Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

imagineart  

User


Do³±czy³a: 14 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-14, 21:18   

Zawsze muszę mieć jakieś kolczyki :)
_________________
www.koloroweimpresje.blogspot.com
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-09-14, 21:19   

Ostatnio w ogóle nie noszę biżuterii. Zrezygnowałam już nawet z pierścionka zaręczynowego, z którym wcześniej się nie rozstawałam.
_________________
meow
 

NothingSpecial  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 02 Wrz 2013

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2013-09-15, 02:11   

Kocham biżuterię. Zawsze mam jakąś bransoletkę, naszyjnik, wisior, pieszczochę... Lubię się tym bawić jak gdzieś idę albo jak się nudzę. Nie przepadam jednak za pierścionkami.
_________________
"Bowiem słuszność ma filozof, który mówi, że granica między szczęściem a melancholią nie grubsza jest aniżeli ostrze noża..."
 

Cathlen

User


Do³±czy³: 16 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-16, 01:31   

Kiedyś zawsze miałam jakiś rzemyk na nadgarstku, teraz jakoś już nie .
Bardzo lubię biżuterię, szczególnie bransoletki. Mam ich mnóstwo. nawet sama coś tam tworzę.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-09-16, 20:40   

Ostatnio mam słabość do naszyjników, krótkich, ciężkich i na tyle efektownych, że wystarczają w pojedynkę i dopełniają cały strój. Kupuję je nałogowo, mam już milion wariacji na temat każdego koloru, ale nie umiem się opanować. Dziś też uległam i przyniosłam do domu nowy, z wiszącymi na złotym łańcuszku kolcami. ¦liczniutki. :serce:
Jeśli nie zakładam niczego na szyję, noszę zestaw różnych bransoletek na ręku. Jakieś ćwieki, kolorowe rzemyki, żyłki z zawieszkami, koraliki i inne bzdurki. Pierścionków nie noszę, kolczyki bardzo rzadko i jeśli już, to wkrętki.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

brylant  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-01-28, 11:55   

Bez biżuterii nie wyjdę z domu :) Zwykle noszę tylko 3 pierścionki i łańcuszek ;)
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-02-05, 20:56   

bardzo lubię biżuterię, ale ostatnio nie chce mi się jej zakładać. Kolczyki obowiązkowo, z pierścionków i bransoletek zrezygnowałam.
Kiedyś nosiłam długie naszyjniki, a teraz upodobałam sobie takie krótkie i najlepiej kolorowe. Zwykły T-Shirt, taki naszyjnik i strój gotowy.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-02-05, 21:30   

kiedyś nosiłam kolczyki, aktualnie jakoś nie mogę się do nich przekonać, jakoś nie wiem czemu, tak samo jak z bransoletkami, pieszczochami czy innymi takimi. uwielbiam długie naszyjniki, mam ich zaledwie parę, ale staram się uzupełnić kolekcję, bo po prostu są świetne. za to nigdy, ale to nigdy nie lubiłam pierścionków, wyglądają dla mnie brzydko i są bardzo niewygodnie.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-02-06, 14:11   

Nie noszę kolczyków, ale klipsy w zależności od stroju.
Pierścionek na palcu, bardzo delikatny.
Kiedy jest lato, noszÄ™ bransoletkÄ™ na kostce.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Mikki1903

User


Do³±czy³: 19 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-02-23, 23:53   

Ja kupiłam jakiś czas temu bransoletkę z onyksów http://newcraft.eu/g59-bransoletka-kamien-onyks-55mm-1szt.html i niekt mnie nie zmusi, żebym ją zamieniła na inną. Wbrew ogólnej opinii o onyksach - przynoszą mi szczęście ;-)
 

poszukiwaczka

Stały User



Do³±czy³: 16 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-02-25, 10:00   

Cathlen napisa³/a:

Kiedyś zawsze miałam jakiś rzemyk na nadgarstku, teraz jakoś już nie .
Bardzo lubię biżuterię, szczególnie bransoletki. Mam ich mnóstwo. nawet sama coś tam tworzę.


mam identycznie :) ale nie chce mi się robić nic własnego, jakoś nie mam do tego zdolności :D
_________________
Jak coś przyjdzie mi do głowy to wypełnię to pole.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-02-25, 13:08   

DeSade napisa³/a:

Kiedy jest lato, noszÄ™ bransoletkÄ™ na kostce.


bransoletki na kostce :padam:
_________________
You know who i am
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-03-02, 13:19   

Ostatnio czarne serduszka jako kolczyki, w sumie wyglądają dość ciekawie i do każdego mojego stroju pasują. ;o Noszę też zegarek, ostatnio się przerzuciłam z klasycznego na bransolecie na wersje nieco rockową? W każdym razie na czarnej skórce, a w niej wbite jakieś ćwieki, jak chce wzmocnić efekt zakładam pieszczochę. Często też mam taką kolie, w sumie przez to (dorzucając często wyrazisty makijaż, wyglądam dość agresywnie ;o). Ale pomijając te elementy, które jeżeli nie są na mnie lezą na drukarce. ;o Mam mnóstwo innych głupot, bo je uwielbiam! Jak mam czas to nieco kombinuje,w końcu dodatki robia strój! : 3
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-03-12, 09:47   

Na co dzień zawsze noszę dwa pierścionki z białego złota, które dostałam kiedyś w prezencie. Czasami dorzucam do tego jakiś naszyjnik czy bransoletkę. Nie przepadam ostatnio za kolczykami i nie nosze ich już w zasadzie wcale.
 

kama6  

User


Do³±czy³a: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-12, 12:06   

Ja lubię chodzić w bransoletkach tego typu: http://www.skapiec.pl/sit...87538#from35101
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com