Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

enter2009

User


Do³±czy³: 22 Cze 2009

Sk±d: lol

   

Wys³any: 2010-10-28, 22:19   Brak przyjemnoÅ›ci z seksu

Witam.Jestem ze swoją dziewczyną od 7miesięcy.Kochamy się bardzo nawzajem i na wzajem siebie podniecamy.Uprawiamy sex hmm od około 4dni. Problem tkwi w tym,że moja partnerka nie ma za bardzo przyjemności z sexu(tylko czasami podczas sexu ma przez chwilę wiekszą przyjemność).Nie miała jeszcze orgazmu a bardzo by chciała.
Niewiem co może być tego przyczyną i bardzo mi zależy na tym żeby nasz sex był wspaniały.Ja miałem już 2 partnerki w łóżku a Ja jestem jej pierwszym.

HELP !
 

Ostatnio zmieniony przez enter2009 2010-10-28, 22:29, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-10-28, 22:23   

jesteś jej pierwszym... nie dziw się, że po 4 dniach orgazmu nie ma. przecież to jest dla niej coś nowego. od razu Ci kobieta szczytować nie będzie, choćbyś na rzęsach wokół niej chodził
_________________
meow
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-28, 22:24   

enter2009 napisa³/a:

Uprawiamy sex hmm od około 4dni.


Całym ciągiem przez 4 dni, teraz też? o stary, dobry jesteś.

Poświęcaj więcej czasu na grę wstępną, pieszczoty itp.

I zmień nazwę tematu, bo kosz będzie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

enter2009

User


Do³±czy³: 22 Cze 2009

Sk±d: lol

   

Wys³any: 2010-10-28, 22:28   

destrukcyjna napisa³/a:

jesteś jej pierwszym... nie dziw się, że po 4 dniach orgazmu nie ma. przecież to jest dla niej coś nowego. od razu Ci kobieta szczytować nie będzie, choćbyś na rzęsach wokół niej chodził



Nie mówię,że odrazu bd szczytować.

Tylko chcę się dowiedzieć jak to jest naprawdę po to jest te forum.!
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-28, 22:29   

enter2009 napisa³/a:

Tylko chcę się dowiedzieć jak to jest naprawdę po to jest te forum.!


Ale z czym ? orgazmem ?
Każda kobieta jest inna.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

enter2009

User


Do³±czy³: 22 Cze 2009

Sk±d: lol

   

Wys³any: 2010-10-28, 22:31   

Jak to jest z odczuwaniem przyjemności czy to przychodzi z czasem itp ;)

Wiem,że każda jest inna ;D
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2010-10-29, 08:18   

ona sama z Twoja pomoca musi odkryc co jej sprawia przyjemnosc.
Ja pierwszy orgazm w zyciu to mialam po prawie roku spania z moim facetem.
W ogole jesli chodzi o kobiety to srawa latwa nie jest, bo nas ciezej doprowadzic jest do orgazmu to raz, a dwa bardzo malo kobiet osiaga orgazm pochwowy.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-10-29, 08:30   

Moja kobieta ma orgazm praktycznie za każdym razem gdy się stosunkujemy ;) Wszystko zależy od kobiety i tak jak Mizantrop powiedział, zastosuj dłużą grę wstępną ;)
 

enter2009

User


Do³±czy³: 22 Cze 2009

Sk±d: lol

   

Wys³any: 2010-10-29, 12:20   

Ok. ;) Musze z nią poważnie pogadać na ten temat i myślę,że damy radę ;DD
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-29, 13:33   

Z tą grą wstępną to genialny i chyba najlepszy pomysł. Jak ją odpowiednio rozgrzejesz może Ci się udać. Albo początkowo możesz ją pieścić dłonią, a dopiero kiedy naprawdę będzie jej już dobrze, rozpocząć penetrację. A możesz robić to także równocześnie. Słyszałam, że kobiety to uwielbiają. :hyhy:
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-29, 18:36   

Kobieta orgazmu musi się zwyczajnie nauczyć. Nie wystarczy to, że "chce" - współżyjecie krótko, dziewczyna nie zna swojego organizmu w tym aspekcie.
 

enter2009

User


Do³±czy³: 22 Cze 2009

Sk±d: lol

   

Wys³any: 2010-10-30, 12:38   

Einmana napisa³/a:

Z tą grą wstępną to genialny i chyba najlepszy pomysł. Jak ją odpowiednio rozgrzejesz może Ci się udać. Albo początkowo możesz ją pieścić dłonią, a dopiero kiedy naprawdę będzie jej już dobrze, rozpocząć penetrację. A możesz robić to także równocześnie. Słyszałam, że kobiety to uwielbiają.



Ok. Wszystkiego trzeba próbować ;D :evil:
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-10-30, 12:48   

Ostia napisa³/a:

Kobieta orgazmu musi się zwyczajnie nauczyć. Nie wystarczy to, że "chce" - współżyjecie krótko, dziewczyna nie zna swojego organizmu w tym aspekcie.


Dokładnie; napiszę oględnie że musi się 'doedukować' w ramach własnych reakcji i potrzeb.
Ale być może jesteś po prostu kiepskim kochankiem ;) Bez urazy, ale istnieje prawdopodobieństwo że słabo się starasz, nie zdając sobie z tego sprawy.
 

Pan Rysownik  

Wymiatacz

3%



ImiÄ™: Marek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-10-30, 12:51   

Ciesz się, że trafiłeś na szczerą partnerkę. Wiele kobiet udaje orgazm. Około 1/3 kobiet przeżywa orgazm regularnie.

Musicie nad tym popracować. Rozwińcie grę wstępną, seks oralny, pieszczoty. Musisz ją doprowadzić do samego maksimum, a dopiero później przejść do właściwej zabawy. Niestety, kobieta jest odrobinę bardziej skomplikowana niż nasze męskie "trzepanie skóry" przez parę minut aż do orgazmu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com