20, Kennedy, Sweetie? To siÄ™ z dupy nie bierze.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-08-28, 20:52   

JustAnotherGuy napisa³/a:

A ja? A Akeyo20, Kennedy, Sweetie? To siÄ™ z dupy nie bierze.


Skarg Akeyo20 nie kojarzę zupełnie, Kennedy - chyba kpisz jeśli chodzi np. o dzisiejsza skargę, Sweetie tez się lotnościa nie popisuje, a co do Ciebie to pewnie jestes za bardziej liberalnym podejsciem do tego jak działaja moderatorzy i dlatego nie godzisz się na to co działa tutaj - że moderatorzy nie sa tylko od usuwania spamu, ale po to zeby porzadek utrzymac i debline posty i tematy usuwac.

[ Dodano: 2012-08-28, 20:56 ]
Aha, no i wiem że wszyscy na Mizantropa się skarża, spoko. Mimo to osobiście uwazam, że dobrze wychodzi mu moderowanie, a ze poniesie go czasem - da się wybaczyć.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-28, 21:00   

TQIT napisa³/a:

Skarg Akeyo20 nie kojarzę zupełnie


Sporadycznie, ale jednak wtrÄ…ci coÅ› czasem na ten temat.

TQIT napisa³/a:

Aha, no i wiem że wszyscy na Mizantropa się skarża, spoko.


No to chyba musi dać coś do myślenia, skoro nie skarży się jedna, dwie osoby, tylko sześć?
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com