Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-07-04, 22:34   

Isair napisa³/a:

Torment to byłą kicha i nie wiem co ludzie w niej widzieli. To była na prawdę skaszaniona gra, nudna fabularnie i w ogóle... Nie ma co jej usprawiedliwiać :)


Grzeszysz i to jawnie. Nie ma rpga ponad Tormenta i kropka. To gra, o której można mówić i grać bez końca. Sam nie wiem ile razy go ukończyłem, za każdym razem odkrywając nowe dialogi, ale fakt nie jest to gra dla nie lubiących czytać, bo tekstu jest naprawdę sporo. No, a fabuła to wreszcie coś innego niż ratowanie świata, to problem o wiele bardziej złożony, a sama gra stawia pytania natury filozoficznej - takie jak "Cóż może zmienić naturę człowieka?", ale nie daje nam jasnej odpowiedzi. Każdy może wywnioskować własną odpowiedź. Ponad to w BG, było IMO za dużo walki, z kolei w PT niemal każdego questa dało wykonać się unikając walki (ponoć da się przejść grę walcząc tylko 3 razy). Lepsze wrażenie na mnie drużyna, o ile w Baldurze z NPCów warci uwagi są jedynie Edwin i Viconia to w "Udręce" każdy z NPCów od Morte po Vhailor są niemal bezbłędni.

Quentin napisa³/a:

¦wietny dubbing Piotra Fronczewskiego


"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę..." ile tego można było słuchać?
Ale fakt poza tym jako narrator wypada świetnie.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-07-05, 00:39   

Torment ftw! Każdy kto myśli inaczej, niech spróbuje POCZUÆ ten klimat, a potem się wypowiadać.
 

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-07-06, 14:34   

Ahh Baldur's Gate.. Piękne wspomnienia z dzieciństwa, te noce spędzone przy kompie przemierzając z drużyną Wybrzeże Mieczy, ta radość z pokonania coraz to trudniejszych przeciwników i zabierania ich przedmiotów.
Z ręką na sercu przyznaję, że to najlepsza RPG w jaką dane mi było zagrać. Mówię tu o "jedynce" z dodatkiem, 2 część i "Tron Bhaala" były już trochę inne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com