Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-05-08, 17:54   Brak chÄ™ci do podejmowania dialogu z otoczeniem.

Nie chce mi się gadać z ludźmi,dlatego piszę(tak jak ten temat)
Nie chce mi się reagować na zaczepki czy są one miłe lub czy mają mnie na celu sprowokować,gdyż nie chce mi się potem prowadzić bezsensownej rozmowy która i tak do niczego nie doprowadzi.
Nie chce mi się kłócić,bo po co mam coś komuś tłumaczyć.I tak zrobi swoje a ja mogę go przypadkiem zmienić i już nie będzie ten sam.Po co zaburzać równowagę wszechświata.
Nie chce mi się ciągle tłumaczyć podstawowych pojęć,skrótów myślowych czy zasad.
Nie chce mi się ciągle edukować moich rozmówców.
Nie mogę gadać o pierdołach,obgadywać innych z księdzem również i wymyślać nowych plotek,komentować czyjegoś ubioru,śmieć się z wyglądu,z wpadek (które wcale nie są śmieszne) i śmieć się z tego w niebo głosy.

Czy moje postępowanie jest zdrowe ?
Czy to złe że wyginęły u mnie zwierzęce prymitywne cechy ?
Czy to źle że straciłem wolę walki o pierdoły gdyż uważam że są rzeczy ważniejsze ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-05-08, 18:37   

DeVaneio napisa³/a:

Czy moje postępowanie jest zdrowe ?



W zupełności normalne.

DeVaneio napisa³/a:

Czy to złe że wyginęły u mnie zwierzęce prymitywne cechy ?



Wręcz przeciwnie bardzo dobrze.

DeVaneio napisa³/a:

Czy to źle że straciłem wolę walki o pierdoły gdyż uważam że są rzeczy ważniejsze ?



Absolutnie. To też normalne. Ile można gadać w kółko te same rzeczy.

Ja wiem że nikogo nie zmienię. Dlatego ja lubię dyskutować bo sprawia mi to przyjemność.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-05-08, 19:08   

acoo123 napisa³/a:

W zupełności normalne.


:-)

acoo123 napisa³/a:

Wręcz przeciwnie bardzo dobrze.


To co ja mam zrobić jak wszędzie do okoła idioci,prymitywy i wariaci ?
SÄ… u mnie w okolicy porzÄ…dni ludzie ale to sÄ… osoby starsze.
To jest takie męczące :zalamany:

acoo123 napisa³/a:

Absolutnie. To też normalne. Ile można gadać w kółko te same rzeczy.


Ale najgorsze jest to że gadasz i gadasz,tłumaczysz najprościej jak się da a tutaj jak na złość(nie wiem czy celowo) ciągle to samo.Nie przebijesz się.

acoo123 napisa³/a:

Ja wiem że nikogo nie zmienię.


To już nawet nie chodzi o zmianę ale nawet o podpowiedź do zmiany.

acoo123 napisa³/a:

Dlatego ja lubię dyskutować bo sprawia mi to przyjemność.


Ja też ale jak argumenty osoby uczestniczącej świadczą o jego nie kompetencji i dyskusja zamienia się w edukacje to jest to męczące.Albo jak osoba z którą dyskutujesz cały czas podaje błędne argumenty a jakikolwiek przekonanie jej logicznymi argumentami też nie pomagają (bo za trudne,bo nie zrozumie),to ja już nie wiem co robić.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

LonelyQueen042811  

User

LonelyQueen042811


Wiek: 22

Do³±czy³a: 13 Kwi 2018

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2018-05-08, 20:01   

Ja jestem taka sama i dobrze siÄ™ z tym czujÄ™, wiÄ™c chyba wszystko z tobÄ… w porzÄ…dku😉
_________________
LonelyQueen042811
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-05-08, 20:16   

Wiesz co, mam odwrotnie niż Ty :-D . To znaczy chcę gadać praktycznie ze wszystkimi. Tylko boję się czasem zagadać. A jeśli chodzi Ci o jakość rozmowy, to na pewno znajdzie się ktoś, z kim możesz pogadać. Ja wtedy wolę porozmawiać z kimś starszym ode mnie. Głównie o historii. Bo poza tym, mam szczęście do dość dobrych rozmówców :-D .
PS: kogo obgadujesz z księdzem? Chyba że źle zrozumiałem...
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-05-08, 20:36   

Cytat:

Ja jestem taka sama i dobrze siÄ™ z tym czujÄ™, wiÄ™c chyba wszystko z tobÄ… w porzÄ…dku😉


To dobrze że nie jestem jedyny :-)

slavianin napisa³/a:

To znaczy chcę gadać praktycznie ze wszystkimi.


Ja też chcę.Tylko ludzie w mojej miejscowość to tęmpaki.

Cytat:

Tylko boję się czasem zagadać.


Czasami to jest trudne.
Zadzasz gościowi czy gościowi normalne pytanie albo powiesz jakiś ambitniejszy dowcip,a on nie zrozumie.Wtedy to jest dopiero zabawnie ale to tylko się smijesz.Z czasem to już nie jest smieszne a staje się męczące.

slavianin napisa³/a:

. A jeśli chodzi Ci o jakość rozmowy, to na pewno znajdzie się ktoś, z kim możesz pogadać.


Tak ale w większości przypadkach ma ponad 25 lat.

slavianin napisa³/a:

Ja wtedy wolę porozmawiać z kimś starszym ode mnie. Głównie o historii. Bo poza tym, mam szczęście do dość dobrych rozmówców


Dla mnie to jest straszne.Wiesz że twoi rówieśnicy to matoły i nic nie możesz zrobić.

slavianin napisa³/a:

PS: kogo obgadujesz z księdzem? Chyba że źle zrozumiałem...


Moje lokalne matoły obgaduja bo chcą mieć wspólny temat do rozmowy aby podtrzymywać w nieskończoność beznadziejne relacje a także by się dowartościowa i mieć wspólny temat z prymitywnymi pustakami z doklejonym uśmiechem,czyli dziewuchami.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-05-09, 08:38   

DeVaneio napisa³/a:

To co ja mam zrobić jak wszędzie do okoła idioci,prymitywy i wariaci ?
SÄ… u mnie w okolicy porzÄ…dni ludzie ale to sÄ… osoby starsze.
To jest takie męczące



Wiesz co mój kolego ? Nic nic nie rób na prawdę. Po co matołów nakłaniać do zmiany ? Nie warto być Jezusem historia nam już to ukazała. Zbyt wielu ludzi poszło drogą Jezusa i cierpieli. Nie wiadomo gdzie teraz są. Ja się dobrze kamufluje. Umiem się dopasować do każdej grupy. Czy to inteligentnych czy to idiotów. Inaczej się nie da. Nie uciekniesz od ludzi bo ludzie dogonią ciebie.
Wiem że męczące bo ja mam tak samo ale no ... w Polsce nie ma zbyt DUŻEJ grupy inteligentnych osób. A i podkreślam inteligencja nie jest związaną z ilością wiedzy przysporzoną w podstawówce -_- . (Jakby ktoś nie wiedział dokładnie o co chodzi)

Cytat:

Ale najgorsze jest to że gadasz i gadasz,tłumaczysz najprościej jak się da a tutaj jak na złość(nie wiem czy celowo) ciągle to samo.Nie przebijesz się.



No tak i mówisz dajesz przykłady starasz się A ONI SWOJE. Ahhh szkoda gadać.

Cytat:

Dla mnie to jest straszne.Wiesz że twoi rówieśnicy to matoły i nic nie możesz zrobić.



Nie użalaj się nad tym bo oni uważają CIEBIE za matoła mało rozumnego. Ja się po prostu się z nich śmieje przy nich nie mówiąc nic. Najlepsze są ich miny. :-D

Cytat:

Ja też ale jak argumenty osoby uczestniczącej świadczą o jego nie kompetencji i dyskusja zamienia się w edukacje to jest to męczące.Albo jak osoba z którą dyskutujesz cały czas podaje błędne argumenty a jakikolwiek przekonanie jej logicznymi argumentami też nie pomagają (bo za trudne,bo nie zrozumie),to ja już nie wiem co robić.



Prawda. Sama prawda.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-05-09, 13:37   

Cytat:

Wiesz co mój kolego ? Nic nic nie rób na prawdę. Po co matołów nakłaniać do zmiany ? Nie warto być Jezusem historia nam już to ukazała. Zbyt wielu ludzi poszło drogą Jezusa i cierpieli. Nie wiadomo gdzie teraz są. Ja się dobrze kamufluje. Umiem się dopasować do każdej grupy. Czy to inteligentnych czy to idiotów. Inaczej się nie da. Nie uciekniesz od ludzi bo ludzie dogonią ciebie.
Wiem że męczące bo ja mam tak samo ale no ... w Polsce nie ma zbyt DUŻEJ grupy inteligentnych osób. A i podkreślam inteligencja nie jest związaną z ilością wiedzy przysporzoną w podstawówce -_- . (Jakby ktoś nie wiedział dokładnie o co chodzi)


To muszę jechać na jakiś urlop czy coś,zdaleka od matołów.

Cytat:

Ja się po prostu się z nich śmieje przy nich nie mówiąc nic. Najlepsze są ich miny.


No ja też ale ileż można się z nich śmiać.To już nudne :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-05-09, 14:42   

DeVaneio napisa³/a:

To muszę jechać na jakiś urlop czy coś,zdaleka od matołów.



Dlatego ja jadę w wakacje na podróż po Europie. Trzeba odpocząć od tych świrów xD.
 

awatary

User


Do³±czy³: 27 Gru 2017

   

Wys³any: 2018-05-09, 20:21   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Wiesz co mój kolego ? Nic nic nie rób na prawdę. Po co matołów nakłaniać do zmiany ? Nie warto być Jezusem historia nam już to ukazała. Zbyt wielu ludzi poszło drogą Jezusa i cierpieli. Nie wiadomo gdzie teraz są. Ja się dobrze kamufluje. Umiem się dopasować do każdej grupy. Czy to inteligentnych czy to idiotów. Inaczej się nie da. Nie uciekniesz od ludzi bo ludzie dogonią ciebie.
Wiem że męczące bo ja mam tak samo ale no ... w Polsce nie ma zbyt DUŻEJ grupy inteligentnych osób. A i podkreślam inteligencja nie jest związaną z ilością wiedzy przysporzoną w podstawówce -_- . (Jakby ktoś nie wiedział dokładnie o co chodzi)


To muszę jechać na jakiś urlop czy coś,zdaleka od matołów.

Cytat:

Ja się po prostu się z nich śmieje przy nich nie mówiąc nic. Najlepsze są ich miny.


No ja też ale ileż można się z nich śmiać.To już nudne :-D



A może masz kryzys? Za dużo przykrych spraw sobie do głowy bierzesz. Nie przejmuj się byle czym. Idź przed siebie i cyk dwójeczka :D
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-05-09, 20:43   

slavianin napisa³/a:

Tylko boję się czasem zagadać.


Cytat:

Czasami to jest trudne.
Zadzasz gościowi czy gościowi normalne pytanie albo powiesz jakiś ambitniejszy dowcip,a on nie zrozumie.Wtedy to jest dopiero zabawnie ale to tylko się smijesz.Z czasem to już nie jest smieszne a staje się męczące.



To trochę inaczej. Nie boję się, że mnie zrozumieją. Boję się, że ,mnie odrzucą. To jest taka moja lekka nullofobia.

slavianin napisa³/a:

PS: kogo obgadujesz z księdzem? Chyba że źle zrozumiałem...


Cytat:

Moje lokalne matoły obgaduja bo chcą mieć wspólny temat do rozmowy aby podtrzymywać w nieskończoność beznadziejne relacje a także by się dowartościowa i mieć wspólny temat z prymitywnymi pustakami z doklejonym uśmiechem,czyli dziewuchami.



To mnie bardzo intryguje :-D . Czyli "matoły" chcą podtrzymywać relacje z księdzem, beznadziejną w dodatku? Intrygujące...
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-05-09, 20:50   

acoo123 napisa³/a:

Dlatego ja jadę w wakacje na podróż po Europie. Trzeba odpocząć od tych świrów xD.


:-D

Cytat:

A może masz kryzys? Za dużo przykrych spraw sobie do głowy bierzesz. Nie przejmuj się byle czym. Idź przed siebie i cyk dwójeczka :D


Chyba tak.Mam chwilÄ™ zwÄ…tpienia.

Cytat:

To trochę inaczej. Nie boję się, że mnie zrozumieją. Boję się, że ,mnie odrzucą. To jest taka moja lekka nullofobia.


A,to co innego.Ale w sumie czy odrzucenie przez jakieś scierwo jest czymś złym ?
Moim zdaniem to jest dobre.

Cytat:

To mnie bardzo intryguje . Czyli "matoły" chcą podtrzymywać relacje z księdzem, beznadziejną w dodatku? Intrygujące...


Matoły obracając tyłek księdzu mają wspólny temat aby podtrzymywać gówniany konatak z samymi sobą.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2018-05-10, 09:46   

Podtrzymuje temat Panowie :-) macie pomysł gdzie skoczyć samemu na wakacje ? Gdzie nie ma żadnej patusiarni i przychlastów? Może być z jakąś grupą zorganizowaną :)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-05-10, 13:53   

altairsek napisa³/a:

macie pomysł gdzie skoczyć samemu na wakacje ? Gdzie nie ma żadnej patusiarni i przychlastów? Może być z jakąś grupą zorganizowaną :)


Na jakieÅ› pustkowie.Polecam woj.lubelskie :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2018-05-10, 19:47   

Paanie ale gdzie dokładniej? Bo ja se do Lublina pojadę xd a tam w ciul ludzi :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com