Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

ja91fajny

Stały User


Doł±czył: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-09-11, 15:18   "beaĹ„stwo"-żółwie

hej

mam takie pytanie, jestem w 3 klasie liceum w ktorym obowiazuje pewna tradycja na temat scigania pierwszoklasistow, u mnie to sie nazywa tzw"beaństwo"w ktorym pierwszacy nie sa jeszcze uczniami , ten okres ktory zaczyna sie u mnie od poniedzialku i trwa jakeis 2 tygodnie polega na tym ze maturzyscie w tym ja mamy prawo a raczej obowiazek zatwierdzony przez dyrekcje do scigania mlodych tzn wspolnej zabawy, chodzi o to ze musza oni codziennie nas pozdrawiac na korytarzach,na przerwach, mowic nam dzien dobry no i ocywiscie wykonywac wszystkie nasze zadania i polecenia-np spiewanie piosenek,pchanie scian itd....jest jeszcze taka zasada ze pierwszacy musza chodzic po szkole w specjalnych strojach w tym roku ma to byc stroj zolwia....tzn od poniedzialku zeby wejsc do szkoly musza oni wlozyc ten stroj na siebie aby moc byc w szkole i tak przez 2 miesiace....:)oczywiscie musimy to sprawdzac i pilnowac zeby je nosili i w zwaizku z tym mam pytanie jakie moga byc zadania,polecenia dla pierwszakow-zolwi ,tak aby byla dobra zabawa i w ogole byla beka:) macie jakies pomysly? bo ja kompletnie nie wiem co od poniedzialku mam z nimi robic....


wszystkie propozycje chetnie poslucham i moze wykorzystam ,z gory dzieki:D
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Doł±czył: 09 Kwi 2009

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2009-09-11, 18:15   Re:

Nie wiem, raczej to nie śmieszne, ale może niech się chowają do skorupy jak żółw i siedzą przez całą przerwę na glebie? :o
 

Norbs93  

Pogromca postĂłw

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Doł±czył: 10 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-09-22, 10:49   

Nyksus napisał/a:

Nie wiem, raczej to nie śmieszne



No,raczej.

ja91fajny napisał/a:

zeby wejsc do szkoly musza oni wlozyc ten stroj na siebie aby moc byc w szkole i tak przez 2 miesiace.



Ja bym nie wchodzil,i powiedzial starym że mnie nie wpuszczaja i starsi uczniowie znecaja sie nad młodszymi :hyhy: Tez bym sobie uzadzil polew :!:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com