Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 18:37   

Bez sensu jest to, co piszecie. Nie jesteście w stanie stwierdzić, co kierowało nią przy zmianie stylistyki na obecną. NIE WIECIE, czy chodziło o kasę. Proponuję ograniczyć się do komentowania tego, co tworzy, bo takie gdybanie jest zwyczajnie nudne i bezcelowe. Ja nigdy nie szalałem za jej piosenkami, a ta nowa to już jest jakaś tragedia. Chociaż może to dlatego, że nigdy nie przepadałem za takim klasycznym popem.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-24, 18:42   

poem sometimes napisa³/a:

NIE WIECIE, czy chodziło o kasę.


Racja, nie wiem tego na 100%.
Ja się jedynie domyślam.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 18:44   

McLarenLbn napisa³/a:

Racja, nie wiem tego na 100%.
Ja się jedynie domyślam.



Ale takie domyślanie niczego nie prowadzi, zwłaszcza w sytuacji Chylińskiej, która miała swoje grono fanów i trudno jednoznacznie stwierdzić, czy ten ruch więcej jej ich odebrał, czy przysporzył. Na pewno było to bardzo ryzykowne.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-24, 18:51   

Hm, Sepultura kiedyś grała death metal, ale teraz gra taką odmianę metalu, której "true metalowcy" nienawidzą.
Ale na świecie jest znacznie więcej ludzi, którzy słuchają każdego metalu po trochu niż takich "true".

Tutaj tak samo.
Miała swoje grono fanów, ale zmieniając styl wiedziała, że dotychczasowi fani ją znienawidzą, ale miała nadzieję, że na ich miejsce wejdą nowi fani, którzy słuchają takiej szmiry.
A w Polsce więcej ludzi słucha popu niż hard rocka, Chylińska jest tego w pełni świadoma.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 18:55   

McLarenLbn napisa³/a:

ale miała nadzieję, że na ich miejsce wejdą nowi fani, którzy słuchają takiej szmiry.



Albo po prostu robiła to, na co miała ochotę. Wcześniej lubiła rocka i go nagrywała. Teraz mogła jej się spodobać taka stylistyka. Bez mieszania w to fanów i pieniędzy. Bo to jest zawsze czynnik, którego wpływu do końca nie znamy.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-24, 18:59   

Cytat:

Albo po prostu robiła to, na co miała ochotę. Wcześniej lubiła rocka i go nagrywała. Teraz mogła jej się spodobać taka stylistyka. Bez mieszania w to fanów i pieniędzy. Bo to jest zawsze czynnik, którego wpływu do końca nie znamy.


Możliwe, ale wątpię, żeby osoba, która lubi rocka i umie nagrać rockowy kawałek zmieniła upodobania i zaczęła grać pop.
W sumie ma umiejętności, które jej pozwalają na więcej, więc w pewnym sensie się marnuje.
To tak jakby Ronaldinho grał w którymś z polskich klubów.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 19:10   

McLarenLbn napisa³/a:

To tak jakby Ronaldinho grał w którymś z polskich klubów.



Nie, muszę zaprotestować. Muzyka to to sztuka, sztuki nie da się porównywać do sportu, który jest czystą rywalizacją. No popatrz, Ty sobie słuchasz metalu. A dla mnie metal to najczęściej tylko wydzieranie się. To kwestia gustu i nie można tego nigdy ostatecznie sklasyfikować i ocenić poziomu.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-24, 19:19   

Ale gdy ona gra pop, a umiejętności pozwalają jej na więcej, to to jest bezsens.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-24, 19:26   

poem sometimes napisa³/a:

Ale gdy ona gra pop, a umiejętności pozwalają jej na więcej, to to jest bezsens.

ale moze ona czuje sie w tym dobrze?? Moze potrzebowala odmiany?
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-10-24, 19:31   

Może...
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 19:57   

Lena napisa³/a:

poem sometimes napisał/a:



Ludzie, nauczcie się cytować.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Azimuth  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 22:56   

Z Chylińską to jest tak, że najlepiej jej było w ONA... zarówno jej jak i towarzyszącym jej muzykom. Niestety po rozpadzia zarówno ona (Chylińska) jak i panowie poszli w w kierunku muzyki marnej pod względem merytorycznym i muzycznym. Panowie złożyli do kupy potworka o nazwie Kombii, a Chylińska... no cośtam niby rockowego tworzyła, ale niczego ciekawego jej sie nie udało zrobić. No a nowa płyta... eh, mamy juz kilka takich piosenkarek... chylińska w takich barwach nie jest nam potrzebna.


A ONA rządziło...
 

Anty  

Wymiatacz

I'm a legal alien



Do³±czy³: 05 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-25, 10:33   

Norbs93 napisa³/a:

Której piosenki Madonny?


Plagiat może nie piosenki, ale teledysku.

Madonna - Hung Up
_________________
"Przed Elvisem nie było niczego" (J.Lennon)
 

BigEyes12  

User


Do³±czy³a: 11 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-29, 20:08   

A ja powiem tak. Może to i dobrze, bo z jednej strony to trochę wkurzające, gdy wykonawca ciągle w kółko nagrywa tę samą muzykę. Ale taka zmiana jest karygodna. To było z jej strony nieco 'okrutne' dla jej fanów, tak to przenośnie ujmę. Mogła się zmienić, zacząć nagrywać jakiegoś alternatywnego rocka a jak już koniecznie chce coś relaksującego, niech sięgnie po lepszy chillout. A nie taki szit kompletny z góry do dołu. Zawiodłam się, bo liczyłam, że ta nowa płyta wniesie kolejne fajne kawałki. A tu lipa. No cóż, przyznaję rację, zawsze są te stare i można do nich wrócić. Ale i tak liczyłam na coś ciekawego z jej strony. Trudno, i tak ją lubię za to jaka jest, ale to inna kwestia :D
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-30, 16:24   

Zgadzam się z tą 'okrutnością'. Ale oglądałam wywiad z Chylińską i mówiła, że tak naprawdę to było jej marzenie wydać po tylu kawałkach w jednym klimacie coś zupełnie innego, że chciała właśnie jakiejś odmiany. Powiedziała też, że to prawdopodobnie jest tylko jeden taki 'wyskok' i następne płyty będą już jak te poprzednie :-) Więc wygląda na to, że pozostaje nam czekać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com