Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dreszczyk

User



ImiÄ™: dreszczyk

Do³±czy³: 13 Lut 2020

   

Wys³any: 2020-08-07, 09:52   Co lepiej dziaÅ‚a na skórÄ™ Kosmetyki czy suplementy?

Cześć dziewczyny/chÅ‚opaki ! ❤
Co lepiej działa na skore ? Suplementy diety czy kosmetyki ? Jakie polecacie do cery tlustej
 

dariazaw

User



ImiÄ™: dariazaw

Do³±czy³: 13 Lut 2020

   

Wys³any: 2020-08-19, 11:41   

Moim zdaniem nie ma co tutaj tak bardzo generalizować. Bo najlepiej działa pielęgnacja, która jest łączona.
Czyli dobry tryb życia plus dodatkowo naturalne kosmetyki. U mnie zdecydowaną poprawę przyniosło zrezygnowanie cukru oraz wprowadzenie tabletek na tradzik z selenem i cynkiem. Trochę ich do tej pory przetestowałam i najbardziej polubiłam sie z tabletkami Normatabs, tabletki w dobrej cenie, z dostepnością problemu nie ma bo mozna spotkać je w pierwszej lepszej aptece. A składem przewyższaja wiele innych droższych środkow. Jedna uwaga - nie ma co oczkiwać tutaj zmian od razu, zmiany przychodzą z czasem, najszybciej po miesiącu.

Jesli chodzi o kosmetyki to stawiam na mniejsze polskie firmy takie jak Sylveco, Biolaven czy Vianek. Mają dobre składy oraz nie zapychają :)
 

Artur_Z

User


ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 21 Pa¼ 2020

   

Wys³any: 2020-12-07, 15:22   

Suplementy są dobre jeżeli masz jakieś niedobory witamin, ale podstawą powinna być zbilansowana dieta, jeżeli będziesz dostarczać organizmowi wszystkie potrzebne makro i mikroskładniki nie potrzebujesz suplementów. Kosmetyki jak dla mnie są bardziej dla zachowania " młodego" wyglądu, na konkretne problemy chyba nie działają....
 

mlodziutka

User


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2021-02-05, 11:24   

Jakiekolwiek niedobory zwiÄ…zane z drastycznymi dietami, niedożywieniem, niezdrowymi nawykami (palenie tytoniu i picie alkoholu) zgubnie wpÅ‚ywajÄ… na naszÄ… skórÄ™. Trudno jest jednoznacznie okreÅ›lić którego z caÅ‚ego szeregu witamin i mikroelementów nam brakuje, dlatego nasza dieta powinna być zawsze bogata i urozmaicona. I tu z pomocÄ… przychodzÄ… suplementy diety. Dobre rezultaty daje zażywanie kolagenu z witaminami C i D – selenem i miedziÄ…, którego z czasem organizm odczuwa deficyt. Kolagen jest nie tylko na koÅ›ci i stawy, ale też na skórÄ™, wÅ‚osy i paznokcie, a przekonaÅ‚am siÄ™ o tym po kuracji suplementem Kolagen 11.000 Plus od Doppelherz, którÄ… stosowaÅ‚am na kontuzjÄ™ kolana - nie musiaÅ‚am kupować wielu suplementów na raz :) Nie liczmy jednak od razu na cud, efekty widać dopiero po 3-4 tygodniach, co zwiÄ…zane jest z caÅ‚ym cyklem poprawy elastycznoÅ›ci skóry. Warto również zacząć stosować naturalne sposoby na zachowanie zdrowej, piÄ™knej skóry.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com