Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

LonelyQueen042811  

User

LonelyQueen042811


Wiek: 22

Doczya: 13 Kwi 2018

Skd: Kraków

   

Wysany: 2018-08-04, 11:59   Ból życia

Cześć,

Nie wiem co robić. Nie mogę znaleźć niczego co daje mi szczęście. Jedyną osobą jest mój chłopak, ale nie mogę się z nim codziennie widywać. Bez niego czuję się samotna. Nie mogę żyć bez niego. Jestem od niego uzależniona. Staram się nie polegać na nim tak często, ale nie zawsze wychodzi.
Nie mogę sobie znaleźć żadnego zajęcia. Chciałabym spędzać z nim każdą chwilą. Chcę zmienić swoje życie, ale nie wiem jak. Boję się że zmiany źle na mnie wpłyną. To głupie, ale boję się życia.
_________________
LonelyQueen042811
 

Thea  

User

Thea



Imię: Wiktoria

Wiek: 20

Doczya: 24 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-08-04, 12:43   

Mogłabyś znaleźć jakąś pasję :). Np. rysowanie, albo jakiś sport. Na internecie można znaleźć też wielu ludzi, z którymi możesz pogadać.
_________________
Siema
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-08-04, 13:35   Re: Ból życia

LonelyQueen042811 napisa/a:

Cześć,

Nie wiem co robić. Nie mogę znaleźć niczego co daje mi szczęście. Jedyną osobą jest mój chłopak, ale nie mogę się z nim codziennie widywać. Bez niego czuję się samotna. Nie mogę żyć bez niego. Jestem od niego uzależniona. Staram się nie polegać na nim tak często, ale nie zawsze wychodzi.
Nie mogę sobie znaleźć żadnego zajęcia. Chciałabym spędzać z nim każdą chwilą. Chcę zmienić swoje życie, ale nie wiem jak. Boję się że zmiany źle na mnie wpłyną. To głupie, ale boję się życia.




Niestety życie nie jest łatwe, nie ma nawet żadnej konkretnej recepty, aby ono było takie jakie byśmy sobie życzyli, bo my mamy swoje wizje, a życie i tak napisze nam swój własny scenariusz. Ty jesteś młoda, całe życie przed Tobą, musisz myśleć optymistycznie, bo świat jest piękny, masz chłopaka z którym chciałabyś być non stop, tak się nie da, on też ma oprócz Ciebie swoje sprawy. Nie możesz od niego wymagać aby stale był przy Tobie. Są wakacje postaraj się gdzieś wyjechać ,chociaż ze znajomymi nad wodę, spotkaj się z koleżankami, bo zapewne masz takie, idż do kina, do parku, na rower, jest dużo możliwości, nie wolni Ci się aż tak załamywać , bo sama się jeszcze przekonasz, że życie to nie bajka ,potrafi być także i brutalne, ale , żę jesteś młodą osobą musisz patrzeć w przyszłość właśnie z optymizmem, w przeciwnym razie zagnębisz się własnymi myślami, a nie o to przecież w życiu chodzi, musisz wszystko robić aby być w miarę szczęśliwą osobą, bo tylko od Ciebie samej zależy jak ono będzie w przyszłości wyglądało. Trzymaj się i zrób coś pożytecznego, a jest wiele rzeczy do zrobienia. :) Będzie ok.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-08-04, 15:29   

Wow Malolatka pięknie ci to opisała aż mi się mięciutko zrobiło na serduszku. Posłuchaj się starszej koleżanki dobrze mówi ;)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2018-08-04, 20:46   

Ja na Twoim miejscu nie nastawiałabym się tak na faceta bo dziś jest, a jutro go może nie być. W końcu uprzykrzy mu się Twoja depresyjna postawa. Taka smętna postawa, czytaj osoba, jest bardzo męcząca i wysysa dobrą energię z innych. Także zmień się dla dobra własnego i Twojego związku.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

LonelyQueen042811  

User

LonelyQueen042811


Wiek: 22

Doczya: 13 Kwi 2018

Skd: Kraków

   

Wysany: 2018-08-05, 09:12   

Dziękuję wam za poświęcenie mi chwili☺. Postaram się zmienić i go nie zawieść.
_________________
LonelyQueen042811
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2018-08-05, 11:02   

Cytat:

Postaram się zmienić i go nie zawieść.


Cokolwiek robisz myśl o sobie i własnym rozwoju. Facet to tylko dodatek, dlatego nie wyceniaj swojej wartości na jego podstawie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

wierka  

User



Wiek: 30

Doczya: 22 Sie 2018

Skd: Łódź

   

Wysany: 2018-08-22, 11:29   

No dokładnie, nie możesz ustalać swojego życia pod kogoś innego - wszystko jedno, czy chłopaka, rodzeństwo, rodziców - musisz myśleć o swoim rozwoju. Oczywiście nie znaczy to, że masz przestać zwracać uwagę na drugiego człowieka i być egoistką. Nie chce mi się wierzyć, że taka młoda osoba nie ma żadnych zainteresowań, które może rozwijać w pojedynkę, bez obecności kogoś obok. A jeśli nie, to jest mnóstwo rzeczy, którymi można się zainteresować. Znalezienie hobby pomaga wyrwać się z obsesyjnych i depresyjnych rozmyślań, bez względu na to, czego one dotyczą - wierz mi, sama to przechodziłam. Nie wyrabiaj w sobie nawyku bycia uzależnioną od kogokolwiek innego, bo to potrafi zmarnować życie.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com