Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

weed-power

User


Do³±czy³: 02 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-02, 00:56   

Zaczęło siÄ™ 2 lata temu, kiedy poznaÅ‚em WspaniaÅ‚Ä… dziewczynÄ™! Od razu spodobaÅ‚a mi siÄ™, byÅ‚a dla mnie ideaÅ‚em dziewczyny i nadal jest! PoznaÅ‚em jÄ… bliżej, nawet później trzymaliÅ›my siÄ™… ByÅ‚o fajnie. I w koÅ„cu przyszÅ‚y wakacje, pojechaÅ‚a na kolonie i poznaÅ‚a tam kogoÅ›, eh szkoda gadać =( ByÅ‚em gÅ‚upi, że nie powiedziaÅ‚em Jej TEGO wczeÅ›niej, ale ja już taki jestem :// Po wakacjach widzieliÅ›my siÄ™ kilka razy i tak jakoÅ› szÅ‚o… Przez nastÄ™pny rok byÅ‚o podobnie, widziaÅ‚em jÄ… kilka razy i w ogóle. PrzyszÅ‚y znowu wakacje poznaÅ‚em innÄ… dziewczynÄ™, byÅ‚o nawet dobrze, ale raz widziaÅ‚em JÄ… na mieÅ›cie i znowu! Ale co zrobić? Widocznie tak miaÅ‚o być?! PisaliÅ›my esy byÅ‚o dobrze, chcieliÅ›my siÄ™ spotkać, ale coÅ› nam to nie wychodziÅ‚o, jak Ona chciaÅ‚a to ja nie mogÅ‚em i na odwrót =(. Teraz przez jednego typa, tak jakby siÄ™ coÅ› rozwaliÅ‚o =( ;/ Gdy chciaÅ‚em Jej już TO powiedzieć, on siÄ™ urwaÅ‚ z choinki i dupa :/ !!!!!! Nie umiem z siebie teraz Tego wydusić =(((((((((( i do tego traktuje mnie jako przyjaciela :(
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-07-02, 10:14   

Wiesz że szczerość w życiu jest niezbędna. Myśle że nigdy nie jest za puźno, ale musielibyśmy poznać aktualną sytuacje bo rozumiem, ze ona nadal Ci się podoba i bardzo ci zależy.

Jezeli ona jest sama to spotkajcie sie i porozmawiajcie w 4 oczy. £atwo nie będzie ale wierze w ciebie ;-) ;-) ;-)
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-07-02, 11:12   

No tak, troche skomplikowana sytuacja. Chociaz spotkalem sie z takimi przypadkami wiele razy.. Po pierwsze czy dawales jej jakos znac, ze chcialbys z nia chodzic? Czy to byly raczej rozmowy typu: "Czesc, co tam slychac?"?.. Bo moze ona uznala ze Ty do niej nie czujesz nic wiecej poza sympatia i dlatego zaczela probowac szczescia gdzie indziej. Inna sprawa jesli ona od poczatku dawala Ci do zrozumienia ze z tego nie bedzie nic wiecej poza przyjaznia.. Sprecyzuj troche swoje polozenie ;-)
 

weed-power

User


Do³±czy³: 02 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-02, 18:49   

Dzis mi napisala esa ze ma kogos i chce zebym o tym wiedzial :( bo jestem jej najlepszym przyjacielem ! i ze mnie kocha i ma nadzieje ze przez to sie nic nie zmieni :((( ale ja juz nie mam sily na to wszystko :/
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-07-03, 16:09   

Nie poddawaj się weed-power, widocznie do siebie nie pasujecie jako para zakochanych ;-) Na pewno są inne odpowiedniejsze dla ciebie. Uszy do góry!
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

weed-power

User


Do³±czy³: 02 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-03, 16:34   

no ale właśnie chodzi o to, ze żadna inna mnie nie obchodzi ! będę czekał, bo myślę ze WARTO !!!!!
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-07-03, 17:12   

Skoro ty tak uważasz, to ja się zamykam. Walcz o nią, chłopie skoro tak uważasz, a nie pisz mi tutaj rzewnych postów o nieszczęśliwej miłości, wal do niej, wykrzycz w twarz co czujesz i pocałuj, tak jak sie powinno całować kobietę!
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-07-09, 10:59   

Jeśli on to wykrzyczy, tak jak ty to "wykrzyczałaś" w swoim poście, to na pewno mu się uda.
A z tym pocałunkiem to też niezły pomysł :P :D
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-08-12, 07:32   

tak troche nie w temacie jestem.. ale zwracam sie do was o pomac :-P
dajcie mi jakis pomysl zebym sie odkochal.. :-? raz a dobrze.. bo jak tak dalej pojdzie to ja sobie cos zrobie..

Pomozecie ? :roll:
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-12, 08:21   

connect napisa³/a:

dajcie mi jakis pomysl zebym sie odkochal..



Nie ma żadnych przepisów na to aby się odkochać. Bo jak to się mówi serce nie wybiera.

Ale... postaraj się może trochę o niej zapomnieć. Zmień swój punkt myślenia.
Być może ona nie jest taka jak Ci się wydaje, zastanów się, czy jest warta tego abyś ją kochał. Poza tym, zastanów się, czy kiedykolwiek masz jakieś szanse, bo jeśli na pewno nigdy nie będziecie razem ...
Ale nie ma tak jak Ty byś chciał ... nie można zrobić "pstryk" i się odkochać.
 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-08-12, 09:57   

to ja Ci napisze jak to jest.. tylko nie osadzaj mnie po tym co napisze.. :-P

od zawsze wszyscy maja mnie za "playboya" i zawsze moglem miec kazda. wszyscy tak mowia. potem mnie oskarzaja ze jestem debil bo najladniejsze dziewczyny ze szkoly do mnie kreca a ja je olewam. zawsze bylem ten sry za wyrazenie "stary jeb***" i po co mi to wszystko? zakochalem sie 4 lata temu. i od tamtej pory nic si enie zmienilo, chodzi mi o moje myslenie. ;-) i wiecie co? niby jest pieknie... ale nie dla mnie. i to mnie juz bardzo meczy, i mam tego dosc. chce zeby sie cos zmienilo. :-/ ale za cholere nie wiem co mam zrobic.. :-x i tak zle jescze nie bylo..

zawsze do mnie mowia " bo Ty jestes playboyem, i wszystkie beda Twoje" i co z tego? ta najwazniejsza jest nie zdecydowana i chyba sie mna bawi..
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-12, 10:14   

mmm widać, że na prawdę Ci na niej zależy. W końcu mówią, że stara miłość nie rdzewieje. Hmm odkochać się nie odkochasz, nie ma na to środka, za to radziłabym Ci wziąść się w garść, przygotuj się na to psychicznie i zaproś ją gdzieś, zadbaj o romantyczny klimat i dawaj jej lekkie sugestie, żeby przygotować ją na to co chcesz wyznać, patrz na jej reakcje, czy odpowie na flirt a może wyraźnie powie, że to tylko przyjaźń. jeśli wszytko będzie szło po twojej mysli powiedz jej to nie zastanawiając się :) może ona też coś do Ciebie czuje, ale również boi się tego wyznać, albo czeka na Twój pierwszy krok? spróbuj, jeśli tego nie zdrobisz już zawsze będziesz to sobie wypominał. A tak nie masz nic do stracenia. DO DZIE£A!
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-08-12, 19:47   

nie. kasiaaa, to nie ma sensu :-) ja was prosze o pomoc w odkochaniu :-P
ale dzieki za rade ;-)
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-13, 11:08   

Panie. Nic pan nie zrobisz. Nie ma skutecznej metody na odkochanie się. Mogą dziać się cuda na kiju, a i tak będziesz dalej zauroczony. Po prostu musisz poczekać, aż samo przejdzie. Staraj się omijać szerokim łukiem pannę. Wiem, że może być ciężko. Ale najlepiej kompletnie ogranicz kontakt. Zacznij zajmować się czymś innych. Czymś co odciągnie Twoją uwagę od tamtej. Czasami gdy człowiek chce coś na siłę, to mu nie wychodzi. Postaraj się zaakceptować swój stan umysłu i poczekaj aż będzie przemijał. Bo gdy chce się walczyć z jakimś uczuciem, to jeszcze bardziej się je podsyca. Przestaw zakochanie na dalszym plan i pozwól mu istnieć, jednak zajmij się na pierwszym miejscu swoim własnym życiem.
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-13, 14:27   

Cierpliwości kiedyś ci przejdzie poznasz inną uznasz ze jest lepsza i zapomnisz o tej która miałabyć a nie jest wyjątkowa
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com