Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Paralaksa

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2018

   

Wys³any: 2018-10-29, 19:56   CiÄ™cie siÄ™

Witajcie forumowicze.
Na wstępie przedstawię się po krótce. Jestem 17-sto letnią dziewczyną, która problemy z samookaleczaniem ma (z drobnymi przerwami) od pięciu lat.
Nie będę wchodzić w szczegóły, bo nie uważam, aby było to potrzebne. W wielkim skrócie, ciąć (wcześniej moje samookaleczanie opierało się na biciu samej siebie w mniejszym bądź większym stopniu) zaczęłam się na początku drugiej klasy gimnazjum. Po roku rozładowania w ten sposób złości doszłam do wniosku, że "mój" sposób na dłuższą metę nie ma sensu. Tak więc z dnia na dzień rzuciłam to.
Niestety, na początku ostatniego tygodnia zaczęłam do tego wracać i boję się, że tym razem nie będę w stanie sama z siebie przestać.
Jakieś rady, których spełnienie nie wymagałoby zaangażowania mojej rodziny czy osób pracujących w szkole?

Pozdrawiam.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-10-29, 22:18   

Może spróbuj zająć głowę czymś innym?
Ogólnie to dobrze byłoby pogadać z kimś kompenentnym.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-10-31, 13:18   

Cytat:

Po roku rozładowania w ten sposób złości doszłam do wniosku, że "mój" sposób na dłuższą metę nie ma sensu.


Ja w twoim wiku zamiast się ciąć to masturbowałem sie. Jakieś rozładowanie było ale nie polecam bo można się uzależnić.

Paralaksa napisa³/a:

Jakieś rady, których spełnienie nie wymagałoby zaangażowania mojej rodziny czy osób pracujących w szkole?


Czy robiłaś to bo nie potrafiłas sobie poradzić z jakimiś problemami czy dla przyjemności?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-10-31, 16:35   

DeVaneio napisa³/a:

Czy robiłaś to bo nie potrafiłas sobie poradzić z jakimiś problemami czy dla przyjemności?



To Ty do szczecina psychologie pojechałeś studiować?
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-11-01, 13:31   

Lady Virgin,
Wydało sie :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Milusia2

User


Do³±czy³: 24 Wrz 2018

   

Wys³any: 2018-12-17, 19:32   

wydaje mi sie ze w takiej sytuacji warto wybrac sie do psychologa -a nuż może tutaj pomoże? warto wybrac sie do prywatnej kliniki Medox - miesci sie w Nowym Modlinie. Maja profesjonalne podejscie do pacjenta.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com