Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kamesennin

User


Do³±czy³: 27 Kwi 2013

   

Wys³any: 2016-02-13, 01:04   Buty dla chÅ‚opaka które dodajÄ… wzrosty/

Hej mam do was sprawę. Znacie jakieś buty które dodają wzrostu? Coś jak Air Maxy, ale nakupiłem już tyle tych butów i chętnie bym kupił jakieś inne tym razem. Mam 177 cm i chciałbym w butach mieć 180 :)
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2016-02-13, 09:05   

Co Ci da to 3cm, rozumiem, że wiele atrakcyjnych kobiet mieści się w przedziale 168-175, ale te 3 cm aż takiej różnicy nie zrobią.

Jeśli naprawdę Ci to aż tak doskwiera to jakieś buty z podbiciem(njubalansy, airmaxy) i te inne gimbobuty :-D
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Do³±czy³: 11 Lis 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2016-02-13, 12:30   

Different napisa³/a:

Co Ci da to 3cm, rozumiem, że wiele atrakcyjnych kobiet mieści się w przedziale 168-175, ale te 3 cm aż takiej różnicy nie zrobią.
...


Czemu nie? 3 cm może podnieść poczucie wartości i pewność siebie, a to mocno wpływa na sukces podrywu.
 

kamesennin

User


Do³±czy³: 27 Kwi 2013

   

Wys³any: 2016-02-13, 14:15   

Different napisa³/a:

Co Ci da to 3cm, rozumiem, że wiele atrakcyjnych kobiet mieści się w przedziale 168-175, ale te 3 cm aż takiej różnicy nie zrobią.

Jeśli naprawdę Ci to aż tak doskwiera to jakieś buty z podbiciem(njubalansy, airmaxy) i te inne gimbobuty :-D



3 cm dla mnie to wielka różnica. Moim zdaniem 180 cm to minimum i tak jak koleżanka wspomniała dodaje mi to pewności siebie.

A propo butów to chciałbym właśnie jakieś modne, ale nie New Balance ( nie podobają mi się ) ani Air Maxy, bo już za dużo razy kupowałem. Chciałbym coś nowego, ale nie znam żadnych modeli.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-02-13, 15:45   

N4VV napisa³/a:

Czemu nie? 3 cm może podnieść poczucie wartości i pewność siebie, a to mocno wpływa na sukces podrywu.

kamesennin napisa³/a:

3 cm dla mnie to wielka różnica. Moim zdaniem 180 cm to minimum i tak jak koleżanka wspomniała dodaje mi to pewności siebie.

Co Ci z tego, skoro jak już pójdziesz do kobiety, to będziesz musiał zdjąć buty?
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-02-14, 09:57   

Jimmy FoX napisa³/a:

Co Ci z tego, skoro jak już pójdziesz do kobiety, to będziesz musiał zdjąć buty?



Różnica się zniweluje, bo ona też swoje zdejmie ; )).
 

kamesennin

User


Do³±czy³: 27 Kwi 2013

   

Wys³any: 2016-02-14, 14:36   

Dead Matty napisa³/a:

Jimmy FoX napisa³/a:

Co Ci z tego, skoro jak już pójdziesz do kobiety, to będziesz musiał zdjąć buty?



Różnica się zniweluje, bo ona też swoje zdejmie ; )).



Dokładnie poza tym bardzo liczy się pierwsze wrażenie.
Chłopacy i dziewczęta ja wiem, że fajnie podyskutować jest o tym czy te cm to naprawdę jakaś różnica, ale proszę o modele butów haha, bo chciałbym coś kupić no :D
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-02-14, 17:30   

kamesennin napisa³/a:

Dead Matty napisa³/a:

Jimmy FoX napisa³/a:

Co Ci z tego, skoro jak już pójdziesz do kobiety, to będziesz musiał zdjąć buty?



Różnica się zniweluje, bo ona też swoje zdejmie ; )).



Dokładnie poza tym bardzo liczy się pierwsze wrażenie.


Pojawi się problem, gdy okaże się, że ona ma wymagania co do wzrostu i będzie po prostu zawiedziona. Pierwsze wrażenie będziesz mógł sobie wsadzić w... buty.
 

kamesennin

User


Do³±czy³: 27 Kwi 2013

   

Wys³any: 2016-02-15, 00:44   

Jimmy FoX napisa³/a:

kamesennin napisa³/a:

Dead Matty napisa³/a:

Jimmy FoX napisa³/a:

Co Ci z tego, skoro jak już pójdziesz do kobiety, to będziesz musiał zdjąć buty?



Różnica się zniweluje, bo ona też swoje zdejmie ; )).



Dokładnie poza tym bardzo liczy się pierwsze wrażenie.


Pojawi się problem, gdy okaże się, że ona ma wymagania co do wzrostu i będzie po prostu zawiedziona. Pierwsze wrażenie będziesz mógł sobie wsadzić w... buty.



¯adna z moich dziewczyn nie narzekała na to, że jestem niższy bez butów.
Nie wiem ludzie co wy się tak doczepiliście do tego wzrostu jeśli macie zamiar dalej atakować ten pomysł to lepiej sobie dajcie spokój, bo to bez sensu.

Wracam do głównej kwestii: Może mi ktoś podać fajne modele butów które dodadzą 3 cm i jak dla 20 latka są modne?
 

Arameska  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-17, 12:30   Re: Buty dla chÅ‚opaka które dodajÄ… wzrosty/

kamesennin napisa³/a:

Hej mam do was sprawę. Znacie jakieś buty które dodają wzrostu? Coś jak Air Maxy, ale nakupiłem już tyle tych butów i chętnie bym kupił jakieś inne tym razem. Mam 177 cm i chciałbym w butach mieć 180 :)



może jakieś fajne jordany dla koszykarzy
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2016-03-02, 00:11   

Eleganckie skorzane polbuty/trzewiki\loafersy tylko I wylacznie, przynajmniej dla mnie. Czemu buty na obcasie? Raz ze sie lepiej chodzi, sa lepsze dla utrzymania postawy chodu, dodaja klasy stylowi chodzenia (zarzucanie delikatnie stopa kiedy energia zamachu noga sie wyczerpuje) - niemozliwe do wytlumaczenia, to trzeba poczuc. Wykonalne tylko w skorzanych butach na obcasie. I przyjemny stukot przy przechodzeniu korytarzem. Ze dodaja wzrostu - absolutny plus, z tym wlasnie dodaniem wzrostu wiaze sie moja wzmianka o postawie. Jestem wielkim fanem butow na obcasie. Wielkim.
 

innam  

User


ImiÄ™: Irena

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-24, 22:10   

Nie wiedziałam że istnieje coś takiego
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com