Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

zbir

User


Doł±czył: 04 Maj 2018

   

Wysłany: 2018-10-26, 00:09   Co myĹ›lisz o zegarkach Michaela Korsa?

Cześć, co myślicie o tych zegarkach? https://www.otozegarki.pl/zegarki/michael-kors Wiem, że ostatnio były mocno na czasie i zastanawiam się czy nie zainwestować w taki zegarek dla dziewczyny, na święta. Dosyć drogi interes ale wiem, że jej się strasznie podobały te zegarki. Jaka jest wasza opinia?
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-10-26, 22:09   

Zegarki od projektantów odradzam. Nie chce powiedzieć, że są złej jakości, ale to nie będzie ani szwajcarski mechanizm, ani szafirowe szkło, a bransoleta będzie się z czasem wcierać. Jeżeli zegarek ma służyć jako element biżuterii, to bierz, tym bardziej, że dziewczynie się podoba, z tą świadomością, że płacisz za markę i design nie za jakość.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Doł±czył: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wysłany: 2018-10-27, 10:11   

Sprawa jest prosta. Jeśli podoba się dziewczynie akurat konkretny model bądź marka - to bierz taki. Żadna strata, a i dziewuszka zadowolona będzie. Co do samej jakości, to tak jak wyżej - płacisz głównie za napis/markę. Jakości i konkretnego wykonania szuka się w markach, które zajmują się stricte produkcją zegarków.
 

kha1

User


Doł±czył: 04 Sty 2010

   

Wysłany: 2018-11-03, 12:57   

Lady Virgin napisał/a:

Zegarki od projektantĂłw odradzam.


Tu się niestety zgodzę. Wcale nie są lepsze pod żadnym względem, a do tego MK kosztuje średnio od tysiąca wzwyż. Nie warto, zwłaszcza w przypadku kobiet, gdzie często zegarki mają tandetne tanie szkiełka. Z drugiej strony jeśli ktoś chce oszczędzić, zawsze jest opcja przez AliExpress. Teraz 11.11 będzie wielka wyprzedaż: http://s.click.aliexpress.com/e/6cYxyxN
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-11-03, 16:24   

kha1, a ten spam na koniec to po co?
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

kha1

User


Doł±czył: 04 Sty 2010

   

Wysłany: 2018-11-05, 14:01   

Lady Virgin napisał/a:

kha1, a ten spam na koniec to po co?


Przecież to nie moje, a taki miałem odnośnik. Chodzi tylko o akcje, więc w razie czego - do wywalenia :padam:
 

Monet24  

User

Monet


ImiÄ™: Monet

Wiek: 29

Doł±czył: 09 Wrz 2019

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2019-09-14, 15:28   

Jest to dobra firma zegarkĂłw. SprawdzajÄ… siÄ™ w 100%
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com