Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

xelm.11  

User

Imię: Kamila

Wysłany: 2015-02-17, 19:57   Brak podniecenia

Cze??. Za?o?y?am konto aby móc zasi?gn?? nieco wstydliwej porady.Mam nadziej? ?e kto? z Was zrozumie i postara si? odrobin? pomóc. Wi?c ja i mój ch?opak postanowili?my wspó??y?,oboje po raz pierwszy. Nie b?d? opisywa? wi?kszych szczegó?ów ale problem tkwi w tym ?e ja po prostu si? nie podniecam ,a wiadomo co z tym idzie brak przyjemno?ci wr?cz ogromny ból i m?ka. Próbowali?my wszystkiego, mój ch?opak stara si? jak mo?e ale niestety nic z tego. Chcia?abym jako? zaradzi? poniewa? wiadomo jak? ogromn? pora?k? jest to dla faceta...Dodam ?e mój ch?opak poci?ga mnie fizycznie jak najbardziej. Nie wiem ju? co robi?... Licz? ?e kto? z Was mia? podobny problem i jako? poradzi jak temu zaradzi?.
Z góry ogromnie dzi?kuje :-)

Szej-Hulud  

Pogromca postĂłw

Éminence grise

Imię: ?ukasz

Wysłany: 2015-02-17, 20:22   

Mo?e za bardzo si? stresujesz? Wydaje mi si?, ?e podstaw? udanego stosunku jest w?a?nie bycie zrelaksowanym. Poza tym- co z gr? wst?pn?? Nie chc? zna? szczegó?ów- nie o to chodzi- ale powiedz: ile ona trwa? Mo?e po prostu zbyt szybko przechodzicie do penetracji?
"Polskie ?ycie polityczne nie mo?e by? d?ungl? afryka?sk?, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije g?ow? o demokracj?, albo Polska zap?onie wojn? domow?." - Ignacy Daszy?ski

xelm.11  

User

Wysłany: 2015-02-17, 20:31   

Próbowali?my nieraz, wydaje mi si? ?e ju? naprawd? wszystkiego.Gra wst?pna mog?aby trwa? godzinami jednak nic to nie daje.Co do stresu, nie posiadam go wcale.Jestem naprawd? wyluzowana. Kiedy? ?mia?am si? ?e jestem aseksualna, teraz obawiam si? ?e mo?e okaza? si? to prawd?

Fansy  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2015-02-17, 20:49   

xelm.11 napisał/a:

Co do stresu, nie posiadam go wcale.Jestem naprawd? wyluzowana.

Mo?e tutaj tkwi ten problem, mo?e podesz?a? do tego jako niczego nadzwyczajnego, wi?c nie ma tej iskierki. Mo?e masz jakie? fantazje które Ci? szczególnie podniecaj?? Je?li tak to spróbujcie w?a?nie tego.

superja  

Stały User

Imię: Adam

Wysłany: 2015-02-17, 21:38   

Mo?e porad? si? seksuologa

Youthdaughter  

Stały User

Imię: Magdalena

Wysłany: 2015-02-17, 22:13   

Ja tak mia?am. By?am "nakr?cona", atmosfera by?a super, mój partner idealny, a ja... bum! - "mo?emy dzi? tego nie robi??". W?a?nie dlatego, ?e bola?o, a ja nie mia?am poj?cia dlaczego.
Teraz jest ju? lepiej. Nie dosz?am do jaki? super odkry? (bo jestem na etapie ich mozolnego odkrywania :mrgreen: ) ale to, co zd??y?am zauwa?y?:
-przesta?am si? BAĆ. Ba? ci??y, ba? bólu, ba? ba? ba? Bóg jeden wie czego.
-wyluzowa?am, przesta?am my?le? o innych problemach, o ca?ym ?wiecie i zacz??am ?y? tylko t? chwil?, cieszy? si?, ?e jest.
-zauwa?y?am, ?e wcze?niej traktowa?am to tak, ?e nawet jak nie chcia?am, to próbowa?am. I to by? b??d, bo WŁAŚNIE WTEDY zwykle nie wychodzi?o. Có?, mo?e ju? taka nasza natura, ?e BARDZO musi si? nam chcie?. Nie pozostaje nic, oprócz akceptacji tego - bo z czasem mo?e to si? zmieni? (u mnie ju? jest "fajniej").
A mo?e Ty potrzebujesz jakiej? wi?kszej prywatno?ci (?eby nikogo nie by?o w domu).
Albo innej pozycji (najlepiej takiej, ?eby? mog?a kontrolowa? jego nacisk, ?eby? nie my?la?a ca?y czas o tym, ?e mo?e zabole?).

lola  

Pogromca postĂłw

z g?ow? w chmurach

Wysłany: 2015-02-18, 10:06   

Bo z seksem jest tak, ?e facet mo?e zawsze i wsz?dzie, a z kobiet? tak ?atwo nie jest.
Nawet najbardziej podniecona kobieta ?wiata, kilka pierwszych razów b?dzie cierpie?. Niestety nie jest tak jak na filmach, ?e od razu s? te wszystkie ochy i achy.
Nie podniecasz si? w jakim sensie? Je?li po prostu nie masz ochoty na wspó??ycie - winne mog? by? hormony. Bada?a? sobie tarczyc?? Poza tym wp?ywa na nas stres, nadmiar wysi?ku fizycznego, z?a dieta - wszystko. Przeanalizuj wszystkie te czynniki.
Ja miewam ostatnio podobne problemy, niestety wszystko to zwi?zane jest z tarczyc?. Poza tym w ostatnich tygodniach mia?am mas? stresu i niestety wspó??ycie dla mnie obecnie mog?oby nie istnie?.
Renesans zna? przedziwne sposoby trucia: he?mem lub p?on?c? pochodni?, haftowan? r?kawiczk? lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, z?otym puzderkiem lub ?a?cuchem z bursztynów. Dorian Gray zosta? zatruty ksi??k?.

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2015-02-18, 10:07   

Przeczytaj sobie ten temat: http://www.e-mlodzi.com/d...iem-vt43677.htm
poda?am tam mnóstwo przyk?adów sk?d mo?e si? bra? ból podczas sexu. Mo?e akurat co? b?dzie korelowa?o z Twoim przypadkiem.

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-02-18, 11:56   

lola napisał/a:

Nawet najbardziej podniecona kobieta ?wiata, kilka pierwszych razów b?dzie cierpie?.

No generalnie tak jest.

Pami?tam mia?am przez pewien okres podobnie. Bierzesz jakie? leki antydepresyjne?
Mo?e leczysz si? na depresje, albo nie leczysz si?, co prawda, ale j? masz.

xelm.11  

User

Wysłany: 2015-02-18, 13:51   

Pisz?c s?owa nie podniecam w moim przypadku oznacza po prostu to ?e moje cia?o tak jakby nie reaguje na pieszczoty, nie "rozgrzewa si?" tak jak trzeba przez co wiadomo ?e stosunek nie jest przyjemny i sprawia ból. Mo?na pomy?le? ?e to wina ch?opaka ale wszystko to co on robi jak najbardziej mi si? podoba wi?c nie mam poj?cia dlaczego moje cia?o nie reaguje. Czy posiadam depresje? Nie wiem, nic na to nie wskazuje. Oczywi?cie jak ka?da kobieta mam swoje humory, raz si? za?amuje raz nie ale czy od razu depresja?
Na nic nie choruje oprócz tego ?e mam anemi? ale szczerze nie mam poj?cia czy mo?e ona mie? a? taki zwi?zek "w tych sprawach"...

Youthdaughter  

Stały User

Imię: Magdalena

Wysłany: 2015-02-18, 14:34   

My?l?, ?e przejdzie z czasem. Tylko musisz uczuli? ch?opaka w cierpliwo??, ca?y czas próbowa? i powinno si? z czasem "ustabilizowa?". Wiem z autopsji.

Doru?  

Stały User

Wysłany: 2015-02-18, 15:58   

Mam podobny pronlem do Twojego, jestem ju? po slubie ale nadal nawet ani razu nie "dosz?am " :) nie ciesze si? sexem czasami mam na to ochote ale to tylko ochota . Nie wiem czemu nie które osoby tak maja /

ineedvitaminsea

User

Wysłany: 2015-04-19, 20:12   

Mia?am podobn? sytuacj? z moim by?ym ch?opakiem. Frustrowa?o mnie to do tego stopnia, ?e zasi?gn??am porady psychologa, który troch? naprowadzi? mnie na rozwi?zanie zagadki.
Otó? problem polega? na tym, ?e mój by?y ch?opak nie nale?a? do osób, mówi?c kolokwialnie, "fajnych" (ma?o powiedziane) i nie uk?ada?o nam si? (znowu ma?o powiedziane) w ogóle w ?yciu codziennym. Chodzi dok?adnie o to, ?e by? w stanie powiedzie? mi naprawd? brutaln? rzecz, zni?y? mnie do poziomu -500, a potem chcie? uprawia? ze mn? seks. Jestem osob? napraw? bardzo niepami?tliw?, jednak gdzie? z ty?u g?owy to widnia?o i czeka?o a? to odkryj?. I odkry?am dopiero po dwóch latach zwi?zku ;)
Nie sugeruj?, ?e Twój ch?opak jest a? tak okropny jak ten, którego przyk?ad przytoczy?am, jednak zastanów si? nad tym - by? mo?e jest co?, takiego, co sprawia, ?e nie czujesz si? z nim komfortowo psychicznie?

Powodzenia ;)

marekkuc  

User

Wysłany: 2019-04-01, 18:04   

ineedvitaminsea, dziwne, ?e z kim? takim wytrzymywa?a? i dopiero psycholog musia? Ci to u?wiadomi?

malinka86  

User

malinka86

Imię: malinka

Wysłany: 2019-08-09, 13:14   brak podniecenia feminam libido

Podniecenie mozna wywo?a? dzi?ki naturalnym sposobom jak tabletki feminam libido dzia?aj? dosy? fajnie ?agodnie ale i skutecznie http://www.tabletkilibido...nam-libido.html

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com