Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶æ

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:20   ChÅ‚opak z tej samej klasy.

Witam :)
Od jakiegoś półtora miesiąca spotykam się z pewnym chłopakiem z mojej klasy. Jest super i bardzo dobrze mi się z nim gada itd. Ale jest mały problem... Nauczyciele komentują nasze zachowanie. Pewna facetka widziała nas kiedyś razem a potem na lekcji takie głupie odzywki w naszą stronę właśnie na ten temat. I jakoś nie mam ochoty słuchac tego wszystkiego. Zresztą dla mnie jest to bardzo trudne byc w tej samej klasie z moim chłopakiem :(
Ale gdy z nim rozmawiałam o tym to mówił ' To poczekajmy z tym kochanie, ja dam radę bo mi bardzo zależy... '
Nie wiem co z tym wszystkim zrobic bo dla mnie jest to trudne tak zdecydowac ... Wiem, że jemu zależy i nie chce go odrzucic tylko i ze względu na nauczycieli. :(
 

Dociadotka

User

Toiowo



Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:32   

Ale co robiliście coś złego? Tuliliście się, nie słuchaliście jej czy jak? Jeżeli nie, to poprostu starajcie się trzymać od niej z daleka, może to jakaś zagorzała katoliczka, poprostu nauczyciele uważają że my nic nie wiemy na temat życia i próbujemy bawić się w miłość...
Nie przejmuj się, gdy przesadzi zostań po lekcji i spytaj delikatnie co się stało bo odnosisz wrażenie że inaczej się w stosunku do ciebie zachowuje... Powodzenia!!! A z chłopakiem nie rozstawaj się
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:38   

lejdicaroline napisa³/a:

Wiem, że jemu zależy i nie chce go odrzucic tylko i ze względu na

Zadaj sobie pytanie, czy Tobie zależy...?

Zadaj sobie pytanie, co lepsze szczęście z nim i czasem wysłuchanie czegoś, czy spokój i płakanie za nim...

Tylko jeśli wybierzesz to pierwsze, zapamiętaj sobie moją radę, niech Twoi rodzice wiedzą że z kimś tam się spotykasz, baaa najlepiej niech w ogóle go poznają, chodzby w stylu że wpadniecie do Ciebie posiedzieć, a oni przelotem go poznają, niech się zachowywuje kulturalnie, grzecznie itd.(to robi na rodzicach wieeeeelkie wrażenie, powie się dzień dobry, powie jakieś miłe słowo w celu zaczęcia jakiejś rozmowy i jest git majonez) wielu chłopaków przychodzi nie raz do dziewczyny, śmigną korytarzem, wejdą do pokoju i takiego nie widać, to się nie podoba jak by coś chciał ukryć czy coś...

Czemu Ci to mówie? bo jedną dziewczynę tak "spaliłem", nauczyciele potrafią wiele i nie raz są chamami, wkur.. takiego na lekcji, pójdzie do matki i zacznie się "jaki to on jest okropny", a co jeśli rodzic ma już wyrobioną opinie o chłopaku? wtedy słowa takiego babsztyla są na nic...;) bo tak to co Ci może zrobić nauczycielka? Powie na lekcji że się spotykacie? na pewno wszyscy wiedzą, obniży zachowanie? nie ma za co... oceny? też nie ma opcji... najwyżej pozrzędzi ale to nic takiego
_________________
JakbyNikt LoVV
 

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:47   

No mi na nim baardzo zależy ... Ale boje się tego, że kiedy się rozstaniemy to w klasie już nie będzie to samo :(
A może warto poczekac? Bo jesteśmy w ostatniej klasie gimnazjum... Ale nie wiem czy to jest takie silne, że przetrwa próbę czasu na razie tak tylko mi się wydaje, że dam radę.
_________________
` W moim świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia... `
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:53   

lejdicaroline napisa³/a:

No mi na nim baardzo zależy ... Ale boje się tego, że kiedy się rozstaniemy to w klasie już nie będzie to samo :(

ale czemu masz sie rozstawać? zamiat myśleć co bd jak sie rozstaniecie mysl jak temu zapobiedz... i po co czekać? żyjcie życiem!
_________________
JakbyNikt LoVV
 

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:57   

Z jednej strony masz rację. Ale pomyśl o tym, że krępujące jest przytulac się przy całej klasie... Chociaż u nas jest taka sytuacja, że każdy w klasie chciałby żebyśmy byli razem ale mimo tego - to mnie krępuje. ;/
_________________
` W moim świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia... `
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:05   

lejdicaroline napisa³/a:

Z jednej strony masz rację. Ale pomyśl o tym, że krępujące jest przytulac się przy całej klasie... Chociaż u nas jest taka sytuacja, że każdy w klasie chciałby żebyśmy byli razem ale mimo tego - to mnie krępuje. ;/

no to możecie się ograniczać w szkole a poza szkołą lecieć na całość...



Ale prawda przy wszystkich to jakoś dziwnie, lecz idzie się przyzwyczaić, zapewniam Cie;)
_________________
JakbyNikt LoVV
 

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:07   

podbudowałeś mnie troszkęę ;]] dzięki. ;)
_________________
` W moim świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia... `
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:09   

"Pocieszyciel strapionych?
Nie, ja mam serce
To nie moja rola
ale ciągle chce więcej
Widzieć szczęśliwych twarzy co będą promieniować
¯ycie jest piękne gdy je umiesz pielęgnować" /TNSK/


Radzę Ci tak, w szkole się ograniczać, poznaj go z rodzicami a na początku poinstruuj jak się ma zachowywać, i będzie gites;)
_________________
JakbyNikt LoVV
 

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:14   

Dzięki wielkie ;) Już mam nawet mały plan co do tego ;)
Jeszcze raz dzięki ;d
_________________
` W moim świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia... `
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:19   

lejdicaroline, powiedz nauczycielowi, że nie życzysz sobie takich komentarzy. Po prostu. Grzecznie, ale dosadnie, żeby zrozumiał.

W mojej klasie są 4 pary;p. Czyli aż 8 osób. Czasem ktoś coś skomentuje, ale starają sie nie brać tego do siebie.
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:32   

u mnie była jedna taka para, nauczyciele tego nie komentowali, tylko jedna osoba dużo o nich gadała ale to raczej było dla nich miłe i wszyscy się śmieli, łącznie z nimi :-P
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:57   

Karolina powiem Ci tak, nie przejmuj się tym a jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza to zrób tak jak Eliara napisała czyli po prostu nauczycielowi o tym powiedz. Przecież nie są twoimi rodzicami, i nie powinno ich to obchodzić. To twoja osobista sprawa.

Ja mam kolegę w klasie, którego bardzo lubię, paktycznie wszyscy nauczyciele myślą że jesteśmy parą. Miałam wiele sytuacji typu. Kiedy ja dostałam 5 a on 3 to zawsze mówili..-Może z Justą (czasami tak mówią) powinieneś się trochę pouczyć zamiast cały czas się psytulać.... :mrgreen:
Wyjasniłam sprawe i skończyło się tylko na przeprosinach, czasami jakimś odburknięciem.... ale przestali
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-07, 18:06   

Zazwyczaj związki osób z jednej klasy są trudne, jakby na to nie patrzeć.
Zawsze znajdzie siÄ™ coÅ› przeciw.
Jednak na tym chyba to wszystko polega, żeby się przeciwnościom nie dać, czyż nie?
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 18:07   

sheilven napisa³/a:


Jednak na tym chyba to wszystko polega, żeby się przeciwnościom nie dać, czyż nie?


Dokładnie...

Trudne, ale nie zawsze. czasem można sprawić że nie są..
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com