Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶æ

MaÅ‚a Mi  

Stały User



ImiÄ™: M.

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-23, 11:21   

Tego nie mamy skąd wiedzieć.
Ale popatrz na to z tej strony: jeżeli kłamie ona, to znaczy, że facet Cię zdradził, a ona go po prostu ukrywa, nawet jeśli się sytuacja wyjaśni i naprawi, on dalej będzie do niej dzwonił i pisał.
A jeżeli kłamie on i tak naprawdę wcale do niej nie dzwonił to ja bym uznała, że facet po prostu chce Cię do siebie zrazić, żebyś nie chciała mieć z nim nic wspólnego i żebyś sie od niego odczepiła. Tylko, że nie ma chociaż na tyle klasy, żeby pogadać i zerwać jak normalny, kulturalny i dojrzały człowiek a zachowuje się jak jakiś gnojek.
_________________
Coger el cielo con las manos
a Reír y a llorar lo que te canto
a Coser mi alma rota
a Perder el miedo a quedar como un idiota
y a empezar la casa por el tejado
a poder dormir cuando tú no estás a mi lado
 

JakbyNikt  

Stały User

Patuch. : )



Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Gru 2008

Sk±d: Pi³a. : ))

   

Wys³any: 2008-12-23, 12:31   

myślę tak samo jak Mała Mi ..

tak czy siak koleś nie jest Ciebie wart, czy Cie zdradził, czy nie, ale próbuje Cie spławić w bardzo niedojrzały sposób. ;/
_________________
'zdaje się, że dzisiaj, Bycie Sobą, wymaga Wielkiej odwagi'

PO CO SIÊ CZEPIAÆ?! :)
 

rosemary

User


Do³±czy³: 12 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-23, 13:00   

była ostatni na wakacje w tatym roku.ale nie byłam wtedy z nim to czego go kryje.
 

ZÅ‚oÅ›nica69  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-23, 13:37   

rosemary, w ogóle kobieto ile Ty masz lat? Bo piszesz w strasznie dziecinny sposób. Widocznie koleś ma Cie dosyć i chce Cie delikatnie mówiąc spławić, więc daj sobie z nim spokój i poszukaj innego, taka moja mała dobra rada.
_________________
Na początku była cisza...
Od kiedy powstał dźwięk...
To już nic nie brzmi tak samo...
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-23, 20:46   

Rosemary moja poprzedniczka ma świętą rację :-| Dziewczyno miej choć odrobinę honoru, nie narzucaj się (facet tego nie lubi)... skoro koleś za przeproszeniem kopnął Cię w dupę to zrób to samo... trochę denne...typek dał Ci do zrozumienia, żebyś dała mu spokój...a Ty i tak swoje :-/
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-24, 01:46   

Facet to zwykły prostak i cham. Takiego to tylko w dupsko kopnąć i po sprawie. Ale niestety muszę przyznać, że Ty nie lepsza. Bo płaszczysz się przed nim jak dziecko. Daj sobie spokój, bo widać, że on ma Ciebie dość. A na dodatek chamsko się zachowuje. Nie ośmieszaj się ani nie poniżaj tylko miej honor. Strzel mu w pysk i zostaw go. Bo to co teraz wyprawiasz to jakies cuda na kiju. Zapomnij o nim raz na zawsze i nie dręcz niepotrzebnie ludzi, którzy nie chcą z Tobą mieć kontaktu.
 

rosemary

User


Do³±czy³: 12 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-24, 12:00   

ale ja z nim o tym gadaam,pojechalam do niego i powiedziałam zeby mi powiedział w twarz zeby sie odwaliła od niego całkiem i dostałam za to w dupe i powiedział ze jemu chodizło zebym w tym dniu dała spokój bo miał juz dosc,nie rozumiem,ta dziewczyna wciaska mi ze on nie dzownił chociaz ja mówie ze sie przyznał.jak do niej dzwoniłam i zapytałam dlaczego napisała zeby nie dzwonił to słucawka rzuciła,chociaz wie ze on sie przyznał do tego.a [pozatym jak tak czesto do niej dzownił to i ona odbierała od niego to dlaczego na esa mu napisała"ok wszystko mam meza wiec nie pisz na mój numer ani nie dzwoń" to dla mnie wogóle nie logiczne jest. pfrzeciez tak przez 1 dzień meze nie zdobyła, to o co tu chodzi. ja mówie ze sie przyznał a ona odpisuje ze nie pisze ani nie dzwoni, ja pisze ze przy mnie pisał a ona ze ja kłamie ze nic nie pisał.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-25, 02:04   

Rany. Piszesz tak chaotycznie, że nie wiadomo o co Ci chodzi.
Nie odgadniemy ani myśli tego chłopaka ani tej dziewczyny. Po prostu przestań dociekać i zajmij się sobą. Bo to nie ma sensu. Robisz z siebie przed nimi pośmiewisko. Odpuść sobie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com