Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-02, 15:21   Chęć popisania siÄ™

Macie tak (albo czy już to przeszliście), że zaczynacie palić albo pić albo co innego żeby zaistnieć w tej "popularnej" grupie w szkole :?: Jak można od tego uciec :?: :-P
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-02, 16:31   

Przepraszam bardzo, jak można w ten sposób osiągnąć "popularność" w szkole? Nie rozumiem tego... Wiadomo, są niektórzy "płytcy", którzy tak myślą, ale broń Boże, żebym miał poprzez takie gówna zdobywać punkty u innych. Prawda prawdą, lubię się napić w swoim towarzystwie, zapytajcie ich, czy wtedy jestem dla nich "fajniejsi"... Jakoś nie widzę takich głosów.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-02, 22:14   

Zgadzam się z CirrS'em. U nas palących i pijących... Ops, pijących w dużych ilościach określa się jako "FAJNI". Ja nie palę, więc nie jestem fajny :(. Czasem z CirrSem płaczemy, że nie jesteśmy fajni :(. A niech to...

xD
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Yakoma  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-02, 22:14   

Ludzie to majÄ… na bani :shock:
Ja nie wiem jak tak można robić, bezmyślne szpanowanie tym że piwo pije nosem i jak palę fajkę to mam spazmy... :-P
Taki popis już na nikogo nie działa dzieciaki powinny już dawno wyrosnąc z mani czytania listów z Bravo i popisywania się takimi sposobami...Tylko się ośmieszają i robią z siebie bezmózgie komercyjne maszyny...żal.pl
_________________
Zbudowałeś szałas jak wigwam Indianina

Który jest przenośny razem z całym życiem

Wystarczy tylko miejsce w wyobraźni

Pod rozłożystym drzewem...
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-08-02, 22:17   

Piję gdy chcę, a nie że muszę. :-/
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-02, 22:49   

Lipek i takie podejście się ceni. Nie chcesz - nie pijesz. Jejku, boli kogoś? Tak, Tomaszu, my fajni nie jesteśmy...
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-08-03, 09:34   

Alkohol jest dla ludzi, tylko że dla ludzi mądrych. ;-)
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-03, 10:16   

A jest jeszcze lepszy, jak się wie jak pić.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-03, 10:58   

Lipek na prezydenta!
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-03, 13:41   

Pić aby się popisać?
Robi tak wiele osób młodych. wydaje im się, że jeśli naje.... nawali się to zyskuje coś w oczach innych. Jak to lipek napisał, wszystko jest dla ludzi, ale trzeba umieć z tego korzystać. Jest jak to się mówi taki szczenięcy wiek, kiedy większość młodych chciała by być w centrum, dążą do tego na różne sposoby. Niektórym wydaje się, że imponują innym, gdy w szkole schowają się za krzakami i zapalą ... Mnie to bardziej bawi. Można "błyszczeć" na wiele innych sposobów, i to bardziej zgodnych z jakimiś normami społecznymi.
Jeżeli ktoś uważa, że bez alkoholu nie można się świetnie bawić, to jest w wielkim błędzie.

karola505 napisa³/a:

Jak można od tego uciec :?: :-P


Sam nie wiem. Ja nie piłem i nie pije, nie paliłem i nie palę ... dlaczego? Bo mnie do tego nie ciągnie i nie uważam tego za sposób na zyskanie czegoś w oczach innych.
Przede wszystkim bez jakiegoś samozaparcia nie ma szans, bo presja kolegów potrafi czasem "zmusić" do różnych rzeczy.
Więc jak? Myśleć, i żyć według swoich zasad a nie tych, które dyktują nam inni.
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-03, 15:51   

Ja w szkole aż wstyd się przyznać - imprezowałam po 3 dni w tygodniu :) z wielką ilościa alkoholu :) i paliłam czasami- nie nałogowo:)
Nie robiłam tego dla "popisu" bo miałam fajnych znajomych więc nie czułam potrzeby pokazania się przd całą szkoła.
Jako iż jestem osobą dosyć głośną i rozrywkową to i tak wiekszośc osób w szkole mnie znało ale takowe postępowanie jak picie czy palenie to nie jest jakiś wymogł aby być fajnym lecz to raczej próba przypodobania sięi najgłupsza wg mnie droga.
dlaczego - bo nie jestesmy soba a staramy się być kimś "modnym" na siłe- czyli kimś innym ;) czyli zmieniamy siebie na potrzeby "rynku" towarzyskiego.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-08-03, 17:22   

Piję tylko czasem w gronie najbliższych znajomych, nie dlatego żeby się popisać, ale tak dla przyjemności :-D Co do palenia, to nie palę i nie zamierzam palić żeby się komuś przypodobać.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-08-03, 20:27   

pije bo lubiÄ™.
Nie palÄ™ bo nie lubiÄ™.
Nie uważam żeby którykolwiek z tych sposobów był dobrym do "popisania" się. Są lepsze.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-08, 21:30   

Loool. Czasem nie chce mi się wierzyć, że tacy ludzie istnieją. Głupie zachowanie. Ja osobiście nawet nie palę. A piję naprawdę okazjonalnie i to tylko w gronie najbliższych znajomych. A w szkole poza klasą to praktycznie nikt mnie nigdy nie kojarzył.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-12, 09:21   

moim zdaniem troszkę źle ujełaś temat Karola ;) albo troszkę nie tak rozumiesz problem, albo najwyraźniej taki masz ;) Co do mnie nie palę, piję okazjonalnie ;) Karola nadejdzie taki czas, że sama bd chciała spróbować (jeśli wcześniej jeszcze nie próbowałaś wszytko przed Tobą) nie wszytkie popularne grubki palą i piją ;D trzeba znaleść odpowiednią "elitkę"
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com