Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-09-04, 15:19   Chriss Angel

Criss Angel (właściwie Christopher N. Sarantakos), ur. 19 grudnia 1967 roku w East Meadow, w stanie Nowy Jork. Amerykański muzyk, iluzjonista, kaskader, autor programu telewizyjnego Mindfreak emitowanego w sieci A&E Network. Obecnie w USA nadawany jest czwarty sezon tego programu.


Efekty iluzjonistyczne Crissa Angela:

* "przepołowienie" się
* "lewitacja" osób i rzeczy
* "chodzenie" po wodzie i szkle
* "wchodzenie" w dół i do góry po pionowej ścianie
* "ożywienie" rysunku
* "poruszanie" różnych przedmiotów lub osób, dotykając jedynie ich cienia
* "teleportacja"
* "voodoo"
* "przechodzenie przez lustro bądź metalowe drzwi"
* "przejechanie siebie walcem"
* "lewitacja samego siebie"

i wiele wiele innych.

Zdaniem większości ludzi jest mistrzem iluzji , lecz niektórzy uważają że może mieć powiązania z diabłem ( zawarcie z nim paktu). Przypomnę że swoje wyczyny pokazuje publicznie. Jestem ciekaw waszej opinii ;) Jak uważacie jest to zwykła ściema? czy może żeczywiście posiada jakieś nadprzyrodzone zdolności.

PS.Moim osobistym zdaniem to drugie ponieważ nie wierze że to jakieś sztuczki filmowe itp. bo wątpie że stałby się dzięki temu tak sławny i dodam jeszcze że lekko mnie to przeraża :kwasny: a was? xD
_________________
___________________________
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-09-04, 15:36   

WYSTARCZY£ MI film tak jak Prestiż i Iluzjonista !!

Powiem , takie rzeczy są świetne bo jak wiemy:

Każda magiczna sztuczka składa się z trzech faz. Pierwsza faza to obietnica. Magik pokazuje wam coś zwyczajnego - talię kart, ptaka albo człowieka. Pokazuje wam przedmiot, prosi byście go sprawdzili aby przekonać się czy rzeczywiście jest prawdziwy. Tak. Zwyczajny, normalny. Ale oczywiście prawdopodobnie wcale taki nie jest. Kolejna faza to zwrot. Magik sprawia, że coś zwyczajnego staje się czymś niezwykłym. Wtedy węszycie podstęp ale i tak go nie odkryjecie. Oczywiście dlatego, że nie patrzycie jak należy. Wcale nie chcecie wiedzieć. Chcecie dać się nabrać. Ale jeszcze nie będziecie klaskać. Nie wystarczy sprawić, że coś zniknie. Trzeba sprawić, że to powróci. Dlatego istnieje trzecie faza. To najtrudniejszy fragment - tzw. prestiż.

Iluzja zawszę mnie pociągała więc zabieram się za oglądanie tych filmików .

P.s co z tym jogurtem ? :-( będzie czary mary ?
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 16:56   

kiedyś widziałam go w jakieś telewizji jest naprawdę świetny :-D wprawdzie Copperfield najlepszy ale Angel ma równie imponujące pomysły zupełnie jak prawdziwa magia! z resztą o to w końcu chodzi :ok:
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-10, 21:54   

Interesuję sie tym, iluzja to moje hobby i zajmuję się nią już od dłuższego czasu. Criss Angel to fakt wielki iluzjonista, ale niestety w 70% ma podstawionych ludzi. Jeżeli chcecie zobaczyć coś na prawdę imponującego poszukajcie w internecie: Copperfield, T.H.E.M (Totally Hidden Extreme Magic), Daniel Garcia, Wayne Houchi, David Blaine, Methamorposis (program 52) czy na prawdę wielu innych iluzjonistów, którzy część przekraczają Angel'a a część są nie wiele gorsi.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Sivix  

Stały User


ImiÄ™: Darek

Wiek: 29

Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-12-10, 22:30   

Ogladalem go i też mnie to ciekawi te jego iluzje i voodoo o.O
Może ma ktoś jakieś fajne przemyślenia na temat jego illuzji?
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-11, 12:35   

Sivix napisa³/a:

Może ma ktoś jakieś fajne przemyślenia na temat jego illuzji?


Sivix, spójrz na mój post ^^^
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Groygle  

Wymiatacz

Lost Soul



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Maj 2010

Sk±d: Z mitow

   

Wys³any: 2010-12-11, 18:33   

Chriss Angel hmm... coś tam o nim słyszałem.Ale iluzjoniści potrafią wiele różnych rzeczy.
Na pewno nie zawarł paktu z diabłem.Czemu?Bo jeśli diabeł chciałby zawrzeć z kimś pakt(a o szuka sług a nie pomocników)to nie brał by kogoś z rasy śmiertelnej(raczej anioły itp.)
Jeśli on sam siebie nazywa iluzjonistą to na pewno nie ma mocy nadprzyrodzonych.Poszukaj może jakiegoś z nim wywiadu albo coś to dowiesz się więcej ;)
 

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-12-23, 00:28   

Criss Angel.. Jak dla mnie to wielki naciągacz, utwierdziłam się w tym po dokładnym obejrzeniu kilku jego filmików, na których można zobaczyć wiele błędów i niedociągnięć.
Dla bardziej obeznanych z j. angielskim polecam artykuł klik
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-02-20, 18:53   

Koleś wciska kity , w telewizji wszystko jest możliwe :!:
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-02-21, 23:21   

Don Rafaello napisa³/a:

KoleÅ› wciska kity


No, nie wszystkie jego trici sÄ… zfekowane
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-26, 18:04   

CRISS jest wspaniały! <3 Super iluzjonista.
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-26, 20:44   

http://strefatajemnic.one...z-czaruje/4nsx6

"Otwarta właśnie w nowojorskim Muzeum ¯ydowskim wystawa zatytułowana "Houdini: Sztuka i magia" ujawnia kolejną, pośmiertną przemianę iluzjonisty, dowodząc, że choć zmarł on na zapalenie wyrostka robaczkowego w Halloween 1926 roku, nadal stanowi niewyczerpane źródło inspiracji. Pamięć o Houdinim podtrzymywała najpierw jego żona, a następnie dalsze pokolenia magików (takich jak James Randi, David Blaine, David Copperfield, Penn i Teller), zafascynowanych jego dokonaniami. W ostatnich dziesięcioleciach dołączyli do nich twórcy sztuki eksperymentalnej i konceptualnej. "Król Kajdanek" powrócił do życia jako ikona awangardy.
Wszystkie sztuczki artysty dają się rzecz jasna wyjaśnić w racjonalny sposób, ale wystawa została zorganizowana tak sprawnie i widowiskowo, że jesteśmy gotowi uwierzyć w magię jego kunsztu. Fragmenty filmów ze słynnych plenerowych pokazów, podczas których Houdini uwalniał się z kaftana bezpieczeństwa, wyświetlane są w ogromnym formacie na ścianach, rozjaśniając sale muzeum. "

Mam taką prośbę do właścicieli tego forum żeby załatwili przeniesienie tej wystawy do Warszawy.
Chętnie zobaczę filmy z mistrzem Houdinim.
http://www.youtube.com/watch?v=suirIT9F_MY
 

portbagel

User


Do³±czy³: 04 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-04, 11:17   

Chyba warto spróbować.
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-05-09, 15:45   

Jak dla mnie to takie bajeczki... Nie wierzÄ™ w takie rzeczy.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-05-09, 16:37   

Groygle napisa³/a:

.Czemu?Bo jeśli diabeł chciałby zawrzeć z kimś pakt(a o szuka sług a nie pomocników)to nie brał by kogoś z rasy śmiertelnej(raczej anioły itp.)



Jezu, wspaniała konkluzja.
lubiłam go za imaż, i to ze miał fajnego kociaka.

[ Dodano: 2015-05-09, 17:37 ]
ma tez inne zwierzaczki
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com