Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-05-04, 16:11   

Miłość, bo jak pieniędzy braknie, to przynajmniej masz z kim dzielić swój zły los, nie jesteś sam z problemem, jest ktoś, kto Cię kocha mimo wszystko.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

alicy  

Stały User


Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-12, 09:54   

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że tak naprawdę zdania na ten temat są podzielone. Większość osób uważa, że miłość, a pozostała część, że pieniądze. Nie ma się co oszukiwać, każdy jest inny i każdy od życia oczekuje czegoś innego. To, że ktoś chce być w życiu bogatym, wcale nie musi oznaczać, ze jest złym człowiekiem.
 

Veilea  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-13, 13:31   

Każdy ma własne priorytety. Ja mogę tylko powiedzieć jakie jest moje osobiste zdanie. Dla mnie miłość jest najważniejsza. Bez pieniędzy żyć nie można - fakt, ale jeśli człowiek jest pracowity i wie, gdzie szukać pomocy, to da sobie radę. Bez miłości nie potrafiłabym żyć.

A więc miłość. Zdecydowanie.
_________________
Bo prywatne słonko świeci najmocniej...
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-14, 09:58   

A ja bym tam wolał po połowie :D I miłośc i pieniądze - nie musza być duże, ale żeby wystarczyło na jakieś skromne życie z ukochaną osobą. Chciałbym, żeby w życiu nie zabrakło mi ani miłości ani pieniędzy. (jestem zachłanny :D)
 

jacus  

Wymiatacz


Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-14, 19:18   

Na pewno obie te rzeczy są ważne ale w różnym stopniu. Bez miłości człowiek usycha, staje się narzekającym obiektem, bez ciepła i uczuć. Bez kasy ciężko urzeczywistniać marzenia i je spełniać. Wszystko razem jest potrzebne.
_________________
:)
 

cichosza  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 00:37   

Jestem naiwnÄ… idealistkÄ….
Wierzę, że jednak ważniejsza jest miłość.
_________________
jestem powątpiewaniem w sens i formą ponad treść'
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 10:55   

Prawda jest taka, że miłość jako taka jest ważna, bo w sumie ludzie zostają z nami do końca życia, Ci ważniejsi zawsze służa nam pomocą i swoim czasem, bla bla bla, ale nie zapominajmy też o materialnej kwestii życia. ¯yjemy w trudnych czasach i naprawdę świat pędzi w kierunku, w którym bez pięniędzy nie istniejemy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com