Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 21:21   

Ufo napisa³/a:

O
Im większa liczba tym bardziej sobie myślisz: O, kurczę, nie wiedziałem lub Aż tyle? Jak, rany.



Chciałeś podkreślić więc widzisz że cię poparłam ;)
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-06, 10:45   

Jimmy FoX napisa³/a:

live napisa³/a:

-wszystkiego sie czepia młodzieży i nic im zasadniczo nie pasuje


Nie przesadzaj, dobra? Jak pierzesz jakiegoÅ› dzieciaka po pijaku to siÄ™ czepiajÄ…...

Cytat:

-bo się czepiają o głupie picie % na ulicy czy palenie papierosów... twoje życie, twój wybór...


Głupie picie alko na ulicy w 95% kończy się chuligaństwem. A tego żaden porządny człowiek nie chce. Dlatego wymyślono policję.

Cytat:

-bo sa popier... ? policja sama też nagina prawo... a czepia sie młodzieży... chore społeczeństwo


Policja nie jest popierdolona. Popie**** są Ci, którzy tak uważają, bo oni są "Pany" i wszystko im wolno. Mas jakiś przykład, w którym policja nagięła prawo? I masz rację, czepia się "chorego społeczeństwa", do których się z pewnością zaliczasz.

Jimmy, mimo wszystko panuj nad sobÄ… ;-)

>> VIAlink



Nie zgadzam się. Takich przykładów moge dac ci setki bo mam stały kontkt z policją ale te najcześtrze:
- skłdanie fałuszywych zeznań przez policje. :]
- pobicie 2 niewinnych 15 letnich dziewczyn za to że stały a że bali się podejśc do rozbrykanego tłumu to bili te spokojne :)
- zabranie w kajdanki i na komisariat na 24 h za to że ktoś miał na bluzie napisane jakieś nappisy:]

takich pierdółek mogę pisać całe wypracowania. Policja nagina swoje prawo do siebie i nie ejst uczciwa. Wydaje im się że są milicjantami i panami osiedla jak za komuny a nie funkcionariuszem publicznym:]

p0s. za palenie papierosów nie można się czepić- niech się wypchają :)
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-06, 14:43   

buziak napisa³/a:

takich pierdółek mogę pisać całe wypracowania. Policja nagina swoje prawo do siebie i nie ejst uczciwa. Wydaje im się że są milicjantami i panami osiedla jak za komuny a nie funkcionariuszem publicznym:]



masz racje buziak. żałosne, jak policja "próbuje" dziiałać, czasem to aż się myśli, że próbuja leczyć tym jakies kompleksy.

buziak napisa³/a:

p0s. za palenie papierosów nie można się czepić- niech się wypchają :)



własnie. każdy powinien decydować za siebie.
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-06, 15:23   

buziak napisa³/a:

p0s. za palenie papierosów nie można się czepić- niech się wypchają :)

To do policji już się mniej tyczy. Ale chodzi o prawo, które samo w sobie ma pewne przegięcia.Policja ma rozkaz czepiać się za fajki no to to robi, a że młodzież właśnie do nich ma pretensje to nie dziwota... bo przecież kto nam mandat wciska??

¯e tak powiem policjanci są od czarnej roboty :-P
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-10-08, 21:31   

Właśnie.
W sumie, nie ich wina, jeśli muszą jakoś czasem brutalnie zareagować na jakąś sytuację.
Ja tam nie mam nic do policji, ale niektórzy mogliby mieć trochę więcej wyrozumiałości w różnych błahostkach.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-09, 20:56   

Ufo napisa³/a:

ale niektórzy mogliby mieć trochę więcej wyrozumiałości w różnych błahostkach.


No fakt niektórzy troszke przesadzają... no ale nikt idealny nie jest, każdy podchodzi do pracy w innym stosunku
(niektórzy zastanawiają się jak to jest ze zwykłym człowiekiem..a inny policjant uważa go po prostu za zwierze które trzeba uspokoić)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-10-10, 21:31   

Heh, tak.
Fajnie napisałaś ostatnie zdanie po trzech kropkach ^^
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-01, 19:46   

CHWDP - ? to proste, Policja czepia sie nas (ziomków z bloków), dosłownie wszystkiego, tego że stoimy pod klatką czy siedzimy na ławce. I niby z jakiego powodu ?

Następnym powodem jest uniemożliwienia legalnego palenia marichuany, może mi ktos powiedzieć czy to jest coś złego ?

Policja czepia sie wszystkiego, od tego wzjeło sie CHWPD czy JP.
Tego nie można zrozumieć, to trzeba przezyć. Wyobraźcie sobie sytuacje że stoicie sobie na winklu (powiedzmy pod jakimś sklepem), podjeżdża policja i wygania was z tamtąd, a wy nic nie zrobiliście...

Czy to jest normalne ? To moje zdanie, każdy uważa inaczej. I nie krzycze na ulicy CHWDP tylko dlatego żeby być fajnym i szpanować przed kolegami. Przemyślcie to.
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-11-01, 22:11   

Przemyślane. Nie wiem, nigdy mnie za stanie z kumplami nie spisali, ani nic... Więc to takie trochę na wyrost, ale spoko, nie będę łamał zdania ludzi, którzy "piesków" nie lubię pod paroma względami :). Swoją drogą, Polaczkom lepiej za dużo przy narko nie pozwalać :P.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-02, 09:59   

J.L.B napisa³/a:

CHWDP - ? to proste, Policja czepia sie nas (ziomków z bloków), dosłownie wszystkiego, tego że stoimy pod klatką czy siedzimy na ławce. I niby z jakiego powodu ?

Następnym powodem jest uniemożliwienia legalnego palenia marichuany, może mi ktos powiedzieć czy to jest coś złego ?

Policja czepia sie wszystkiego, od tego wzjeło sie CHWPD czy JP.
Tego nie można zrozumieć, to trzeba przezyć. Wyobraźcie sobie sytuacje że stoicie sobie na winklu (powiedzmy pod jakimś sklepem), podjeżdża policja i wygania was z tamtąd, a wy nic nie zrobiliście...

Czy to jest normalne ? To moje zdanie, każdy uważa inaczej. I nie krzycze na ulicy CHWDP tylko dlatego żeby być fajnym i szpanować przed kolegami. Przemyślcie to.




Przemyślane. Stwierdzam... jesteś osobą niemyślącą. Przyszło wam kiedykolwiek do tych pustych czaszek że jak stoicie pod sklepem czy pod klatką to starsze osoby mogą się bać wejść do sklepu/klatki? Pomyśleliście o tym? Nieee po co. Najłatwiej myśleć że Policja czepia się bez sensu, bez sensu przegania i w ogóle jaka to policja zła.

Co do ławki. Spożywanie alkoholu publicznie jest nielegalne i podlega karze. Obowiązkiem policji jest podejść sprawdzić czy nie macie alkoholu i pójść dalej.

Co do marihuany. Słyszałeś o biernym paleniu? Ktoś kto idzie za Tobą ulicą czy siedzi w wspólnym pomieszczeniu nie koniecznie chce również palić marihuanę razem z Tobą.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-02, 11:28   

Sagad, my nie stoimy w grupie 20 osób, nie drzemy mordy i nie spożywamy alkocholu. Więc nie wiem czy jest sie czego czepić, grzecznie siedzimy sobie i rozmawiamy a tu nagle przybłąka sie pan włądza, marudzi i przeszkadza.

Chodzi mi tutaj o to że nie robimy nic nie zgodnego z prawem... Jeżeli pijemy to wbita na chate do kogoś, jeżeli palimy tak samo. Więc raczej gdy sobie tak stoimy pod tą klatką i rozmawiamy to nie ma sie czego przyczepić :/
No sory, taka jest prawda.
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

adsads

User


Do³±czy³: 09 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-09, 01:31   

ja sie wypowiem, bo dzisiaj mialem okazje zaliczyc stuzlotowy mandat

wracajac z meczu pilkarskiego stalem z kumplami obok przystanku autobusowego, po drugiej stronie ulicy kabaryna z nabuzowanymi panami, ktos za mna krzyknal CHWDP, oczywiscie ja stojac najblizej zostalem chwycony za szmaty i ukarany mandatem w suce

po pierwsze - nie mieli prawa mnie chwycic za ubranie (naruszenie nietykalnosci cielesnej)
po drugie - nie maja prawa wrzucac mnie i spisywac w radiowozie

i teraz, mowiac ze to nie ja i argumentujac to pochrypanym glosem po meczu stwierdzili, ze jeden za wszystkich i wszyscy za jednego, czyli defacto przyznal ze wie ze to nie ja krzyknalem, ale co to tam, wazne ze zlapal ziomka w kapturze i byl kozakiem

wiec tak to wyglada, nagieli prawo w trzech miejscach, dostalem mandat za friko i co, mam sprawe oddac do sÄ…du? HAHAHA! bardzo zabawne, nawet jesli bym wygral sprawe to pewnie i tak bym nie mial potem lekkiego zycia

JP i CHWDP odnosi sie glownie do prewencji, bo sama policja jako instytucja wiadomo ze jest potrzebna bo bez niej zapanowalaby totalna anarchia, ale to co robią te pajacyki które bojąc sie wojska lecą na kraweznika i uwazaja za panow świata, to mnie po prostu przerasta.

prewencja to wspolczesne zomo i jesli ktos mi powie ze tak nie jest, to jest po prostu tępy i tego nie zauważa, ewentualnie sam jest kraweznikiem albo ma kogos w rodzinie i nie jest obiektywny

wniosek: mam zaplacic 100 zł za to, że stałem czekając na autobus. dziekuje i pier**** takie sprawy :)
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-11-09, 09:10   

Prewencja to współczesne ZOMO, tak samo jak i CRS (odmiana prewencji) we Francji. Do innych rzeczy służą "pieski", a do innych chłopcy "z pałami". Ale faktycznie, nieco przegieli, i tylko zostaje podziękować koledze, który to krzyknął, a niebieskim się to nie spodobało, a... mieli do tego prawo, by kogoś zatrzymać, bo jest to po prostu hasło głupie. Co do zachrypniętego głosu to na pewno zastanowiłbym się, czy koleś po blisko półtorej godzinie krzyczenia jest jeszcze w stanie wykrzyczeć takie coś, ale tak jak mówiłeś chłopcy dostali impuls to złapali jakiegoś "kozaczka". Racja. I tylko stówki i Ciebie szkoda.
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-09, 11:37   

adsads napisa³/a:


po pierwsze - nie mieli prawa mnie chwycic za ubranie (naruszenie nietykalnosci cielesnej)
po drugie - nie maja prawa wrzucac mnie i spisywac w radiowozie



Po 1. Jeśli była to jednostka pilnująca meczów to nie masz racji. Ich nie obowiązuje coś takiego jak nietykalność cielesna. Ciesz się że nie dostałeś pałą po plecach, a tylko Ci wytarmosili bluzę.

Po 2. Mają prawo. Policja ma prawo uniemożliwić Ci ucieczkę w dowolny sposób. Czy to w radiowozie czy to w inny sposób.

Plujesz się na policję że ooo mnie złapali jaki ja biedny jestem jaka ta policja głupia. Nie chcesz tego? Dobierz sobie mądrzejszych znajomych, a nie jakiegoś kretyna z orzeszkiem zamiast mózgu, który prowokuje bez sensu policję.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

adsads

User


Do³±czy³: 09 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-09, 18:08   

Sagad napisa³/a:

Plujesz się na policję że ooo mnie złapali jaki ja biedny jestem jaka ta policja głupia. Nie chcesz tego? Dobierz sobie mądrzejszych znajomych, a nie jakiegoś kretyna z orzeszkiem zamiast mózgu, który prowokuje bez sensu policję.



ten czlowiek to nie byl moj znajomy, czytaj ze zrozumieniem

ja i moi znajomi jestesmy z natury spokojnymi ludzmi, nie szukamy zaczepek bo po co to komu potrzebne, koles za mna krzyknal, koles ktorego nie znam i nie poznam zapewne juz, wiec o czym ty do mnie rozmawiasz?

Sagad napisa³/a:

Ciesz się że nie dostałeś pałą po plecach, a tylko Ci wytarmosili bluzę.



ty jestes smieszny czlowieku, policja ktora ma pilnowac prawa i porzadku w tym kraju ma wzbudzac we mnie strach? i mam sie cieszyc, ze za darmo nie dostalem pałą po plecach, od powtarzam POLICJI KTORA MA MNIE BRONIC ZGODNIE Z KONSTYTUCJ¡? czy ty masz w ogole mozg?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com