Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-27, 15:52   Buty do 200zÅ‚ - sportowe, na co dzieÅ„?

Szukam butów do 200zł, wygodnych, lekkich, jakościowo dobrych w stosunku do ceny, sportowych pasujących do jeansów i spodni dresowych, i o przyzwoitym wyglądzie :D

Jakieś sugestie, bo nie wiem w czym wybierać? Zazwyczaj kupowałem w DAJ¦MANIE, rozwalałem po pół roku - wymieniałem i następne, ale teraz mają tam same gówna i nie ma nic ciekawego :/


BTW Podajcie również propozycję obuwia do 300zł, może się szarpnę, ale jeszcze nie jestem pewny :> Bo najdroższe buty jakie kupowałem to 150, i jakoś mam "ból własnego portfela" gdy pomyślę o 4 stówach na buty.

Także podajcie do 200 i do 300, 2-4 najlepsze typy .
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-02-27, 16:05   

Zaproponowałabym New Balance, ale znam Twoj stosunek do nich, więc chyba nici z tego. Poza tym po niecałym pół roku chodzenia w nich, zaczynają mi się rozklejać.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-27, 16:37   

Myślę, że i tak na pół roku mi wystarczą i za ten czas nazbieram na następne spokojnie, ale czy za 200zł kupię, czy brałaś pod uwagę 300zł? Bo za 300 to jednak będę musiał pomyśleć, bo zakupy za "Swoje" bolą najbardziej.

Poza tym czy naprawdę jest ktoś kto chodzi w "wiosenno-letnich" butach ponad rok? Nie znam takiej osoby najczęściej sezonowo ludzie noszą buty.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-02-27, 16:52   

Znajdziesz.

Są tacy ludzie, ale nie noszą namiętnie dzień w dzień tej samej pary butów.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-27, 17:35   

ja jestem zwolennikiem dzień-w-dzień tych samych butów nie licząc sportów, biegania czy do piłki to wiadomo inne, czy randka/wyjście :P
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-27, 18:49   

to komore gazowa z nich zrobisz
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-27, 19:19   

Do tej pory ten 'sposób' się sprawdza i jest w porządku, gdybym ćwiczyłw tym samym obuwiu w którym wychodzę do szkoły byłoby gorzej :D

Indigo a jakie konkretnie NB polecasz?

JakieÅ› inne sugestie? Czekam :D
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-27, 19:24   

w sumie nie zakladajac nowego tematu mozecie mi poszukac jakis fajnych najek takich bardziej trampkowatych rozmiar 46 :D
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-02-27, 21:26   

Reebok Classic - do ogarniacia za 220 nawet
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2015-02-27, 21:46   

Do wyboru do koloru http://[SPAMER] [ZG£O¦ TEN POST DO MODERATORA]/new-...filter[sex][]=M
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-28, 12:49   

Alternatywny te reeboki nawet nie najgorzej wyglądają jak na reeboki. Który kolor/model polecasz taki cool i uniwersalny do jeansów, dresów i chinosów różnego kolor od beżowego, przez szary, granatowy czarny i bordowy?

[ Dodano: 2015-02-28, 13:16 ]
I podaj jak możesz jakiś serwis gdzie mógłbym je nabyć w bezpieczny sposób nie martwiąc się, że mi przyjdą trampki z bazaru czy ogólnie rozmiarówka będzie szalona.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-02-28, 16:49   

Jak reebok classic to all white. Oczywko jak ci sie jakies inne cw podoba to sobie kup, ty w nich bedziesz chodzil.

http://worldbox.pl/?md=pr...-leather&menu=1 - chyba najwieksza baza reebokow classic ze stron online.

http://yessport.pl/produc...ATHER-2214.html - a tutaj najtansze all white.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-03-01, 12:45   

Dobra przemyślałem to i postanowiłem, że kupię nawet 2 pary butów.







Które z tych 3? Alternatywny polecałeś białe, ale czy one jakoś dziwnie nie wyglądają na męskich nogach? No i druga sprawa, że po dłuższym czasie z białych robi się 'kupa' - takie szare, bo kiedyś miałem takie fajne białe Nike, coś a'la jordany, ale nie pamiętam co to było, bo to podstawówka - pierwsze nike, wow, to mi się potem szare zrobiły, i rozsypały po roku.

Osobiście te classicy czerwone i niebieskie mi się podobają, ale problem będzie z doborem ubrań, bo ciężko dobrać pod takie kolory coś sensownego moim zdaniem, bo buty zazwyczaj nosi się w takich kolorach jak brąz, ciemny granatowy, brązowy, czarny i biały.

Jakie jeszcze buty w takiej cenie polecasz? Do tych 200-250zł?
 

flipendo  

User



Do³±czy³: 03 Lut 2015

Sk±d: W³oc³awek

   

Wys³any: 2015-03-01, 13:05   

Z tych trzech zdjęć mi osobiście najbardziej przypadły te białe do gustu
_________________
Riders on the storm
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-03-01, 15:19   

Different napisa³/a:

Alternatywny polecałeś białe, ale czy one jakoś dziwnie nie wyglądają na męskich nogach?


Normalnie wygladaja. Chyba, ze jestes facetem co na slim fity mowi jajognioty i ze prawdziwy mezczyzna w te jajognioty nie miesci sie.

Different napisa³/a:

No i druga sprawa, że po dłuższym czasie z białych robi się 'kupa' - takie szare


One sa zrobione ze skory, dosc latwo jest utrzymac je w dobrym stanie wbrew pozorom.

Different napisa³/a:

Osobiście te classicy czerwone i niebieskie mi się podobają, ale problem będzie z doborem ubrań, bo ciężko dobrać pod takie kolory coś sensownego moim zdaniem, bo buty zazwyczaj nosi się w takich kolorach jak brąz, ciemny granatowy, brązowy, czarny i biały.


Ja do niebieskich roshe runow ( https://igcdn-photos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t51.2885-15/10953904_775597272495702_721872946_n.jpg ) zakladam prawie wszystkie ciuchy. Buty nie pasujace do niczego, takie od czapy sa spoko. Burgundowa bejsbolowka, ciemne spodnie/koszulka, niebieskie kicksy i jest baardzo fajnie. Dobieranie koszulek pod buty so 2010. Oczywiscie jezeli chodzi o street-wear.

Different napisa³/a:

Jakie jeszcze buty w takiej cenie polecasz? Do tych 200-250zł?


W zestawie do reebokow classic? Vansy sobie kup.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com