Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2016-11-28, 12:43   

Bazyl666 napisał/a:

Ciekawe podej?cie. Po czym Ci si? chcia?o najbardziej pieprzy??

Dobre pytanie :-D

Wichrzyciel  

User

Wysłany: 2016-11-28, 22:43   

Ci??ko mi przywo?a? konkretne tytu?y, po prostu co? musi mnie ruszy?. Ale najcz??ciej s? to powie?ci z pocz?tku XX w. Napisa?bym, ?e ksia?ki Bukowskiego, ale wyszed?bym na zwyk?ego zwyrola.

MarioD  

User

Wysłany: 2018-04-23, 10:28   

Mo?e to bana?, ale dla mnie ksi??ki pozwalaj? oderwa? si? od codzienno?ci i zanurzy? w innym ?wiat.

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2018-04-24, 20:33   

Na pocz?tek rzuc? bana?em - lubi? ksi??ki, które odrywaj? mnie od rzeczywisto?ci - dlatego te? gustuj? g?ównie w fantastyce. Lubi? te? kiedy w ksi??ce jest szczegó?owo opisany fikcyjny ?wiat, a bohaterowie maj? skomplikowane i niejednoznaczne charaktery. Zauwa?y?am te?, ?e kr?c? mnie intrygi polityczne, mimo ?e polityka w ?wiecie realnym przyprawia mnie co najwy?ej o md?o?ci. Czasem nawet ta polityka jest fajniejsza ni? warstwa fantastyczna ksi??ki. "Gra o tron" jest tutaj bardzo dobrym przyk?adem, bo czary, dziwaczne stwory (w tym idea Innych) jako? ma?o mnie kr?c? i tak jakby... nie pasuj? do ksi??ki. Nawet te smoki niezbyt mi le??. Wola?abym, ?eby to pozosta?o w sferze legend i ba?ni tamtego ?wiata. Warstwa realistyczna GoT du?o bardziej mi si? podoba.

renatka8911

User

Wysłany: 2018-05-22, 14:16   

Najbardziej cenie w ksi??kach pi?kne opisy, wci?gaj?ce histori?, ciekawych bohaterów...Ostatnio wci?gn??a mnie ksi??ka "Cz?owiek, który wspina si? na drzewa, która w?asnie posiada?a niesamowite opisy, które pozwala?y poczu?, to co autor chcia? przekaza?. James Aldred opowiada nam o swojej pasji, przygodach, które mu towarzyszy?y w jego niesamowitej pracy, o miejscach, które dla szarego cz?owieka s? poza zasi?giem. Takie inspiruj?ce ksi??ki to ja lubi? i polecam :) Natomiast, gdy czytam powie?? kryminaln?, czy romans to zale?y mi, aby bohaterowie byli nieszablonowi, oryginalni, inni :)

MarioBros  

User

Imię: Mariusz

Wysłany: 2018-05-23, 22:51   

Lubi? literatur? faktu, która mnie inspiruj? i pokazuj? ró?norodno?? ?wiata. Ostatnio czyta?em "Cz?owiek, który wpina si? na drzewa". która pokazuj?, ?e pasja mo?e sta? si? sposobem na ?ycie. Wcze?niej nie postrzega?em wspinanie si? na drzewa, jako ci??k? prac?, a bardziej jak zabaw? :mrgreen: .
Lubi? krymina?y, za to, ?e mog? przez moment oderwa? si? od codziennego ?ycia i jego problemów.

CKwiedza

User

Wysłany: 2018-05-24, 13:48   

W ksi??kach najbardziej cenie to, ?e s? ?ród?em wiedzy rzetelnej i naukowej. Oraz to, ?e rozwijaj? s?ownictwo i poszerzaj? horyzonty naszego my?lenia.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com