Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-25, 00:22   

Nie mogę postawić diagnozy, ale mogę podejrzewać, że może to być depresja, albo dystymia. Dlatego koniecznie udaj się do psychologa. Ponieważ może się to rozwinąć w złą stronę. Trudno powiedzieć "nie przejmuj się", "spróbuj rozwiązać problemy" itp. ponieważ wiadomo jaki jest mechanizm takiego zachowania. Ponadto nie widzisz żadnych kłopotów w życiu. Koniecznie przejdź się do psychologa zanim będzie za późno. On może uznać, że potrzebny będzie lekarz psychiatra. Ale wszystko zależy od tego, jak wygląda sytuacja.
Staraj się nie unikać ludzi, aktywności i odwiedź psychologa. To będzie najrozsądniejsze wyjście.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Akcei  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 00:23   

laven, Ma racjÄ™ :)



następnym razem pisz bardziej rozbudowane posty. /// Eliara.
 

aLittleSelfishGirl  

User



ImiÄ™: Gosia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 21:18   

Staram sie :) i dziękuje :)))
_________________
" Czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas..." Coma
 

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-01-25, 21:40   

Może uznasz to za prymitywny sposób, albo stwierdzisz że moja teoria jest bezpodstawna, ale mam bardzo dobrą radę.
Przyczyną może być stres. Szkoła, dom, podwórko, dojrzewanie, praktycznie wszystko może stresować. Jedynym sposobem, żeby Ci więc przeszło jest... wyładowanie stresu! Ja mam rowerek stacjonarny i worek do uderzania. Warto też pobiegać, poćwiczyć itd. To pomoże Twojemu ciału. A co do umysłu i duszy to najlepszym balsamem jest medytacja. Mi pomaga kompilacja: wysiłek, spokojna muzyczka chillout, książka, medytacja i spać ;P Polecam! Spróbować nie zaszkodzi.
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com