Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

anastazja  

User



Do³±czy³a: 01 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-18, 10:30   ciuszki na fitness

hej, co sądzicie o ubraniach specjalnych do sportu, jakieś obscisłe topy, leaginsy, ja szczerze mówiąc mam dosyć tych zwykłych t-shirtów i dresów, bo wszystko mi się podwija, jak robię skłony do przodu to wiem, że widać mi stanik, po pół godzinie bluzka jest cała mokra. Czy kupujecie sobie specjalne ciuchy z jakiegoś specjalnego materiału, który nie przepuszcza wilgoci, czy coś w tym rodzaju?
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-01-18, 12:23   

Hmm , możesz iść do jakiegoś sportowego sklepu typu puma czy adidas i tam zapytać. ja jestem za obcisłymi topami , wtedy nic się nie podwija i stanika tez nie widać. Co do spodni powinny być luźne i nie kleić się do ciała :mrgreen:
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

kornelia  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 16 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-01-18, 13:30   

jak się uprawia sport to porządne ubrania sportowe są niezbędne,
czyli takie które są ze specjalnych materiałów, nie obcierają, odprowadzają pot a nawet regulują temperaturę ciała,
ubrania powinny być dobrze dopasowane żeby było wygodnie no i najlepiej jak dobrze w nich wyglądamy, :-D
ja mam zestaw ubrań specjalnie do fitnessu z reeboka i czuję się w nich naprawdę komfortowo
tak że najlepiej ubrania sportowe kupować w sklepach sportowych, przymierzyć żeby dobrać odpowiedni rozmiar i ważne jest też żeby się sobie podobać, wtedy czujemy się na zajęciach pewnie i kobieco ;)
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-18, 20:31   

stosuję jakąś bluzkę taką piłkarską zakoszoną dawno temu mojemu bratu, więc powiedzmy że ciuchy typowo sportowe, ale zwykłe t-shirty też, co tam kto lubi. efekty ćwiczeń są takie same.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-18, 23:20   

dresik. Do tego luźna koszulka. Byle wygodnie.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-18, 23:28   

Ja nienawidze dresów długich więc cwicze w takich spodenkach które sięgają 1/3 uda :P A bluzka, to jakaś luźna i jest dobrze. Ale poluje na takie spodneki w sklepie sportowym za 200 :P
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-19, 08:57   

To już zależy do jakiego sportu.
Gdy trenowałam tańce najlepszym rozwiązaniem było body i znoszone spodnie od dresu.Obecnie na wszelkich letnich zaprawach wybieram sportowy stanik i obszerne spodnie od dresu.
_________________
Drugs&hugs.
 

anastazja  

User



Do³±czy³a: 01 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-19, 11:47   

ja znalazłam fajne bluzeczki w reeboku, takie dopasowane, z wbudowanym stanikiem podtrzymującym i ze specjalnego materiału chyba PlayDray, który nie przepuszcza wilgoci, chyba coś takiego by mi się przydało, spodnie zresztą też
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-01-19, 11:49   

Ja zawsze na trening zakładam mega długie, bawełniane dresy, o takie:

i jakiś luźny T-shirt, ewentualnie dopaowana bluzka, ale koniecznie bawełniana.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-19, 13:15   

endorfina napisa³/a:

ewentualnie dopaowana bluzka, ale koniecznie bawełniana.


Dlaczego bawełniana ? przecież bawełniana koszulka do wysiłku to zło, bo absorbuje pot wchłania go w koszulkę i po jakimś wysiłku koszulka cała mokra jest, skóra spocona.

Co prawda nie do fitnessu, ale do jazdy na rowerze używam bielizny termoaktywnej, w której jest ciepło to jeszcze nie wchłania potu tylko 'wyrzuca' go. Tak samo nie mam sensu, zakładać koszulki bawełnianej i na to bielizny termoaktywnej, bo ta bawełniana cała nasiąknie.
A po wysiłku, nawet kilka h na rowerze nie śmierdzę potem a i skórę ma suchą.

A do fitnessu, dla kobiet są specjalnie topy, spodnie z materiału oddychającego. Fakt, są one dopasowane do figury kobiety i 'przyklejają' się do ciała niczym strój płetwonurka, ale swoje zdanie spełniają :)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Flamaster  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 16 Mar 2009

Sk±d: Kazimierz Dolny

   

Wys³any: 2010-01-19, 14:05   

Moja dobra rada drogie Panie. Jeżeli chodzicie na fitness gdzie chodzą też panowie nie zakładajcie niczego obcisłego. To naprawdę rozprasza. Trochę chodziłem na takie zajęcia gdzie są i panie i panowie ( byłem jednym z dwóch ). Mimo silnej woli coś mnie zmuszało na zerkanie za poruszającym się kobiecym ciałem. Te w dresach tak uwagi nie zwracają i wolałem ćwiczyć z takimi aby móc bardziej skupić się na ćwiczeniach.
_________________
Zawsze obiektywne spojrzenie na życie...
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-01-19, 14:06   

Mizantrop napisa³/a:

Dlaczego bawełniana ? przecież bawełniana koszulka do wysiłku to zło, bo absorbuje pot wchłania go w koszulkę i po jakimś wysiłku koszulka cała mokra jest, skóra spocona.


To moje osobiste preferencje, ja bym nie mogła, nie potrafiła, ćwiczyć w czymś sztucznym co przykleja mi się do ciała i przylega i opina. Br.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

anastazja  

User



Do³±czy³a: 01 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-19, 14:34   

te szare dresy fajne, ale prędzej mogłabym chodzić w nich w domu, na trening trochę za duże. Mizantrop mnie przekonał(a) do zakupienia jakichś fajnych topów i dresików:)
 

Daria50005  

User

Daria50005


ImiÄ™: Daria

Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-04, 14:32   

ja poleciłabym coś z orginalnych T-shirtów :-D
 

czarownica  

Stały User


Do³±czy³a: 12 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-02-18, 16:12   

Też kiedys jak świr chodziłam na fitness w przypadkowych getrach, dresach czy t-shircie, ale gdy zaczęłam się na poważnie w ćwiczenie bawić postanowiłam kupic coś konkretnego.
Miałam po prostu dość wyżymania koszulki z potu po godzinie squasha, dlatego kupiłam sobie termoaktywne geterki i koszulkę Under Armour.
Oj, warto było wydać te pieniądze. Mówię wam, nie żałujcie na sportowe ciuchy, bo serio warto ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com