Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

człowiek nalefka

Stały User



Do³±czy³: 07 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-12-05, 21:18   Brak koleżeÅ„stwa-dlaczego tak?

Dlaczego nie umiem się za kumplować z nikim? Jestem w nowej szkole już pół roku ale z nikim nie załapałem większego kontaktu... Dlaczego tak? Wszyscy się już znają, gadają na przerwach tylko ja tak jakoś odstaje, nie wiem czemu???? Wkurzające to jest i bolesne.
 

Ostatnio zmieniony przez czÅ‚owiek nalefka 2008-12-06, 21:36, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-05, 21:21   

Przyłóż się, nikt Ci na świecie talerza nie poda, ani tym bardziej ręki. Sam spróbuj nawiązać jakiś kontakt. Nie udawaj smutnego, rozgoryczonego tym, a spokojnie, na pewno pojawią się osoby, z którymi raz dwa się poznasz. Ja też zmieniałem szkołę w tamtym roku w listopadzie i, naprawdę, raz dwa sobie zaskarbiłem masę ludzi :). Nie udawaj ćwoka, bądź sobą, ale bez przesady :).
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-05, 23:11   

Ja mam niewielu przyjaciół, ale no trzeba wykazać chociaż minimum inicjatywy, żeby kogoś zachęcić. :)
Zacznij ty podchodzić, nie wiem, zaproponuj wypad na koncert, tego typu imprezy zbliżają ludzi. xD
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-05, 23:17   

Przede wszystkim łatwo się pisze/ mówi a trudno postawić się w sytuacji. Zależy jaką jesteś osobą. W starej szkole miałeś wiele znajomych i przyjaciół i kumpli? Jeśli nie to nawet nie dziwi mnie to, że teraz tak ciężko Ci nawiązać kontakt z innymi. Postaraj się dowiedzieć co interesuje innych i może jakoś będą podobne do Twoich i jakoś się zgrasz ... ;-)

Mam nadziję, że dasz sobie rade...
 

Peterxp  

Mega wymiatacz

Peterxp



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Kwi 2008

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2008-12-06, 00:28   

Po pierwsze bądź sobą.
Tak mówiła Cranberry,

Cranberry napisa³/a:

Zacznij ty podchodzić, nie wiem, zaproponuj wypad na koncert, tego typu imprezy zbliżają ludzi.


Wiem,że to nie łatwo podejść do kogoś i powiedzieć ''Siema,co u ciebie słychać.Co lubisz robić?'',ale postaraj się dowiedzieć co kto lubi.Bądź miły,koleżeński dla ludzi,pomagaj ludziom.Ja tam nie mam wielu przyjaciół.Lepiej mieć jednego,a prawdziwego przyjaciela,niż wielu ''pseudoprzyjaciół''.
Pozdrawiam.
_________________

 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-06, 00:33   

Temat został przeniesiony do nowego działu - "Wasze problemy"

Oraz mam prośbę. człowiek nalefka, nadaj tematowi tytuł, bardziej określający i streszczający jego tematykę, treść. Bo "Why?" na prawdę niewiele mówi.
(Użyj opcji "edytuj")


Pozdrawiam Vialink ;-)
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-06, 13:51   

hmm w szkołach nie raz siedzą "w grupach" po kilka osób, podchodzisz do takich i włączasz sie w rozmowe... proste;)
_________________
JakbyNikt LoVV
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-12-06, 14:29   

Gdy skończyłąm gimnazjum i poszłam do nowej szkoły w ogóle jakoś nie mogłam się w niej odnalźc. nie umiałam rozmawiac z ludźmi, chociaż do tej pory zawsze byłam na nich otwarta. Myślę, że po prostu potrzebowałam czasu, żeby się ze wszystkim oswoic a to trochę potrwało.
Ale mimo tego myślę, że warto do kogoś zagadac. Poprosic o pożyczenie zeszytu, bo np nie masz jakiejś lekcji i myślę, że będzie lepiej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com