Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Darkstar

Nowy


Do³±czy³: 23 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-23, 22:33   brak pomysÅ‚u

Cześć :)
Mam 20 lat i jestem tutaj nowa.
Na tę stronę weszłam przez zwykły przypadek gdy szukałam piosenki do mojej nowej książki na Blogga oraz na Wattpad. Jestem dość spokojną, cichą, nie za bardzo rozgadaną osobą, wszyscy z technikum się ze mnie śmiali bo byłam inna :-( . Moim największym marzeniem jest w końcu wydać swoją pierwszą książkę, ale miałam nadal ten okropny strach, że ona się nie przyjmie. Uwielbiam pisać książki o bajkach ( czyli wymyślony przeze mnie i lekko zmienione opowiadanie bakugan, pokemon itp.) . Nie miałam za dużo przyjaciół nawet ze swojego pokoju nie wychodzę bo boje się, że coś żle powiem ( mieszak teraz w Irlandii ).
Kiedyś myślałam, że coś mnie zmieni po przyjeździe tutaj, ale nie bardziej się zamknęłam i jeszcze większy strach się pojawił w mym sercu . Chciałam mieć tez prawdziwą miłość, ale wszyscy uważali mnie za głupią, namolną, naiwną, stukniętą oraz niedorozwiniętą osobą.
Kiedyś nawet zapragnęłam prawdziwej miłości (miałam ją nawet, ale on nie uważał za swoją dziewczynę według rodziców). Za każdym razem starałam się być sobą, ale mi się nie udawało koleżanki z technikum kazali mi się nie uczyć i to z ich winy poszłam do szkoły specjalnej i wszystko się spierniczyło. Nadal w głębi serca obwiniam je bo zamiast mnie wspierać to się śmiali doprowadzali do łez, a nawet do jeszcze większego zamknięcia się. Myślała, że nie zdobędę przyjaciółki. Ale dopiero ją zdobyłam gdy byłam w tej szkole specjalnej. Uwielbiam od czasu do czasu bawić się włosami tworzyć z nich fryzury :oops: zawsze chciałam coś osiągnąć niestety nie miałam za dużego wsparcia i jestem jaka jestem.
Ale mam nadzieje, że zdobędę chociaż tutaj przyjaciela bo

Życie to gra
raz przegrywasz, a raz wygrywasz
Nigdy nie wiesz gdzie twa droga ciÄ™ zaprowadzi


Mam nadzieje, że mnie zrozumiecie :)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-02-23, 22:41   

Cytat:

Cześć :)
Mam 20 lat i jestem tutaj nowa.


Witam rówieśniczkę ;)

Cytat:

Jestem dość spokojną, cichą, nie za bardzo rozgadaną osobą, wszyscy z technikum się ze mnie śmiali bo byłam inna


Nie ma to jak chrześcijańskie okazywanie uczyć i miłość do bliźniego swego ;)

Darkstar napisa³/a:

Nie miałam za dużo przyjaciół nawet ze swojego pokoju nie wychodzę bo boje się, że coś żle powiem ( mieszak teraz w Irlandii ).


Nie bój się angielski jest prosty ;)

Cytat:

Chciałam mieć tez prawdziwą miłość, ale wszyscy uważali mnie za głupią, namolną, naiwną, stukniętą oraz niedorozwiniętą osobą.


Każdy tak naprawdę o tym marzy :-)

Cytat:

Życie to gra
raz przegrywasz, a raz wygrywasz
Nigdy nie wiesz gdzie twa droga ciÄ™ zaprowadzi


Nie da się przegrać :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Darkstar

Nowy


Do³±czy³: 23 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-23, 22:47   

Zapomniałam napisać, że prawie 21 lat mam ( ja i moja głowa )
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-02-23, 22:51   

Cytat:

Zapomniałam napisać, że prawie 21 lat mam ( ja i moja głowa )


Tak jak ja :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-02-23, 22:52   

Hejo
Jak dla mnie to nie jest coś super niezwykłego że chcesz prawdziwej miłości etc.To normalne każdy taką chce.
Dziwię się trochę że tak do ciebie ludzie podchodzą.
Nie masz się kompletnie czego wstydzić.
Prawdopodobnie jesteś cicha spokojna itd ponieważ nie spotkałaś jeszcze osoby z którą tak na prawdę chciałabyś pogadać a ona z tobą tak na serio.
Mniej gdzieś tych którzy się śmieją z ciebie.Nie możesz się przejmować jełopami.Na prawdę szkoda zdrowia i czasu cennego.
Musisz uwierzyć w siebie.Gdy uwierzysz w siebie to będą wtedy same sukcesy.To tylko kwestia czasu jak spotkasz tą osobę w której się zakochasz a ona w tobie :)
 

Darkstar

Nowy


Do³±czy³: 23 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-23, 22:53   

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-(
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-02-23, 22:57   

Darkstar napisa³/a:

:-(



Ja przepraszam bardzo nie ma czegoś takiego jak smutna buźka. Ma być wesoła :) .
Głowa do góry ci wszyscy co się z ciebie śmieją nie zasługują na ciebie na twój czas.
Ja z wielką chęcią poczytałbym twoje ''wypociny''. :)
No właśnie masz coś żeby się pochwalić?
 

Darkstar

Nowy


Do³±czy³: 23 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-23, 23:04   

acoo123 napisa³/a:

Darkstar napisa³/a:

:-(



Ja przepraszam bardzo nie ma czegoś takiego jak smutna buźka. Ma być wesoła :) .
Głowa do góry ci wszyscy co się z ciebie śmieją nie zasługują na ciebie na twój czas.
Ja z wielką chęcią poczytałbym twoje ''wypociny''. :)
No właśnie masz coś żeby się pochwalić?




tak mam na wattpad uwięzieni w pokoju 18 + ( OSTRZEGam wchodzisz na własną odpowiedzialność ) :-)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2019-02-24, 09:57   

Cześć,
mam nadzieję, że znajdziesz tu na forum tego, czego szukasz ;) i baw się przy tym dobrze.
Bardzo lubię bajki, w swojej biblioteczce mam więcej bajek niż "dorosłych pozycji" :hyhy:
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-24, 16:46   Re: brak pomysÅ‚u

Darkstar napisa³/a:


wszyscy uważali mnie za głupią, namolną, naiwną, stukniętą oraz niedorozwiniętą osobą.



Uszy do góry! Jestem przekonana, że inni aż tak źle o Tobie myślą, a jeśli nawet, to na pewno nie wszyscy! Musisz koniecznie popracować nad poczuciem własnej wartości. Sama pomyśl - jak można uznać Cię za namolną, skoro prawie nie wychodzisz z domu? ;)
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-02-24, 20:45   

Chętnie Cię poznam i popiszę dłużej! Jak chcesz to pisz! ^^
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

critof  

User


Do³±czy³: 23 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-24, 20:47   

Poczynając od podstawówki byłem utwierdzony w tym, że nie jestem wiele wart (słabe oceny, nie byłem najsilniejszy więc przeważnie obrywałem) ale uczyłem się na błędach. Szkoła średnia to nowe towarzystwo, lepsze oceny, nie poddałem się wpływom kolegów i otaczałem się znajomymi - którzy mnie akceptowali, byli prawdomówni, uczciwi i ciągnęli ku górze. Dalej było już coraz lepiej. Pewnie było wiele trudnych chwil i sytuacji bo z czego miałbym czerpać doświadczenie ale rozwiązywanie problemów w takim towarzystwie jest o wiele łatwiejsze i porażka już tak nie boli.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com