Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ej  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-08, 17:59   

Dużo osób tak ma, da się to zauważyć np. z jaką dumą na przerwach opowiadają jak to się ostatnio upili i sił nie mieli wracać do domu, albo to palenie papierosów, nie rozumiem czym tu się chwalić...
_________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 

Nessa

Stały User

oksymoron



ImiÄ™: ot, takie...

Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Lut 2010

Sk±d: z innego ¶wiata.

   

Wys³any: 2010-02-08, 21:14   

Upić się dla szpanu? hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Błagam. Jaki to jest szpan, upić się razem z kolegami (?) po te żeby nie ostawać od grupy?
JA nie piję, nie palę, nie ćpam i nic z tych rzeczy. I moim zdaniem to jest większy powód do "szpanu", jeżeli tak to w ogóle można nazwać. Bo tylko zdechłe ryby płyną z prądem
_________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
 

cameel94  

Stały User

niepokorny



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: bior± siê dzieci?

   

Wys³any: 2010-02-11, 17:35   

popieram przedmówcę ;)

osobiście też nie palę, nie piję, nie ćpam i nie mam zamiaru

oczywiście, czasami łyknie się jedno piwko na dwóch czy trzech, na sylwka czy jak jest jakaś imprezka, ale proszę was co to jest
no i na pewno nie jest to dla szpanu ani dlatego, "bo inni tak robiÄ…"
po prostu, mam chęc to łyknę, nie mam to nie
nikt mi z tego powodu nie robi wyrzutów i nie twierdzi ze jestem gorszy :-D

polecam po prostu nie przejmować się głosem ogółu, bo nie zawsze prowadzi on na właściwe tory xD
_________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde
 

EmptyMind  

Wymiatacz



ImiÄ™: Madzia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-11, 18:50   

Ale myślę, że każdy miał taką sytuację że się napił zrobił jakieś śmieszne, rzeczy i powiedział swojej klasie co robił.. Moim zdaniem to też forma rozmowy a nie od razu chęć popisania się, bo ja jako 15 latka kiedyś też piłam, wtedy zaczęłam palić i wcale nie było to z powodu chęci popisania się tylko z czystej własnej głupoty dla tak zwanego "lepszego samopoczucia" ;)
_________________
i tak mijał kolejny dzień..
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-11, 20:39   

Ja jakoś nie odczuwałem chęci aby się popisywać ; p najgorsze jest to jak ktoś zaczyna się chwalić ile to nie wypił ;x
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Kir  

User



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 31

Do³±czy³a: 27 Lut 2010

Sk±d: Zielony Przyl±dek

   

Wys³any: 2010-02-28, 20:01   

Myślę, że to nie jest powód do dumy ;/
Jak od tego uciec?
Stanowczo powiedzieć NIE!
 

Mileeek  

Stały User

Przyszły AkToR xD



Imię: Miłosz

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-02-28, 20:09   

Było minęło, człowiek dojrzewający chce się wykazać i tyle.
_________________
W Lesznie, naszym Lesznie,
które w herbie Byka ma,
jest taka drużyna, co się Unia nazywa,
Grecja ma Ateny, Paryż wieże Eiffla ma,
a My mamy Naszą Unię, która Mistrza Polski ma!
Sialalalaaa... UNIA LESZNO <3
 

DrStrangelove  

User

Na Wałbrzych!



Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-01, 16:46   

Do dupy jest takie coś :D 'Popisywanie' się piciem i paleniem świadczy tylko i wyłącznie o danej osobie. Takie coś powinno się zachować dla siebie albo dla ludzi swojego pokroju :PP
_________________
"Nie sraj tam, gdzie jadasz."
~Stephen King.
 

GrzechKulik  

User

yo!


ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lut 2009

Sk±d: Siedlce/W-wa

   

Wys³any: 2010-03-16, 14:07   

Większym powodem do popisania sie jest właśnie nie palenie, każdy głupi potrafi sie wciągnąć i zacząć palić, ale tylko ktoś o silnej woli utrzyma sie bez nałogu i to jest powód do dumy. Teraz z pogardą patrze na ludzi, którzy są uwikłani w ten nałóg, czy to nie jest żenujące że oni płacą za to, że sie zatruwają? :-o
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-16, 19:20   

GrzechKulik napisa³/a:

Większym powodem do popisania sie jest właśnie nie palenie, każdy głupi potrafi sie wciągnąć i zacząć palić, ale tylko ktoś o silnej woli utrzyma sie bez nałogu i to jest powód do dumy. Teraz z pogardą patrze na ludzi, którzy są uwikłani w ten nałóg, czy to nie jest żenujące że oni płacą za to, że sie zatruwają



jesteś taki mądry, nie znam Cię, może mieszkasz w normalnej dzielnicy wśród normalnych rówieśników, co innego jak trafisz w gorsze miejsce, gdzie mieszka jeden równieśnik który jara, a później to się rozchodzi jak choroba, jak ktoś chce to niech pali, to zależy wyłącznie od jego własnej osoby, może i dla szpanu, nie dla szpanu, ale jak nie dla szpanu, to nie byłoby tyle zgonów przez fajki.

Tak od siebie - nie mam nic przeciwko, żeby 16-latek się naje**ał raz na miesiąc, tu nie chodzi o szpan, miło się siedzi w kulturalnym towarzystwie, łyka się bro, kielony, później kac i dalej się żyje, co do narkotyków (twardych) to przesada, śmierć przed terminem, a narkotyki miękkie, niepoprawnie nazywane własnie narkotykami, to nic strasznego, maryche też jarać można, nic do szpanowania, jak spróbujecie to się przekonacie, od tego za żadne skarby się nie da uzaleźniać, ale przesadzać też nie należy, co do halucynków i lsd to nie tykać i tyle.
 

CyGaNeK26  

User


Do³±czy³: 24 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-25, 08:31   

Ja zacząłem palić z ciekawości jak to smakuję.
Uzależniłem się. Ludzie mi mówili że to śmierdzi i mieli racje.
Udało mi się rzucić. Na początku strasznie mnie ciągnęło do papierosów ale po dwóch tygodniach już nie.
Palenie to nic fajnego.
NIE ZACZYNAJ PALIÆ :!: :!: :!:
 

adryyan  

User

What is Love ?



Do³±czy³: 17 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-25, 16:36   

..ani pić, ani nie wciągać;)

Jakoś u mnie wśród kolegów jest tak, że kto się nabije piwem, nalewką, etc.. od razu jest hajtem.. Dla mnie to dziecinne.. O kim to świadczy? Następny cfaniak, btw. Albo udają pijanych. mnie to wkur***, tylko z takich ludzi się śmiać, z żalu.. Piję po to by mieć przyjemność tego wiru samopoczucia.. hehe;) Kiedy się jest nabitym, to po prostu wszystko zrobisz.. Odważny do wszystkiego;) No, ale nie do czyjegoś pokazu, uświadomienia, by stać się w czyiś oczach fajnym xd
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-25, 17:22   

A tam teraz wszyscy robią niepochlebne rzeczy tylko dla szpanu, piep**** sobie tylko własne życie. Znam wielu takich co to się stoczyło. Aż żal patrzeć. ;/
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

ezekiel66  

Stały User



Do³±czy³: 26 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-29, 20:25   Re: Chęć popisania siÄ™

karola505 napisa³/a:

Macie tak (albo czy już to przeszliście), że zaczynacie palić albo pić albo co innego żeby zaistnieć w tej "popularnej" grupie w szkole :?: Jak można od tego uciec :?: :-P



Ale przed kim Ty chcesz się popsiać? Ktoś mądry jak z boku na to popatrzy to pomyśli sobie co za durne dzieci. Mądrąścią trzeba zdobyć popularność, a nie durnotą. Jak można z tego wyjść? - powiedzieć stanowczo sobie NIE.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-29, 20:32   Re: Chęć popisania siÄ™

karola505 napisa³/a:

Macie tak (albo czy już to przeszliście), że zaczynacie palić albo pić albo co innego żeby zaistnieć w tej "popularnej" grupie w szkole :?: Jak można od tego uciec :?: :-P



Popularny w szkole nie jestem i jest Mi z tym dobrze, mam kliku prawdziwych kumpli i to MI wystarcza. Nie palę, nie piję i kumpli którzy palą i piją mam bardzo dobrych, mnie do tego nie ciągnie i powiedziałem im żeby mnie nie częstowali, uszanowali moje zdanie.

[ Dodano: 2011-01-29, 20:33 ]

Cytat:

Ale przed kim Ty chcesz się popsiać? Ktoś mądry jak z boku na to popatrzy to pomyśli sobie co za durne dzieci. Mądrąścią trzeba zdobyć popularność, a nie durnotą. Jak można z tego wyjść? - powiedzieć stanowczo sobie NIE.



Podpisuje siÄ™ pod tym.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com