Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: metalmummy | 2018-10-14, 07:09

Autor

Wiadomo¶æ

TytusXer

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2018

   

Wys³any: 2018-10-13, 21:18   ChÅ‚opak i dziewczyna - spotkanie

Cześć,
Poznałem pewną dziewczynę na GG piszemy już od 2 tyg razem i widzę, że sobie się podobamy. Oboje mamy 16 lat(za 3msc będę miał 17). Dostałem od niej zaproszenie na ćwierćmetek, nawet odstąpi mi pokój abym miał gdzie się przespać. Ona mieszka ponad 450km ode mnie (tak wiem daleko). Jej rodzice raczej się zgodzą abym mógł u niej przenocować tylko nie wiem czy moi by się zgodzili. Pewnie ciężko byłoby namówić ich bo to ja mam do niej samemu jechać. Co myślicie o tej sprawie czy opłaca się jechać do dziewczyny, która mnie zaprosiła. Czuję coś do niej i nie wiem co dokładnie mam robić, liczę na wasze rady.

Jestem nowy na forum i nie wiem czy w odpowiednim dziale wstawiłem dyskusję.
Z góry przepraszam za jakie kolwiek błędy!
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-13, 23:14   

Poznałam kilkoro dobrych znajomych przez internet i przenieśliśmy tę znajomość na rzeczywisty grunt, ale na twoim miejscu nie porywałabym się na coś takiego.
Pierwsza sprawa - rozmawiacie DOPIERO od 2 tyg - bardzo możliwe, że nie wiesz jak wygląda, nie słyszałeś jej głosu, niewiele wiesz o jej rodzinie, ani o niej samej. Kolejna sprawa to odległość - normalnie 420km to nic strasznego, masz co prawda 16 lat ale jak jesteś rozgarnięty to byś spokojnie dotarł. Ale chodzi o to, że nie wiesz co zastaniesz na miejscu - gdyby to było bliżej, to w razie czego zawsze rodzina może pomóc (na wypadek gdyby coś poszło nie tak).

Czy się opłaca? Jak dla mnie nie. Znacie się mało i krótko, nie wiadomo jak na siebie zareagujecie na żywo, moglibyście nie bawić się razem dobrze.
O ile ta panna to w ogóle panna i ma 16 lat. :evil:
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-10-14, 07:08   

Za wcześnie, za daleko.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

TytusXer

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2018

   

Wys³any: 2018-10-14, 11:13   Sonmi

Zdjęcia wysyłała mi, więc wiem jak wygląda, ale wiadomo że w realu to inaczej jest.Piszemy codziennie, raz ona pisze z rana a raz ja. Opowiadala o sobie co robi itp. Ma 16 lat bo parę rzeczy wskazywało na to a wątpię żeby jakaś tam dziewczyna bawiła się pisząc ze mną. Wiadomo najbardziej obawiam się czy napewno ją zastanę na miejscu. Nawet gdybym nie zastał to będę miał już inne rozwiązanie jak wrócić spowrotem, wolę po prostu przygotować się na wszelki wypadek gdyby jej nie było.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-14, 16:16   

Zdjęcia... błagam cię. Wystarczy wejść na losowy profil jakiejś nastolatki na fb, pozgrywać galerie i osoba po drugiej stronie może być kim chce.
 

TytusXer

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2018

   

Wys³any: 2018-10-14, 19:50   

Wątpię żeby chciało się jej bawić w takie coś.
Może masz jakieś pytanie, dzięki któremu sprawdzę czy nie jest to fałszywe konto ?
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-10-14, 20:21   

TytusXer napisa³/a:

Wątpię żeby chciało się jej bawić w takie coś.



Ziomek ty niezdajesz sobie z tego sprawy jak kobiety potrafią manipulować :-/ kokieteria i gra aktorska u każdej kobiety to wysoki poziom.
Nie mówię że masz rzucić te kobiety i zostać Homo nie nie nie. Bo to też piękne i pociągające istotki. Manipulantki i krętaczki ale jednak bez nich nie byłoby zabawy.
Powiem ci tak. Chcesz się przekonać że to nie podpucha ? POgadajcie na kamerkach i tyle. Jeżeli chcesz do niej jechać zapytaj się rodziców czy możesz. Być może się nie zgodzą. Ale nie bądź na nich zły bo martwią się o ciebie i nie chcą twojej krzywdy. Spokojnie masz czas na znalezienie sobie kobiety. A po drugie nawet jeżeli nie będziesz miał szans jechać to uwierz będziesz miał mnóstwo szans się z nią spotkać ;) . Jak się zgodzą jedź czemu nie ? Okej jest ryzyko ale wiem że bez ryzyka nie pijemy szampana. Powiedz mi jeszcze jedno to ma być w jej domu u rodziców?
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-14, 21:17   

TytusXer napisa³/a:

Wątpię żeby chciało się jej bawić w takie coś.
Może masz jakieś pytanie, dzięki któremu sprawdzę czy nie jest to fałszywe konto ?



Nie ma uniwersalnego pytania - zawsze można skłamać.
Tak jak wyżej napisane - porozmawiajcie na skype, messengerze czy innym komunikatorze.
Możesz ją spytać o dodanie do znajomych na Facebooku (nie daj sobie wciskać kitów, że nie ma, bo to rzadkość).
Jeśli doda cię na jakimś profilu, gdzie ma ukrytych znajomych, lub ma ich bardzooo malutko, nie ma starych postów, zdjęć dodanych rok wstecz - może po prostu kłamać.
 

TytusXer

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2018

   

Wys³any: 2018-10-14, 21:18   

Tak to ma być w jej domu u rodzicach i to właśnie mnie najbardziej zastanawia. No może się zakochała/zauroczyła i dlatego. Nie można brać ogólnie, że każda dziewczyna manipuluje bo tak nie jest ;) . Trzeba zaryzykować i się zobaczy.

[ Dodano: 2018-10-14, 22:21 ]
Dodam ją do znaj na fb. Wiesz nie każdy musi mieć dziesiątki/setki znajomych na fb bo i tak większości nie zna :)

[ Dodano: 2018-10-14, 22:23 ]
Rozmowa video przez jaki kolwiek komunikator to wg mnie takie staromodne i dziecinne, że tak to ujmę.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-10-14, 21:39   

Sonmi napisa³/a:

Jeśli doda cię na jakimś profilu, gdzie ma ukrytych znajomych, lub ma ich bardzooo malutko, nie ma starych postów, zdjęć dodanych rok wstecz - może po prostu kłamać.



No tak bo każda istota na ziemi musi mieć fb i masę znajomych na fb i pisać tygodniowo 7 postów albo więcej i wrzucać zdj... ehhhh

TytusXer napisa³/a:

Nie można brać ogólnie, że każda dziewczyna manipuluje bo tak nie jest .



Nie pouczaj starego byka :mrgreen: Oczywiście nie każda no ale wiesz ;)

Cytat:

Rozmowa video przez jaki kolwiek komunikator to wg mnie takie staromodne i dziecinne, że tak to ujmę.



:] czyli to cię upoważnia do tego by nie zobaczyć jej w kamerce aha dobrze rozumiem. Bądźmy nowocześni i nie bądźmy dziecinni. Sory ale to prosty argument i bez sensu bo miliony ludzi używa najróżniejszych komunikatorów w różnym wieku więc...
 

TytusXer

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2018

   

Wys³any: 2018-10-14, 23:17   

Zdobyłem jej fb i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to, że zdjęcie które ma jako profilowe na GG oraz jedno z wysyłanych w trakcie rozmowy są identyczne. Zrobiłem research na fb o niej no i natchnąłem się na jej zdjęcia i wogole nie są takie same jak profilowe GG oraz te co wysłała (wspomniałem wyżej w na początku rozmowy). Jedno zdjęcie na fb jest takie samo co wysyłała w trakcie rozmowy na GG, ale zamazala twarz.
Teraz pytanie czy tamte zdjęcia(te profilowe i w trakcie rozmowy) to były jej czy kogoś innego. Nie będę ukrywał, ale to co czułem do niej to wyparowało po zobaczeniu fb :/
Z jednej strony trochÄ™ moja wina :/
Jakieś rady jak mógłbym powiedzieć jej to w łagodny sposób, że to co do niej czułem wyparowało ?
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-15, 00:09   

acoo123 napisa³/a:


No tak bo każda istota na ziemi musi mieć fb i masę znajomych na fb i pisać tygodniowo 7 postów albo więcej i wrzucać zdj... ehhhh


Nie musi, ale fakty są takie, że jednak większość nastolatek z tej strony korzysta. I nie musi wrzucać tygodniowo 7 postów. Wystarczy że wrzuci jeden na kilka miesięcy, a już jest jakaś historia na tablicy i wiadomo, że konto nie zostało stworzone 5 minut temu, albo nie jest zwykłą fałszywką.

[ Dodano: 2018-10-15, 01:10 ]

TytusXer napisa³/a:

Jakieś rady jak mógłbym powiedzieć jej to w łagodny sposób, że to co do niej czułem wyparowało ?


Jak dla mnie ta osoba cię okłamuje lub wstydzi się sama siebie. Oba przypadki byłyby dla mnie dobrym powodem, żeby urwać znajomość.
Chcesz to jeszcze spróbuj pogadać na kamerkach na messengerze, nie to nie.
Nie musisz się z niczego tłumaczyć. Wystarczy, że się więcej nie odezwiesz.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 25

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-10-15, 07:15   

Nie ma tu za wiele do dodania. Być może ona się zwyczajnie wstydzi siebie, może ma kompleksy i dlatego zdjęcia są inne. Wciąż możesz spróbować pogadać z nią na kamerce, tylko nie rozumiem tego

TytusXer napisa³/a:

Rozmowa video przez jaki kolwiek komunikator to wg mnie takie staromodne i dziecinne, że tak to ujmę.


really? Nie wiedziałam, że teraz nowoczesne udogodnienia tak szybko odchodzą do lamusa :niepewny: wychodzi na to, że ja i mój facet (który ma 24 lata!) jesteśmy dziecinni... :oczami:

W każdym razie mi się też nie wydaje to dobrym pomysłem, by jechać do obcej dziewczyny tyle km. Ja miałam nieco podobną sytuację gdy miałam 16 lat, przyjechał do mnie chłopak poznany przez neta, ale my pisaliśmy długo i rozmawialiśmy przez telefon, mała była szansa na oszustwo. No i przyjechał do mojego domu ;)
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-10-15, 18:26   

TytusXer napisa³/a:

Jakieś rady jak mógłbym powiedzieć jej to w łagodny sposób, że to co do niej czułem wyparowało ?



Do kobiety trzeba prosto z mostu. Zapytaj siÄ™ jej w prost i tyle o co chodzi
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com