Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-03, 13:47   

eww18 napisa³/a:

jr_ napisa³/a:

jakieś to wy jesteście pokrzywdzone ;/ a może zastanówcie się co wy robicie.
Od tak ludzie nie przykleili wam takiej a nie innej etykietki.


kochasz swoje ciało??? jeśli tak, to dlaczego się go wstydzisz. sesja to nie prostytucja i my nic złego nie robimy. wygłaszamy tylko swoje poglądy. Szczerze, bez hipokryzji!!!!


Proszę bez zbędnego unoszenia się.
Nie chodzi o poczucie wstydu,lecz moralność drugiego człowieka.
Sama zdążyłać przylepić już wiele etykietek ową wypowiedzią.
Masz rację sesja to nie prostytucja i niesłusznie rzucano takimi epitetami.
Zauważ jedynie,że jest wiele kobiet,które lubią,kochają,akceptują swoje ciało,jednak nie widzisz ich na okładkach magazynów erotycznych.
Dlaczego ?
Dlatego,że przede wszystkim jest to kwestia nie tylko moralności,ale intymności i stosunku do niej danej kobiety.
Osobiście nie zgodziłabym się ,po mimo tego,że akceptuje siebie to tak wstydziłabym się,czułabym się zażenowana.
Po za tym wolę zostawić ten widok dla mojego chłopaka,a nie męskiej społeczności.

A z tego co piszesz to każda kobieta,które nie ma chęci uczestniczyć w rozbieranej sesji umieszczonej na łamach pisma dla panów nie akceptuje swojego ciała.
Więc przemyśl to jeszcze raz i zastanów się,czy nie chodzi także o inne czynnika typu odwaga,intymność,odmienna moralność (podkreślam nie właściwa,lecz odmienna)
_________________
Drugs&hugs.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-03, 13:51   

Kochanie własnego ciała nie ma nic wspólnego z pokazywaniem go wszystkim. A jeśli nawet ma, to na pewno nie działa to w stronę, w jaką chcielibyście. Jeśli naprawdę szanujemy i kochamy swoje ciało, to trzymamy je dla siebie, jako coś cennego. Czy Wam naprawdę, jednej z drugą się wydaje, że Wasz przyszły partner poczułby się wyjątkowo zobaczywszy Was nago po raz pierwszy, kiedy wcześniej tysiące facetów mogłoby to zrobić kupują gazetę? Wtedy obnażenie się przed nim nie ma żadnej wartości. Sprzedałyście już te ciała za pieniądze.

Pan Rysownik napisa³/a:

Musimy się otwierać - plaże dla nudystów są ok



Jak dla kogo, dla mnie to trochÄ™ chore.

Pan Rysownik napisa³/a:

Pozostaje mi czekać i mieć nadzieję na dożycie lat, gdy ludzie nie będą już aż tak bulwersowali się na widok męskiego penisa, kobiecych sutków czy pochwy.



Ja mam nadzieję, że takich lat nie dożyję.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-03, 14:41   

kocham swoje cialo i wlasnie dlatego nie wzielabym udzialu w sesji do zadnej gazety, ktora czyta wiekszosc facetow. na sama mysl ze moje cialo oglada jakis oblesny stary facet odechciewa mi sie.
Sesji w playboyu nie nazwalabym artyzmem - jest to robione pod publike, im bardziej "sexy" tym wiecej osob kupi gazete - tym lepiej sie sprzeda.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

eww18  

Stały User



Do³±czy³a: 01 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-03, 15:10   

przepraszam, jeśli kogokolwiek uraziłam. chciałam tylko przestawić swoje zdanie i swoje rację. nikogo do tego nie zmuszam. To nasze ciała i my o nich decydujemy. ja np nie używam epitetu "kurewka" na modelki pozujące do playboya.
_________________
żyj tak, żebyś po latach mógł powiedzieć: przynajmniej się nie nudziłeś...;))
 

flightlessbird  

Stały User



ImiÄ™: leokadia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 21:55   

hm ja bym się wstydziła . i zazdroszczę tego że kochasz swoje ciało bo ja do końca swojego nie potrafię zaakceptować. ale nie wiem czy zdecydowałąbym sie na taką sesję.
_________________
I love the way you lie.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-26, 22:44   

Masz szczeście że kochasz swoje ciało , ja swoje tylko lubię. ;p

Ja swoje ciało też uważam za dobre jakby odjąć moje troszkę grube nogi ;/ ale nawet jakby wszytko było idealnie , chwaliłabym się nim w sypialni mojemu ukochanemu a nie całemu światu . Rozumiem zdjęcie w bieliźnie , w jakiejś reklamie czy filmie ale nie w Playboy'u ! tam każde zdjęcie moim zdaniem podchodzi pod wulgarne. Poza tym bym sie wstydziła , już nie mówiąc o znajomych o moich rodzicach...
Jak ktoś pokazuje swoje ciał to ja raczej odbiaram to nie jako ` patrzcie jakie mam boskie ciało ` ale ` nie szanuje siebie `

:wstyd:
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

flightlessbird  

Stały User



ImiÄ™: leokadia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-27, 00:21   

SweetGirl napisa³/a:

już nie mówiąc o znajomych o moich rodzicach...



dokładnie, jakby moja mama mnie oglądała nago to potem bym chyba nigdy do domu nie przyszła ; d
_________________
I love the way you lie.
 

hakuna12

User


Do³±czy³: 02 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-02, 13:37   

Moim zdaniem to nie jest nic złego. Według mnie możesz latać po ulicy nawet nago na pewno lodzie będą zwracać na Cb uwagę jeszcze większa niż teraz. Być może jesteś panną lekkich obyczajów ale zastanów się nad tym jak ksiądz Rydzyk Cb postrzega.
 

D0M1N1K  

Stały User


Do³±czy³a: 08 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-02, 22:03   

Zazdrość i zawiść, ludzie Ci dogryzają, ponieważ chcą podburzyć twoją samoocenę dowartościować się twoim kosztem. Masz się czym pochwalić, to się tym pochwal, niech zazdrość innych będzie dla Ciebie przyjemnością.

Ale zawszę odnoś się do innych jak by byli lepsi od Ciebie... :-D Nie gardź nigdy nikim, tylko z tego względu, że jest pod jakimś względem gorszy od Ciebie.








Wiem coś o tym, ale w trochę innym kontekście.
 

Kasiula260  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-08-16, 07:24   

eww18 napisa³/a:

nie używam epitetu "kurewka" na modelki pozujące do playboya.


O ile dobrze Cię zrozumiałam, to jeszcze nie miałaś sesji w Playboyu?
To dlaczego ludzie tak Cię widzą? Nie zastanawiałaś się nad tym? :niepewny:
_________________
Droga miłości to najpiękniejsza droga w życiu... :*
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com