Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-01, 22:42   

Mam wrażenie, że nic nie umiem. Boże święty. Juro raczej nie pomaluję ust na czerwono, jeszcze pomyślą, że zamiast uczenia się malowałam usta i obniżą mi ocenę :-|

[ Dodano: 2015-02-01, 22:45 ]
Profesorowie tego nie lubią. Najlepiej przyjść na egzaminy nieco nieogarniętym, coby myśleli, że całą noc się uczyłeś. Niewyprasowana koszula, nieuczesane włosy, sine oczy. Bladość.

[ Dodano: 2015-02-01, 22:46 ]
Chociaż ja nie jestem w stanie wyprasować sukienki, po prostu nie mogę, bo nie mam żelazka. więc wychodzi na jedno, pójdę po prostu nieogarnięta.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-02-02, 11:09   

Smutno mi bo znowu jestem sama przez tydzień.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-20, 17:41   

Informacja, że w przyszłym tygodniu na moje konto bankowe nie wpłyną żadne pieniądze. Oraz to, że jutro nie będę mieć wolnego dnia.
 

arao99

User


Do³±czy³: 19 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-20, 18:57   

¦wiadomość kończącej się przerwy zimowej :-/
_________________
"Myślę, więc jestem" Kartezjusz Firma budowlana - ¦ląsk
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-20, 20:59   

oglądamy ten sam stary film, na oddzielnych laptopach, bo żadna nie chciała się przysiąść (lokatorka, która na urodziny chciała 25 szamponów o różnych zapachach).
Więc zakrywam się poduszką oglądając Kto się boi Virginii Woolf? i płaczę, a potem słuchamy Yves Montand - Les Feuilles Mortes.

To przepis na udany smutek. .

[ Dodano: 2015-02-20, 21:05 ]
uświadamiam sobie przy tym, że moje zycie- jedna wielka katastrofa. i, że wszystko u mnie musi być parzyste, jako symbol niedoskonałości.
więc nie zasnę dopóki, nie przeczytam 4 artykułu, bo trzy jest zbyt doskonałe.
nie zasnę jeżeli nie zażyję drugiej gumy do żucia, w tym samym smaku.
I teraz muszę obejrzeć drugi film. Boże święty, czemu muszę przez to przechodzić.

[ Dodano: 2015-02-20, 21:13 ]
liczby parzyste są bowiem nieokreślone.
Rzeczy z konieczności ograniczone lub nieograniczone, musi mój swiat powstawać z elementów nieokreślonych,
_________________
W miękkim futrze kota
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-22, 11:17   

Wspomnienia z dzieciństwa, dojście do pewnych wniosków i to że tak naprawdę nie mam już nikogo kto potrafił by mnie pocieszyć i postawić na nogi.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-02-23, 10:55   

Stan zdrowia mojej córki, a mianowicie jej skargi na ból brzucha.
Zawsze w takich sytuacjach bardzo się boję i wyobrażam sobie Bóg wie nie co. Szczególnie, że za tydzień zaczyna przedszkole, martwię się podwójnie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-23, 13:35   

Jestem zmęczona, poza tym znużona życiem. Dzisiaj odczułam ten nonsens siedząc na wykładach ze swoim różowym notatnikiem, który miał mi poprawiać nastrój, zawsze kiedy się tak poczuję i nie będę wiedziała po co tutaj jestem. Słuchać ciągle tego samego Jednia.
Aż w końcu zastanawiam się, słodki boże.
Dziewczyny takie przeciętne, nic sobą nie reprezentują, rozmawiające w taki sposób o tym wszystkim:mam konserwatorium, wyuczyłam się owych trzech pytań. Brzydkie spódniczki, paznokcie, buty/ Myszy. Jacyś starzy ludzie, mężczyzna mówiący: nie mogę tego wyegzekwować!
Patrzę i znowu widzę powłoki cielesne, zastanawiając się, jak wyłuskać coś głębszego.
Idę więc tak byle jak, powoli, i nawet nie drgnęły mi dzisiaj usta, a wszystko ze mną w porządku.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-23, 19:32   

£zy mojej matki, które dostrzegam rozmawiając z nią przez Skype'a.
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-02-24, 23:15   

Rozmyślanie o przyszłości...
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2015-02-25, 19:56   

Nawyobrażałam sobie niewiadomo czego i jak zwykle się zawiodłam. To smutne być niedocenianym za to, co się robi dla drugiego człowieka.
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-27, 21:40   

Proszenie się o buziaka, którego i tak nie dostałam. To że ojciec do mnie napisał (przeraziło mnie to i serce biło szybciej) bo nigdy do mnie nie pisze.. To że ciągle w życiu złe wybory podejmuję.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-27, 23:19   

wszystko układa się w logiczną całość i mnie to przeraża.
czytam pewną książkę mianowicie i otwieram usta ze zdziwienia , po każdym zdaniu. nie wiem czy kiedykolwiek ją skończę ponieważ wywołuje we mnie smutek i przerażenie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-03-27, 18:53   

Wszystko mnie dziś smuci. Najbardziej dobiła mnie wiadomość o tym, że mamy się z narzeczonym wynieść z domu. Drugą sprawą jest to, że smucą mnie moje plany, które są niepewne i mogą legnąć w gruzach.. Matka nie rozumie tego co planujemy wraz z facetem co mnie smuci bo sądziłam, że mam u niej wsparcie. Smutno jest ogólnie. Tylko się dziś pochlastać lub pod pociąg wpaść.. :zalamany:
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-27, 22:20   

ludzie sÄ… nudni, o wszystko
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com