Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2011-12-26, 11:55

Autor

Wiadomo¶æ

Curunir  

Stały User

Saruman Wielki



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-26, 01:50   BÅ‚Ä…d z samoczynnym wylogowywaniem

Ostatnio dodawałem na forum parę dość długaśnych postów. Pisałem je po parenaście minut i gdy klikałem na wyślij, to pojawiało mi się okienko z logowaniem, a po zalogowaniu wszystko to co napisałem znikało (na szczęście przed kliknięciem na wyślij kopiowałem zawartość wiadomości):/

Nie wiem czy to jakiś system zabezpieczający, czy błąd forum, ale bym prosił o naprawienie tego, bo kiedyś zapomnę sobie skopiować swojej wiadomości, a wtedy przestanę mieć tak dobre zdanie na temat tej stronjy :evil:
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-12-26, 01:55   

Jeżeli ma to jakieś znaczenie - mam podobnie. ¯adne kasowanie cache nie pomagało, a przynajmniej nie w zauważalny sposób. Potwierdzone tylko w najnowszej wersji firefoxa

Porada wuja Sama:

Jeżeli już Cię wylogowało, to po prostu cofnij stronę w przeglądarce. Wrócisz do poprzedniego ekranu, gdzie nadal powinna być zawartość Twojego posta. Jeżeli nie skopiowałeś jej wcześniej możesz zrobić to teraz.
_________________
#truestory
 

Ostatnio zmieniony przez Krit 2011-12-26, 02:11, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-12-26, 01:57   Re: BÅ‚Ä…d z samoczynnym wylogowywaniem

Curunir napisa³/a:

Ostatnio dodawałem na forum parę dość długaśnych postów. Pisałem je po parenaście minut i gdy klikałem na wyślij, to pojawiało mi się okienko z logowaniem, a po zalogowaniu wszystko to co napisałem znikało (na szczęście przed kliknięciem na wyślij kopiowałem zawartość wiadomości):


Dzieje mi siÄ™ tak samo jak siadne na kompie kolegi,jednak na telefonie pisze posty,czy to dÅ‚ugie,krõtkie to mnie nie wylogowywuje.

Możliwe Curunir,że używasz nieodpowiedniej przeglądarki internetowej.
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Maj-ka  

Wymiatacz



Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-12-26, 09:43   

Curunir napisa³/a:

Ostatnio dodawałem na forum parę dość długaśnych postów. Pisałem je po parenaście minut i gdy klikałem na wyślij, to pojawiało mi się okienko z logowaniem, a po zalogowaniu wszystko to co napisałem znikało (na szczęście przed kliknięciem na wyślij kopiowałem zawartość wiadomości):/


Ja mam to samo i bardzo mnie to denerwuje. :-x
Jeżeli tak się dzieje to kopiuje to co napisałam, loguje się jeszcze raz i wklejam ;)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-12-26, 11:56   

Curunir, jakbyś się rozejrzał po forum i użył opcji szukaj to byś znalazł kilka wątków dotyczących tego problemu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com