Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-29, 20:47   

Ja zawsze byłem taki "antypopisowy" i to pewnie jeden z powodów, dla których tak długo wstrzymywałem się z próbowaniem wszelkich używek. Bardzo irytowała mnie presja rówieśnicza, widziałem, jak ludzie próbują tego, żeby dorównać "fajnością" reszcie, a we mnie wywoływało to coś na kształt odruchu wymiotnego na płaszczyźnie emocji. Myślę, że każdy zna posiada w sobie niewielką potrzebę bycia wyjątkowym i podziwianym, ważne jest natomiast, żeby nie robić z tego powodu żadnych głupot.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

axelka  

Mega wymiatacz

...



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-01-29, 21:25   

Nie popisuję głównie ze względu na to, że nie mam czym. Zresztą raczej wtapiam się w tłum. Zauważyłam natomiast usilne próby popisania się skrajną głupotą, debilizmem; opcjonalnie lansowania się wyglądem/charakterem. W końcu zawsze znajdą się tacy, którzy znalazłszy sobie swojego "idola" będą stać za nim murem i nie dostrzegą, że tak właściwie guru niezupełnie ma się czym szczycić.
_________________
+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj +++
 

francine  

Stały User

manhattan



Do³±czy³a: 31 Sty 2011

Sk±d: tm

   

Wys³any: 2011-01-31, 22:34   

Na całe szczęście mam to już za sobą. Miałam taki okres w 1 i 2 gimnazjum.
Ale właściwie to po prostu na wiele imprez chodziłam. Wtedy strasznie mnie to jarało, ale do palenia nigdy się nie przekonałam i nawet chęć popisania się tego nie zmieni ;)
_________________
Bądź cudowny w swej niedoskonałości.
 

Daniel95  

Wymiatacz

Zamotasupłany



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-02-03, 21:26   

Chyba nigdy tego nie miałem . Zawsze słuchałem swojej muzyki, zawsze robiłem to co wolałem , otoczenie nie miało na mnie żadnego wpływu, prędzej ja na otoczenie :D. Bywały takie sytuacje ,że nagle połowa klasy słuchała jakiejś nowej płyty jakiegoś artysty to oczywiście też zacząłem się przyglądać temu i wymieniać poglądy , ale to chyba normalne :P .
Trochę szkoda mi tych wszystkich kumpli ze szkoły , którzy piją, palą ,żeby dać popis towarzystwu, a o dziewczynach które już nie powiem co robią ... szkoda gadać, nie chciałbym być w ich skurzę jak dorosną i zaczną sobie przypominać dzieciństwo. Cieszę się ,że jestem jaki jestem :)
_________________
Znajdziesz prawdziwy rap, jeśli chce Ci się go szukać
 

Katsu  

Stały User

satyr.



Wiek: 30

Do³±czy³a: 11 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-02-07, 17:50   

Nie rozumiem, jak można popisywać się takim czymś. Przecież po alkoholu większość ludzi dostaje tzw. 'małpiego rozumu', a co za tym idzie, robią z siebie kretynów, a potem pól szkoły wie, co jeden i drugi ostatnio na imprezie robili i jacy z nich idioci. A z paleniem papierosów i ćpaniem to przecież tak samo. No może po papierosach to nie ma się takich 'odpalów', ale jednak to głupota i przejaw bezmyślności.

Ja osobiście jestem trochę typem aspołecznym, więc nigdy nie wzięłam do ust papierosa, nie dałam sobie w żyłę dla szpanu. A alkohol to tylko w dobrym towarzystwie, a nie dla popisu.
_________________
"Oddychamy światłem, oddychamy muzyką, oddychamy chwilą obecną."
A. Rice "Wampir Lestat"
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-07, 19:53   

Zalezy przed kim sie popisywać i czym..
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Orsonek  

Wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 23 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-02-08, 01:35   

ja ¦IÊ CI¡GLE POPISUJÊ i jesten dunmy
 

DanDan

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-06, 15:14   

Na pewno nikt nie pije i nie pali żeby zaistnieć w tej "popularnej" grupie w szkole chyba że na prawdę chce się popisać ale większość może mieć problemy rodzinne w domu chce uciec od rzeczywistości czyli upić się itp.
 

Supermassive.  

Stały User

Realistka.



ImiÄ™: Katarzyna

Do³±czy³a: 24 Lis 2009

   

Wys³any: 2011-03-06, 16:21   

Uważam za głupotę, żeby popisywać się paleniem czy piciem, tak więc nie, nie mam chęci popisania się. Takie osoby mają u mnie wielki minus, odpycha to niesamowicie.
_________________
¯ycie jest z pewnością cenne, ale w niektórych przypadkach
jeszcze cenniejsza bywa śmierć.
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-06, 17:53   

Supermassive. napisa³/a:

Takie osoby majÄ… u mnie wielki minus, odpycha to niesamowicie.

Zgadzam się. Co śmieszniejsze pozowanie widać,szczególnie u ludzi chcących się wbić do jakiejś grupy. Nawet w internecie są ludzie,którzy dla bycia fajnym i lubianym zgrywają internetowych-kozaków.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2011-03-09, 18:31   

Dziwne jest to ,że po jakimś ognisku albo imprezie nikt nie pamięta co robił ale każdy wie ile wypił :hyhy:
Wracając do tematu to ja owszem ulegałem wpływom rówieśników bo nie wierzę ,że ktoś nigdy tego nie zrobił. W grupie to normalne . Ale ja nie cierpię jak ktoś opowiada kłamstwa ,a ja jestem w pełni świadomy ,że mówi nie prawdę . Nie lubię też rzucania kur*ami na prawo i lewo , palenia i aktów wandalizmu , osobom które coś niszczą mam czasami ochotę naje*ać. I ci ,którzy piją np. 2 piwa ,a odwalają jakieś debilizmy próbują się zataczać ,żeby wzbudzić jak największe zainteresowanie własną osobą takie popisy są żałosne . Ale jak ktoś dzięki swoim umiejętnościom potrafi zrobić coś czego inni nie są w stanie to nie mam nic przeciwko.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-09, 18:39   

Dyse One napisa³/a:

Dziwne jest to ,że po jakimś ognisku albo imprezie nikt nie pamięta co robił ale każdy wie ile wypił :hyhy:

nie martw sie ,tez oglÄ…damy demoty :mrgreen:
Nie lubie jak ktoÅ› pije lub pali aby sie popisac. zns pokazac jaki on niby jest "fajny"
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2011-03-09, 18:46   

takitampan napisa³/a:

Dyse One napisa³/a:

Dziwne jest to ,że po jakimś ognisku albo imprezie nikt nie pamięta co robił ale każdy wie ile wypił :hyhy:

nie martw sie ,tez oglÄ…damy demoty :mrgreen:



Ten mnie rozwalił bo to sama prawda :hyhy:
jeszcze komixxy sÄ… dobre ;)
 

dianadiana  

Stały User

paranoid



ImiÄ™: Diana

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Sty 2011

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2011-03-09, 19:04   Re: Chęć popisania siÄ™

karola505 napisa³/a:

Macie tak (albo czy już to przeszliście), że zaczynacie palić albo pić albo co innego żeby zaistnieć w tej "popularnej" grupie w szkole :?:


Nie, palenie czy picie to nie sposób na popularność. Chociaż patrząc na niektórych moich rówieśników... Jestem fajny, bo wziąłem bucha i wypiłem (CA£E!) piwo. Mhm, super.

karola505 napisa³/a:

Jak można od tego uciec :?: :-P


Poznać swoją wartość i zdać sobie sprawę, że moja 'fajność' nie jest mierzona w ilości wypitego alkoholu/wypalonych papierosów.
_________________
"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not..."
Kurt Cobain.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-08-29, 22:31   

Nigdy czegoś takiego nie miałam. Stronię od używek, jak dotąd żadnej nie spróbowałam i nie zamierzam. Nie zależy mi też na popularności, wręcz przeciwnie. I nie szukam płytkich znajomych, którym coś takiego imponuje.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com