Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pingwin

User


Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-05-28, 10:57   

Według mnie warto zainwestować w strój z materiałów, które zostały stworzone specjalnie dla sportowców. Np. coś takiego http://www.[reklama]/B...0C/Product.aspx Droższe od normalnego stroju to nie jest, a zapewnia dużo większy komfort ćwiczeń. Największym plusem jest to, że człowiek nie zaczyna śmierdzieć po kilku podskokach ;)
 

anilakk  

User



ImiÄ™: Kalina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 30 Maj 2010

Sk±d: Zduñska Wola

   

Wys³any: 2010-05-31, 18:25   

Pingwin polecił doskonalą markę brubeck. :) ich ciuchy sa bardzo wygodne i najlepsze do dużego wysiłku
_________________
Z całych sił muszę gonić, złapać czas. Wszystko pędzi, a w tym ja.
 

alfaomega

User


Do³±czy³: 08 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-08, 12:03   

pingwin napisa³/a:

Według mnie warto zainwestować w strój z materiałów, które zostały stworzone specjalnie dla sportowców. Np. coś takiego http://www.[reklama]/B...0C/Product.aspx



Zdecydowanie popieram, przekonałam się, że materiały, które zapewniają cyrkulację powietrza sprawdzają się o wiele lepiej. Ja mam taki t-shirt na wycieczki w góry i polecam każdemu. Czuję się komfortowo i ani razu mnie nie "zawiało", jak to się zdarzało wielokrotnie, gdy zakładałam bawełnianą koszulkę. Tak samo ze strojem na fitness.
Też już znam ten sklep internetowy i faktycznie mają parę fajnych zestawów do ćwiczeń i to w niższych cenach niż te, z którymi spotkałam się w sklepach z odzieżą sportową.
 

kropka

User


Do³±czy³: 17 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-08, 12:11   

Ja lubię dobrze wyglądać nawet na fitnessie czy na siłowni i w sumie zwracam uwagę na to, co mam na sobie. Jest bardzo duży wybór naprawdę świetnych ciuchów dla kobiet na fitness. Fajne dresiki i przylegające koszulki. W tym sklepie [reklama] jest ich sporo i są chyba w najlepszych cenach, jakie widziałam w necie.
endorfina cuuuuuudne sÄ… te dresy, z jakiej to firmy i gdzie kupione? Bardzo mi siÄ™ podobajÄ… i chcÄ™ takie :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com