Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Murri  

User



ImiÄ™: F.

Wiek: 17

Do³±czy³a: 08 Lis 2015

Sk±d: Zwölfaxing

   

Wys³any: 2015-11-13, 14:10   

Takie typowe kluby to jest masakryczna sprawa, zwłaszcza, jeżeli wchodzi się tam na trzeźwo. Przesrane zaczyna się już od wejścia - przy eventach kolejka, obczajają Twój ubiór jacyś ludzie, trzeba zostawić rzeczy w szatni, a potem jak się wchodzi dalej, to z parkietu straszą wykrzywione twarze ćpunów frenetycznie tańczących do muzyki, którą chyba sami mają w głowie. Muzyka jest za głośna, ścisk, drogi alkohol, a jeszcze nieraz za barem jakiś Twój znajomy z liceum, znajomy, którego najlepiej byłoby nie zobaczyć już na oczy. D: W moim mieście jest kilka takich miejscówek i te omijam szerokim łukiem. Są też mniejsze klubiki, gdzie często są dobre koncerty albo inna muzyka na żywo, tam się w sumie pojawiam właśnie od jakiegoś eventu.
Puby, czy tam jak wyżej puby+miejsce do tańczenia - to jest to. Właściwie częściej zdarza mi się wybijać na miasto, niż zbierać się ze znajomymi na domówkach. Chyba, że w małym gronie, bo jak jest więcej osób to szybko robią się grupki. A, no i ja z kolei nie lubię poznawać nowych osób w takich okolicznościach - imprezy, alkohol, miasto, etc. d;
_________________
Döden raffar å wäg alt hwad här achtas och älskas;
Döden sielfwer är Intet och gör all ting til Als-intet
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-18, 22:35   

Murri napisa³/a:

się tam na trzeźwo



Kto chodzi na trzeźwo?

Murri napisa³/a:

i, którą chyba sami mają w głowie.


Bardziej przerażający jest dla mnie wzrok napalonych samców, traktujących ciebie niczym kawałek mięsa.

Murri napisa³/a:

eventach kolejka,


My zawsze, z Andżelą, wchodzimy bez. I nikt nie zwraca na to uwagi.
Pewnym krokiem idziemy, więc może dlatego. Tak, jakbyśmy znały tych bramkarzy, co tam stoją, a my ich absolutnie nie znamy!
I nie wiem, jakim cudem. Bo jest kilka klubów, podzielonych na piętra. Na parterze cała masa plebsu, na pierwszy piętrze ryby. I nie wiem także, jak to się dzieje, że my tam wchodzimy na legalu, nie płacąc ani centa!
Tańczymy, przy odpowiedniej muzyce, bo są w niektórych podzielone sale, gdzie leci nawet ta z lat 60. Twista, lubimy najbardziej.
Często przy marnej muzyce, sączymy drinki, stawiane przez jakichś frajerów, co niemiara. Przez słomkę.
Po drugiej zwykle urywamy się idziemy coś zjeść dobrego. Potem spacer i wracamy do mieszkania.
Kiedy stoi się, to często słyszy się te prymitywne ich rozmowy. Które są przerażające dość. I ich mowa, co niektórym kobietom imponuje mimo wszystko.
Dobrze ubrany człowiek, w koszulę białą i wysoki, o pięknym zapachu perfum, przytrafia się niezwykle rzadko.
Zwykle to jacyś wyżelowani młokosi, tańczący fatalnie. Nie zwracamy na nich uwagi.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Bezwet

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 10 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-19, 11:13   

Cytat:

Bardziej przerażający jest dla mnie wzrok napalonych samców, traktujących ciebie niczym kawałek mięsa.


Dziewczyny wcale nie są lepsze bo, często dają się tak traktować i akurat mnie odpycha, gdy widzę, że wystarczy potańczyć z dziewczyną minutę i już możesz bezkarnie trzymać dłonie na jej pośladkach... to, chyba jedna z rzeczy, która najszybciej pozbawia dziewczynę jakiegokolwiek seksapilu.
A co do facetów to, tak są też tacy, o których mówisz. A najbardziej żałosne jest gdy np. dziewczyny tańczą razem, a oni podchodzą od tyłu i zbierają się, na odwagę by podejść od tyłu, złapać za biodra i przyłączyć się do tańczenia, zamiast normalnie podejsc od przodu i z nią zatańczyć.

Cytat:

Kiedy stoi się, to często słyszy się te prymitywne ich rozmowy. Które są przerażające dość.


To działa w dwie strony, nie raz jak się słyszy tematy dziewczyn czy słownictwo jakiego używają...


No ale nie chce też generalizować, nie wszyscy w klubach tacy są :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-19, 14:53   

Bezwet napisa³/a:

słyszy tematy dziewczyn czy słownictwo jakiego używają...



Z tym, że ja nie napisałam powyżej, że chodzi mi o płeć męską.I w przeważającej części są to kobiety.
Gdyby chociaż te pozbawione istotnej treści zdania przeobleczone były w piękne słowa. Albo popracowałyby nad swoją jakze kiepską dykcją, to może byłoby to do zniesienia. Ale takie niedbalstwo w sposobie wyrażania się jest niesmaczne.
 

Nikola112

User


Do³±czy³: 19 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-22, 19:07   

Hej, chyba jak większość z nas chodzę na imprezy.Zazwyczaj jest to piątek bądź sobota. Wolne od nauki, pracy itp. Wiadomo, że można się wyspać i w ogóle. Lubie się bawić i tańczyć bo to odstresuje i pomaga wyrzucić z siebie problemy. Tylko jest coraz mniej fajnych miejsc do zabawy.
 

pancek_po  

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 15 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-24, 12:57   

Ja chodze na imprezy ale dosc rzadko mimo ze jeszcze nie jestem stary to jakos mi to spowszednialo . Moze to niepopularne ale jakos wiem co chce w zyciu osiagnac , wiem jakie zasady wyznaje , wiem do czego daze , a imprezy przeszkadzaja w byciu trzezwym i tym samym oslabiaja nas .
 

Mordred  

Stały User



Do³±czy³: 28 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-11-24, 23:14   

Ja nie chodzę, źle się czuję w towarzystwie małp.
 

amelia0

User


Do³±czy³: 25 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-25, 21:45   

Nie. Nie chodzÄ™.
Na domówki nikt mnie nie zaprasza.
Do jakiś klubów mam za daleko.
Na nic organizowanego w moim mieście nie chodzę, bo nie lubię tego miasta.
Ew na dyskoteki szkolne, ale w tej szkole jest aż jedna na całe 3 lata nauki.

Spotkania ze znajomymi, jakieÅ› nocowania- tylko to mnie teraz spotyka ;)
 

Gehnabas

User


Do³±czy³: 10 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-10, 11:20   

Ja właśnie teraz uczę się tańca towarzyskiego żeby pochodzić na imprezy i nie wyjść na gbura że nie umiem tańczć znalazłem taką szkołe tańca co dobrze szkoli.
_________________
Polecam - taniec dla młodzieży warszawa
 

seler  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2015-12-10, 17:39   

Fajnie było jak skończyłem 18, prawko i te sprawy, poznawało się różne nowe kluby a teraz mi się znudziło. Wolę wyjść z kimś na piwo, posiedzieć i pogadać, chociaż nie mam obecnie z kim...
 

Sumire  

User


ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 12 Gru 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2015-12-13, 14:50   

Za miesiąc osiemnastka, a ja nigdy nie byłam w klubie. I nawet mnie do niego nie ciągnie. Unikam zatłoczonych miejsc i stronie od używek. Nie lubię tracić świadomości. Od tańczenia w klubie bardziej wolę czytanie książki w domu, w którym ostatnio spędzam większość wolnego czasu.
_________________
''¬le mnie w złych ludzi tłumie,
PÅ‚aczÄ™, a oni szydzÄ…;
Mówię, nikt nie rozumie;
WidzÄ™, oni nie widzÄ…!''
 

m0xel  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 24 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-12-13, 16:37   

Bywam w klubie m/w raz na miesiąc. Osatnimi czasy jednak coraz bardziej mnie to nuży ;)
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-12-14, 15:55   

Nie chodzÄ™ na imprezy.
 

kiÅ›ka125  

User



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 16 Kwi 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-04-21, 12:13   

Jeśli już to tylko domówy w takim gronie do 15 osób, ale bez picia, palenia itd. zresztą dziewczyny z mojej paczki nie piją, więc i tak nie piłabym jako jedyna dziewczyna ;)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-04-21, 18:27   

kiÅ›ka125 napisa³/a:

ale bez picia, palenia itd.



Więc co tam robicie?
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com