Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-14, 13:23   Bezzasadne ostrzeżenia

Dlaczego przyznawane są ostrzeżenia za "posty o niskim poziomie intelektualnym", skoro w regulaminie nie ma ani słowa na temat tego, że wysoki poziom intelektualny jest wymagany?
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-05-14, 14:43   

5.II podpunkt e) można podciągnąć pod niski poziom intelektualny.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-05-14, 15:21   

Cytat:

Dlaczego przyznawane są ostrzeżenia za "posty o niskim poziomie intelektualnym", skoro w regulaminie nie ma ani słowa na temat tego, że wysoki poziom intelektualny jest wymagany?


Są normy, które nie potrzebują punktu w regulaminie, a wymaga tego kultura osobista czy ogólne normy panujące w Internecie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-14, 15:36   

Na jakiej podstawie moderatorzy stwierdzajÄ… wysoki lub niski poziom intelektualny wypowiedzi?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-05-14, 15:42   

MichaÅ‚ napisa³/a:

Na jakiej podstawie moderatorzy stwierdzajÄ… wysoki lub niski poziom intelektualny wypowiedzi?


Wąchamy posta, jak śmierdzi, to niski poziom intelektualny. Proste sprawa, trochę praktyki.

Wg. skali jakiej potrafi rozumować człowiek, myśleć. Jeśli ktoś napisze, jak ostatnio w odpowiedzi "zrób mu loda na zgodę", to wg. kryteria moderatora jest to post niskich lotów, zresztą nie tylko moderatorów, bo wielu użytkowników zgłasza posty. Albo co zrobić ze swoim ciałem? "sprzedać je, to zarobisz trochę".

Bardziej Å‚opatologicznie siÄ™ nie da.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-14, 15:45   

Pytam, bo dla mnie brzmi to jak furtka do usuwania niewygodnych dla moderatorów userów, którzy nie łamią swoim zachowaniem regulaminu.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-05-14, 16:29   

MichaÅ‚ napisa³/a:

Pytam, bo dla mnie brzmi to jak furtka do usuwania niewygodnych dla moderatorów userów, którzy nie łamią swoim zachowaniem regulaminu.


Tak, dokładnie. Banujemy tylko tych, których nie lubimy i są niewygodni dla nas, tak z nienawiści, a i tak odreagujemy nasze porażki w życiu realnym :facepalm:

Doprawdy, nie wiem o co Tobie chodzi? Zostałeś pokrzywdzony przez moderatora? Administracje forum? Jeśli ktoś otrzyma ostrzeżenie, z którym się nie zgadza, to ma do tego dział ten lub może pisać na PW do moderatora, który mu wlepił warna z wyjaśnieniem. A jeśli tego nie robi, to jest świadom tego, że źle postąpił.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-14, 16:43   

Mizantrop napisa³/a:

Doprawdy, nie wiem o co Tobie chodzi?

To użyj tego rozumowania i myslenia, które służy Ci do wlepiania ostrzeżeń. Trochę praktyki.

Mizantrop napisa³/a:

Jeśli ktoś otrzyma ostrzeżenie, z którym się nie zgadza, to ma do tego dział ten lub może pisać na PW do moderatora, który mu wlepił warna z wyjaśnieniem. A jeśli tego nie robi, to jest świadom tego, że źle postąpił.

A jeśli tak się akurat składa, że nie może tego zrobić?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-05-15, 15:16   

MichaÅ‚ napisa³/a:

A jeśli tak się akurat składa, że nie może tego zrobić?


Nie może bo?

Widzę, że inspiracje na temat zabrałeś z tematu zmian na forum.

Ja już swoje napisałem, jeśli dalej nie rozumiesz, to już nie mój problem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2012-05-15, 19:34   

MichaÅ‚ napisa³/a:

A jeśli tak się akurat składa, że nie może tego zrobić?



Nie może tego zrobić tylko wtedy jak suma wartości ostrzeżeń wynosi 6 (i więcej).
W takiej sytuacji można się skontaktować z nami mailowo lub przez gg. Zakładka kontakt jest w stopce forum.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com