Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

okti325  

User

Imię: Zenon

Wysłany: 2018-07-05, 00:43   Ch?? poznawania dziewczyn i ogromne po??danie

Chcia?bym poznawa? jakie? fajne dziewczyny, ale jest jeden problem. Jak tylko widze jak?? ?adn? dziewczyne to od razu czuje do niej olbrzymi poci?g. Przez to ci??ko podej?? i poprowadzi? konwersacje, rozmowe. Szybko wyczuj? napale?ca, który my?li tylko o jednym. Jak wy radzili?cie sobie z tym problemem? Dodam tylko, ?e mam 20 lat i w sumie taka burza hormonów mo?e by? naturalna, jednak bardzo bym chcia? ten pop?d kontrolowa? w jaki? sposób. Z góry dzi?ki za odpowied?

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly

Wysłany: 2018-07-05, 17:17   

Znajd? sobie tak? sam? jak Ty :D

acoo123  

Mega wymiatacz

Imię: acoo123

Wysłany: 2018-07-05, 17:51   

Albo spróbuj wyrwa? jak?? lask? do domu wytrzymuj?c poci?g a potem daj upust emocjom. :-D

kammyk

User

Wysłany: 2018-07-06, 09:33   

przed wyj?ciem na takie spotkanie daj upust wyobra?ni i upust ci?nienia w domu, a potem mi?ego wieczoru...
Tylko czy nie b?dzie jednak nudno na spotkaniu? :-o

acoo123  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2018-07-06, 10:07   

kammyk napisał/a:

przed wyj?ciem na takie spotkanie daj upust wyobra?ni i upust ci?nienia w domu, a potem mi?ego wieczoru...
Tylko czy nie b?dzie jednak nudno na spotkaniu?

Nimfomania. To nie jest dla mnie jakie? z?e czy co? :hyhy: . Ale w?tpi? by taki ''upust'' co? da?.

kammyk

User

Wysłany: 2018-07-06, 10:26   

Cytat:

Nimfomania

:)) u mnie to raczej satyryzm, bo nimfomania to u kobiet :D

Cytat:

Ale w?tpi? by taki ''upust'' co? da?.

mi pomaga?o, bo ci??ko by?o czasem zata?czy?...

acoo123  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2018-07-06, 11:13   

kammyk napisał/a:

:)) u mnie to raczej satyryzm, bo nimfomania to u kobiet :D

Ja tam jestem zdania ?e ka?dy facet ma co? z kobiety :mrgreen: . Tak prawda mój b??d my?la?em w inny sposób :P.

kammyk napisał/a:

mi pomaga?o, bo ci??ko by?o czasem zata?czy?...

Damn tzn chyba ka?dy facet czasami tak ma ?e jego sprz?t zaczyna chodzi? na najwy?szych obrotach gdy widzi jak?? lask? lub jest blisko niej ale no trzeba te? nauczy? si? to kontrolowa? . Trzeba g?ow? kontrolowa? i my?li. Nie gapi? si? na jej nogi piersi dup? tylko w oczy i b?dzie dobrze ;) :mrgreen: .

MeskaEdukacja  

User

Edukacja Seksualna

Imię: Maciej

Wysłany: 2018-11-05, 11:36   To dobrze ?e masz du?e poci?g seksualny

Skoro czujesz olbrzymi poci?g to okej. Teraz tylko musisz nauczy? si? tak ukierunkowa?, ?eby to nie by?o napalenie i obmacywanie, tylko to ?e patrzysz na dziewczyn? seksualnie i zuchwale, ale z drugiej strony opanowujesz si? by od razu j? dotyka?.
Najwazniejsze to nie wstydzi? si? swojego popedu, i tu ju? jest dobrze ?e masz du?e potrzeby, musisz tylko je nieco ukry? na poczatku znajomo?ci z dziewczyn?, by jej nie wystraszyc.
Jak chcesz to pisz do mnie na priv, pomog? Ci indywidualnie. Napisa?em tez o tym poradnik, jak pokazywac dziewczynie seksualne zainteresowanie. Je?li chcesz mo?esz go sobie pobra?: TUTAJ

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com