Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

rumble  

Mega wymiatacz

Trance Maniac



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: siê wzi±³em?

   

Wys³any: 2011-08-03, 23:43   Bujaj grzyba.

Jestem w sumie od niedawna, mało kto mnie zna, ale może mają co niektórzy wyrobione już zdanie o mnie. Macie teraz możliwość mnie zbluzgać.
_________________
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-08-04, 01:27   

Kojarzę Cię z komentowania poszczególnych ubiorów jako "pedalskie", słabo z Twojej strony.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

_eM  

User

_eM


Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Sie 2011

Sk±d: Blog onet

   

Wys³any: 2011-08-04, 02:55   

Tobie kazali ładniej nazwać "robienie loda"? Jeśli chodzi o tą kwestię, to byłeś nietaktowny i chamski. Chamskim można być w jakimś stopniu (bo inaczej Cię zjedzą), ale bez przesady. Ogólnie to Twój cięty język i ostre riposty są na pewno cenne, sprowadzają ludzi na ziemię. Masz charyzmę, doceniam takie osoby. Jeśli oczekujesz ostrego pojazdu to przykro mi, że staram się być miła ; ) Aaa ... i Twój awatar jest bardzo seksowny ; D Kocham mężczyzn w krawatach! xD
_________________
www.youngdreams.blog.onet.pl
 

Sprawiedliwy  

User

Sprawiedliwy



ImiÄ™: kamil

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2011-08-04, 09:02   

Sadze że jesteś typem ludzi których nie cierpię i nienawidzę.
_________________
"POLAKU, PAMIÊTAJ TO ZASZCZYT URODZIÆ SIÊ BIA£YM"
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-08-04, 09:20   

Kojarzę Cię. Jesteś taką wersją light Straho. Słuchasz jakiś techniawek. W sumie to jesteś mi obojętny.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-11-15, 18:29   

"Ogólnie to Twój cięty język i ostre riposty są na pewno cenne, sprowadzają ludzi na ziemię. Masz charyzmę, doceniam takie osoby."

A phi, to chyba jakaÅ› kpina!

Twoje posty sÄ… godne politowania.
Czasami zastanawiam się nad takimi ludźmi jak Ty. A dokładniej nad ich próżnością... Bo jaki w miarę mądry człowiek może pisać takie posty w dziale fotoalbum.
Jeden cytat mądrego filozofa: "Szanujmy mądrych, przykładnych, chwalebnych, śmiejmy się z głupich, choć i przewielebnych" Mój ulubiony zresztą.
Rozumiem śmianie się z czyjejś głupoty, jest dopuszczalne, lecz takie tępe uwagi na temat czyjegoś wyglądu, są tylko potwierdzeniem, że człowiek który tak postępuję jest zupełnie bezwartościowy...
Można go nawet porównać do zwierzęcia jakiegoś, zwykły prymityw. Takich ludzi jest po prostu szkoda, naprawdę szkoda.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-11-15, 22:02   

Mało o tobie wiem. Lubisz się chwalić stanem kacu i mocnymi libacjami.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com