Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-01-11, 20:30   

Gorszy jest ból psychiczny, ponieważ cierpi nasza dusza. Ból fizyczny możemy uleczyć tabletkami, a psychiczny nie.
 

Mr. Invisible

User



Wiek: 25

Do³±czy³: 18 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-18, 20:01   

Ci, którzy piszą, że gorszy jest ból psychiczny chyba nigdy nie doświadczyli prawdziwego bólu fizycznego. Mam na myśli taki ostry ból, który trudno uśmierzyć nawet silnym lekiem. Wiem, że są ciężkie sytuacje w życiu, można mieć depresję, ale tak naprawdę bólu psychicznego można się w jakiś sposób pozbyć. W jaki, to już zależy od konkretnej osoby. Niektórym wystarczy trochę alkoholu albo po prostu jakieś zajęcie. Ale ból fizyczny ma to do siebie, że nie znika od tak. Jak boli, to będzie boleć.
W każdym razie, wolę zrywać się w nocy z łóżka z powodu nawrotu strasznych myśli niż bólu fizycznego.
 

marekkuc  

User


Do³±czy³: 11 Lis 2014

   

Wys³any: 2019-04-01, 18:03   

Mr. Invisible napisa³/a:

Ci, którzy piszą, że gorszy jest ból psychiczny chyba nigdy nie doświadczyli prawdziwego bólu fizycznego. Mam na myśli taki ostry ból, który trudno uśmierzyć nawet silnym lekiem. Wiem, że są ciężkie sytuacje w życiu, można mieć depresję, ale tak naprawdę bólu psychicznego można się w jakiś sposób pozbyć. W jaki, to już zależy od konkretnej osoby. Niektórym wystarczy trochę alkoholu albo po prostu jakieś zajęcie. Ale ból fizyczny ma to do siebie, że nie znika od tak. Jak boli, to będzie boleć.
W każdym razie, wolę zrywać się w nocy z łóżka z powodu nawrotu strasznych myśli niż bólu fizycznego.



zgadzam się z Tobą, ale można tak samo napisać w drugą stronę. Jeżeli ból psychiczny przyjmie maksymalną skalę to uwież mi, że nie można sobie z tym poradzić tak łatwo i może on się utrzymywać bardzo długo na tym samym poziomie.
_________________
hej
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-04-14, 14:15   

Kiedy boli nas głowa, wolelibyśmy, żeby bolał nas brzuch, bo jesteśmy pewni, że ten ból byłby mniejszy.

Kiedy cierpimy psychicznie, oddalibyśmy wszystko za ból fizyczny, który w tej sytuacji wydaje nam się łatwiejszy do zniesienia.

Tu nie ma co porównywać ani licytować - po prostu zawsze najgorszy wydaje nam się ten ból, który akurat przeżywamy :-)
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com