Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Izabell673

User



ImiÄ™: Edyta

Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Pa¼ 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-02, 15:48   

Przede wszystkim chłopak taki który nie dba o siebie, o higienę... tzn. tłuste włosy, żółte zęby, żałoba za paznokciami... dramat.
_________________
Tak się składa, że lubię czuć bliskość ładnie zbudowanego przedstawiciela płci przeciwnej. W tym celu stworzył nas Bóg. Czemu miałbym być jednym z tych, którzy się nie zgadzają z jego pomysłami?
~Woody Allen
 

Baz  

User

.


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 02 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-03, 17:10   

a wracajÄ…c do trÄ…dziku odpycha was to albo obrzydza mowie o np trochce na czole jest albo na policzkach ?
 

Leonidas  

User

Król Sparty



Imię: Paweł

Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-06, 22:41   

To patrząc na to, co piszecie jestem częściowo brzydki ;p Dbam o siebie, zmieniam ubrania, ale mam sporą nadwagę :evil: A i tak wszystkie dziewczyny mają mnie za brzydkiego :)
_________________
- Ilu surrealistów trzeba, by zmienić żarówkę ?
- Czterech: jeden trzyma żyrafę, drugi parska kalarepę, a szóste nie kradnij.
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2010-02-06, 22:43   

Uroda rzecz gustu.

Leonidas napisa³/a:

wszystkie dziewczyny majÄ… mnie za brzydkiego


Nic sobie z tego nie rób.
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Leonidas  

User

Król Sparty



Imię: Paweł

Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-06, 22:46   

Nic nie robię :D Zdanie pustych lasek, jakich wiele jest dla mnie ważne tyle co zeszłoroczny śnieg ;)
_________________
- Ilu surrealistów trzeba, by zmienić żarówkę ?
- Czterech: jeden trzyma żyrafę, drugi parska kalarepę, a szóste nie kradnij.
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-02-06, 22:47   

Cytat:

To patrząc na to, co piszecie jestem częściowo brzydki ;p Dbam o siebie, zmieniam ubrania, ale mam sporą nadwagę A i tak wszystkie dziewczyny mają mnie za brzydkiego :)


tacy faceci jak Ty mają zawsze wspaniałe żony. zauważyłam na wielu przykładach, że tacy rozchwytywani w młodości nie mogą sobie potem znaleźć stałej partnerki, a Ci, którzy nie mieli wczesniej powodzenia, znajdują sobie kogoś cudownego. także głowa do góry. ^^
 

Leonidas  

User

Król Sparty



Imię: Paweł

Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-06, 23:00   

Ale pocieszenie :D Nie potrzebuje pocieszeń ;d Znam siebie i wiem na co mnie stać i czego potrzebuje :) Może kiedyś będzie wspaniała żona ;p Teraz jest teraz.
_________________
- Ilu surrealistów trzeba, by zmienić żarówkę ?
- Czterech: jeden trzyma żyrafę, drugi parska kalarepę, a szóste nie kradnij.
 

mattix160  

User

Let's do it! :)


ImiÄ™: maaaati :D

Do³±czy³: 04 Mar 2010

Sk±d: M'cr

   

Wys³any: 2010-03-05, 15:47   

Leonidas napisa³/a:

Teraz jest teraz.



żyj chwilą :D
 

MaryÅ›ka  

Wymiatacz

Dupa.



Imię: Jak wyżej.

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

Sk±d: Tomaszów

   

Wys³any: 2010-03-07, 12:57   

Zaniedbany.

Cytat:

a wracajÄ…c do trÄ…dziku odpycha was to albo obrzydza mowie o np trochce na czole jest albo na policzkach ?



Raczej nie przyciÄ…ga.
_________________
¦miech jest jak sól, życie bez niego nie smakuje.
_________________
Eminem <3
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-03-10, 21:09   

Kiedyś spotkałam się z chłopakiem który miał strasznie brudne ręce. Tzn. może nie "czarne" ale jakieś takie.. niezadbane? Odrzuciło mnie to strasznie , zakończyłam tą znajomość.

Więc.. Panowie , myjcie ręce! :-D
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

antos_17  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-11, 21:24   

a ja mam tak, że najważniejsza jest w jakiś sposób - nie wiem jak to nazwać - osobowość. Jasne, jeśli włączymy w to patologie że koleś się nie myje, co za tym idzie śmierdzi, puszcza głośne bąki, ma co drugi ząb i ciągle zażera czosnek - odpycha.
Mnie jesdnak dużo bardziej odpycha - mam taką "koleżankę" w klasie. Laska ładna, zadbana tip top, ale po prostu jej głupota, taka ku**wiszonowatość po prostu odpycha, że wcale nie jest dla mnie atrakcyjna. Myślę, że to może też działać w drugą stronę płci - jak będzie jakiś ładnie zbudowany, zadbany facet, który jest po prostu głupim bucem, to też nikogo kto go lekko pozna nie będzie przyciągał?
 

darunia.xdd

User


Do³±czy³: 17 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-17, 15:36   

antos_17 napisa³/a:

Jak będzie jakiś ładnie zbudowany, zadbany facet, który jest po prostu głupim bucem, to też nikogo kto go lekko pozna nie będzie przyciągał?





No właśnie są takie laski co lecą na takich ładnie zbudowanych głupków żeby się obok nich ładnie prezentować.. Większość tzw. przystojniaków zachowuje się jak kretyni! A ich "uroda" przemija i to bardzo szybko :-P nawet mam w klasie taki przypadek :-P Uroda przemija ale pewność siebie i uważanie się za najlepszego niestety nie... Gardzę takimi osobami
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-17, 18:45   

Nieno, ja do ładnych nie należe, kiedyś miałem nadwagę, ale wziołem się za siebie, ubierać się to ubieram na skejta, nie jestem łysy, włosy w sumie kręcone mam, dbam o siebie, nie mam żadnego syfa na twarzy, mam 16 lat, a szczerze, nie miałem dziewczyny pomimo kilku okazji, które spaprałem, jakoś mi nie zależało
 

Nesbit.  

User



ImiÄ™: Dita

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-04-06, 15:47   

Brzydki chłopak? £ysy/b. krótkie włosy, śmierdzi, dresik, wąsik, brudne paznokcie, żółte zęby, dużo syfów.
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-06, 16:51   

Edytko (pozwolę sobie napisać po imieniu)
Mam bardzo dużo koleżanek które mają łysych chłopaków i dla nich są idealni.Dresik? Mój kolega ma dres i go zawsze nosi i jakoś jego laska nie narzeka :D Myślę że wąs jest ładny ale trzeba umiejętnie go zrobić.
Uroda rzecz gustu
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com