Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 16:07   BÅ‚Ä™dy...

Byliście w takiej sytuacji że coś zrobiliście i zerwaliście z ukochaną osobą. Mogą być róże powody : opicie się, nacisk innych osób itp. Co wtedy robicie by ich odzyskać, kiedy oni już nie chcą z Wami rozmawiać?
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

elishia  

Stały User

elishia



ImiÄ™: Alicja

Wiek: 31

Do³±czy³a: 25 Kwi 2009

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2009-04-26, 18:28   

Moja mama nie pozwalała mi być z pewnym chłopakiem. Byłam młodsza, głupsza i wymykałam się z domu, aby z nim spotkać... później niestety mama dała mi szlaban i kazała z tym chłopakiem skonczyc znajomość... musiałam to zrobic...
Po jakims czasie, gdy mama juz wyluzowala, gadałam z nim o tym, oczywiscie on nie chcial, ale ja bylam uparta, przez jakies 5 miesiecy "walczylam" o niego i sie udało, choc tylko na 3miesiace, pozniej znalazl inna :-/
_________________
...Nasze gwiazdy pogasły,
noc bez siebie już mamy za sobą.
Lecz czas się wtedy zatrzymał,
pokój wciąż pachnie Tobą.
Już za późno bym mogła zapomnieć
i po co to wszystko było?
Zostało mi tylko wiele wspomnień...

<3 £zy- O wszystkim <3
 

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-04-26, 22:18   

SweetGirl napisa³/a:

Mogą być róże powody : opicie się, nacisk innych osób itp

Z
¯e co??? Co to znaczy "opicie się" ?? A nacisk innych osób? Jak się kogoś kocha to chyba nieważne co inni mówią? :-/
_________________

 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-04-27, 15:41   

Cytat:

Z
¯e co??? Co to znaczy "opicie się" ?? A nacisk innych osób? Jak się kogoś kocha to chyba nieważne co inni mówią?
_________________


Nie wiem czy można mówić w większości przypadkach o jakiejś niesamowitej miłości w wieku 14 lat ^^ Myślę ,że jeśli osoby decydują się być ze sobą..nie sądze,aby po upiciu się nagle im się odwidziało.
Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, moi rodzice wykazywali się w tej kwestii zawsze wielką tolerancją.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com