Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:03   

Jak dla mnie człowiek zagadka. Kiedyś nie lubiłam teraz mam stosunek kompletnie neutralny. Szczery aż do bólu co zdecydowanie idzie na plus. Nie obchodzi Cie co ludzie myślą o Tobie i o Twoich postach i to też na ogromny plus. Często napiszesz coś tak mądrego, że aż chce się czytać. Gdyby nie Twoj lans i narcyzm to pewnie nawet mogłabym Cie polubić, ale właśnie to idzie na zdecydowany minus.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 07:17   

Z początku go nie lubiłem, ale po czasie zauważyłem że jest dużo co nas łączy. Mam nadzieje że kiedyś napije się z nim wódki, i dobrą imprę. Nie jest fałszywy i jest szczerą osobą, co ma powiedzieć powie w oczy. Super ziomek.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-05-18, 08:50   

Cytat:

Co o mnie myślicie?


Ostatni dupek i lanser, któremu się już kończą pomysły.
Udaje kogoś,chociaż do końca nie wiem kogo. Po moim pseudo odejściu przeprosił i chciał,żebym wróciła. . . Wysyła nasze rozmowy niektórym użytkownikom tego forum, chociaż nie wiem po co i w jakim stopniu są one pozmieniane - szczyt chamstwa. Ma swoich przyjaciół z ufo. Brakuje mu miłości. ( haha)
Potrafi być normalny, przynajmniej w stosunku do mnie, ale niestety musi pokazywać jaki jest fajny. . .
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 09:59   

Każdy ze starszych userów wie jak wyglądała sytuacja kiedyś moja ze Straho. Po jego powrocie z bana sytuacja się zmieniła na lepsze.
Od początku siebie nawzajem nie trawiliśmy, zawsze sobie dogryzaliśmy, wzajemnie prowokowaliśmy co skutkowało ciągłymi kłótniami, skargami i niemiłą atmosferą na forum. Później tylko wrogość się potęgowała.
Teraz jakoś nie wchodzimy sobie w drogę, nie powiem, że go lubię bardzo. Ale mój stosunek do niego się zmienił na plus.
Nie mam nic mu do zarzucenia z wyjątkiem lansowania się. Pisze szczerze co myśli od danej sprawie/userze. Zdarza mu się napisać coś mądrego jak i zarazem głupiego, ale to w sumie nic nadzwyczajnego, bo każdy czasami coś głupiego palnie.
Jest dla mnie swoistą zagadką, szczerze chciałbym go poznać real i poznać od tamtej strony, a nie wirtualnej.

Mam nadzieje, że nie wrócimy na "starych czasów".
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

laurette  

Wymiatacz

Methinks I see..



Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 10:02   

W zasadzie jesteś mi obojętny, nie wywołujesz u mnie szczególnych emocji. Ale nie przejmuj się, mało osób to potrafi.
_________________
'A Ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
Ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.'


RCS
:serce:
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-05-18, 10:04   

Spotkalam juz kilku takich jak Ty, nic specjalnego. Myslisz, ze sie wyrozniasz, przy czym naprawde zabijasz szaroscia ;]
Edit: fakt, za szczerosc masz plusa.
 

Ostatnio zmieniony przez praDa 2010-05-18, 10:30, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-18, 10:10   

Choć w dużej mierze irytuje mnie jego sposób zachowania,niektóre działania,a także i poglądy to stosunek mam obojętny.Potrafisz bronić za wszelką cenę swojego zdania co niewątpliwie jest plusem,jednak minus stanowi to,że obca jest Ci asertywność.
_________________
Drugs&hugs.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-05-18, 10:14   

Straho jest osobą cholernie szczerą, nie obchodzi Go, że kogoś zrani swoimi słowami, co myśli to mowi/pisze. Za to Go cenię. Wbrew pozorom ma trochę oleju w głowie i czasami Jego przemyślenia na dany temat zaskakują. Jednak myślę, że trochę kloryzuje swoje życie, żyje w pewnym stopniu fantazjami, a może już wierzy, że tak właśnie jest. Z jednej strony ma mnóstwo znajomych, beztroskie niemalże życie, a z drugiej strony spędza mnóstwo czasu na forum, po każdym banie wraca.
Nie mam nic do Niego, jednak jak martucha powiedziała

martucha1231 napisa³/a:

człowiek zagadka

.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-05-18, 11:41   

Takich 3 jak nas 2 niema ani 1, i myślę że to idealnie opisuje nasze relacje :D Ogólnie się uzupełniamy jak para gejów. Choć różnimy się w wielu kwestiach to cały czas jesteśmy "tacy sami". Straho przede wszystkim lubię za szczerość i brak oporów do grubego pojazdu, dostrzegł fałsz i obłudę w agusiek, którą tępi na każdym kroku, nie lubi Slow choć nawet on zauważył że niezła z niej lacha :P, słucha DGE więc wie co dobre, wytrawny melanżownik i człowiek który lubi wszystkie dzieci :D haha :D pią pią :D
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-05-18, 15:07   

Zupełnie nie potrafię go rozgryźć.Mimo,że jego wypowiedzi bywają kontrowersyjne,bo pisze co myśli,bez względu na to czy kogoś urazi czy nie,to naprawdę często się z nim zgadzam.Ma swoje zasady i poglądy,ma swój świat i bez względu na zdanie innych będzie miał.Raczej darzę go sympatią,bez względu na to czy mnie szanuje czy nie.Ma swoje zdanie,a to najważniejsze.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 16:15   

Hmm niezły masz avatar. Jest coś w nim takiego, ze aż nie mogę się patrzyć. Masz poglądy inne ode mnie, ale da się raczej z tobą pogadać.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 16:38   

Powiem tak, znam Straho od początku jego obecności na Forum... Jego lansem i "wielkim" melanżowaniem gardzę, bo po prostu jest to takie szukanie poklasku na siłę, ale ogólnie gościa szanuję. Ma swoje zdanie, nie zawsze jest tolerowany, ale ma to w dupie - za to plus. Ogółem jestem na plus.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 16:57   

Potrafisz zajść za skórę, jak zechcesz. Jak dla mnie w tym właśnie urok forum, że spotyka się tu dziwaczne persony. A Ty coś wnosisz na pewno, bo masz wiele do powiedzenia. Masz W na krytykę i tego Ci gratuluję. Jesteś ze starej ligi, łyso by mi było bez Ciebie na forum.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-05-18, 18:06   

Cóż. Na pewno nie można Ci odmówić plusa za to, że jesteś mimo wszystko szczery, osobiście mój szacunek do Ciebie wzrósł niesamowicie w momencie, kiedy przyznałeś się, że jesteś narcyzem. Plus, wielki plus.
Denerwuje mnie, jak czasami dogryzasz innym, zwłaszcza agusiek. Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś twierdziłeś, że nienawidzisz połowy forumowiczów, a nadal tu siedzisz do dziś, co dla mnie jest dziwne - jeżeli komuś coś nie pasuje, to nikt go tu nie trzyma. Kiedyś co chwila zakładałeś nowe tematy, w których skarżyłeś się na moderację, administrację, co było wręcz żałosne.
Na dzień dzisiejszy stosunek neutralny.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-18, 18:45   

Darcia napisa³/a:

jeżeli komuś coś nie pasuje, to nikt go tu nie trzyma.


I w drugą stronę, nikt mu nie każe iść.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com