Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

marzenasob  

User

Marzennna

Imię: Marzena

Wysłany: 2017-01-27, 01:52   

Głupi i głupszy! Najlepsza komedia z klasyków! To nic że oglądałam to już 100 razy! POLECAM!

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2017-01-27, 23:04   

Sierpień w hrabstwie osage
Boska Florence
Vaiana: skarb oceanu

Biały diabeł  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2017-01-28, 19:28   

metalmummy napisał/a:

Sierpień w hrabstwie osage
Boska Florence
Vaiana: skarb oceanu

jak chcesz moge ci sprzedac fjanyu film na priv

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2017-01-28, 20:41   

Biały diabeł napisał/a:

jak chcesz moge ci sprzedac fjanyu film na priv

nic od Ciebie nie kupie ;p

Bezimienny wędrowiec  

Stały User

Kuzuri

Wysłany: 2017-04-11, 18:24   

Ostatnio kilkadziesiąt filmów widziałem, ale niema sensu ich wszystkich wypisywać. Ale wypowiem się o dwóch bardzo popularnych tytułach, które mnie mocno rozczarowały. Mianowicie "Matrix" i "Mission: Impossible". Przez ten pierwszy film kino stało się gorsze. Mimo fajnego pomysłu wyjściowego wyszła przegadana padaka. Nie doszukałem w tym filmie się ani żadnej głębi ani nic, nawet godziwej rozrywki. A nazywanie go najlepszym filmem SF to herezja. "M:I" też - gorszy niż najgłupsza odsłona Bonda. Również przegadany, a intryga na siłę gmatwana. Postacie znikają i po jakimś czasie nagle pojawiają się z dupy w dalszej części. Wymuszone twisty i beznadziejna końcówka w tunelu. Obejrzałem też dwójkę i znacznie lepiej wypada - mimo, że kretyńsko głupia to chociaż jako kino rozrywkowe jest okay. Trójka też od bidy ujdzie.

Jimmy FoX  

VIP

Imię: Tomasz

Wysłany: 2017-04-11, 21:47   

Dziewczyna z pociągu - bardzo dobry. Książka musi być mega.
Deadpool jakiś piąty raz.

Bezimienny wędrowiec  

Stały User

Kuzuri

Wysłany: 2017-04-14, 14:05   

"Cienka czerwona linia" (1998) - dobry film, ale trochę zbyt dużo niepotrzebnej narracji i ckliwych dialogów. Technicznie doskonały i pięknie sfilmowany. Obsada też konkretna. 8/10
"Deja Vu" (2006) - Niezły thriller, który dobrze się ogląda, ale popada w schematy i ma kilka dziur. Happy end też zbędny. Ale wciąga i zrealizowany jest całkiem dobrze. 7/10
"Retrospekcja" (1997) - Znów motyw pętli czasu. Może niezbyt ambitne kino, ale nieźle zaaranżowana intryga. Minusem jest wiele naciąganych i naiwnych scen. Klimat okay. 6,5/10

Hella  

Pogromca postów

Wysłany: 2017-06-07, 22:04   

Przygody Merlina s01e01-03. Całkiem to fajne, momentami prześmieszne, aczkolwiek widać, że grafiką komputerową zajmował się jakiś wybitny mistrz. Trochę mało realistycznie wyglądają różne magiczne stwory, bardziej jak w grze komputerowej niż w filmie. Ale jakoś tam da się to przeżyć. :-P

ZielonaKredka

User

Wysłany: 2017-07-05, 14:58   

Kong wyspa czaszki. Nie spodziewałam się niczego wybitnego i tak było, ale dobrze się bawiłam. I piękne zdjęcia :)

Hella  

Pogromca postów

Wysłany: 2017-07-11, 20:16   

Sporo ostatnio obejrzałam. :-P Skończyłam cały serial Przygody Merlina, teraz odświeżam sobie Star Wars: Rebelianci, pierwszy i drugi sezon konkretniej. W międzyczasie obejrzałam też Star Wars - Zemsta Sithów i Batman: Początek.

maniana

Stały User

Wysłany: 2017-07-12, 15:28   

Zielone Kredka - ja poszłam na Konga bez przekonania a film jest super, efekty specjalne naprawdę wgniatały w fotel. Teraz myślę, na co by tu jeszcze fajnego pójść do kina i nie wiem :(

Eri  

User

Wysłany: 2018-08-26, 13:45   

"Rytuał" pomimo niskich ocen tego horroru na wielu portalach stwierdzam że nie ma co się kierować opinią innych. Film oceniłabym na dobrą 7, miał klimat i w sumie dosyć ciekawy wątek, może początek się zbytnio nie zapowiadał, ale potem fajnie się rozkręcił. Ogólnie polecam ;)

Lady Virgin  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2018-08-30, 21:03   

303. Bitwa o Anglię - gdybym obejrzała wcześniej zwiastun i recenzje to chyba nie wybrałabym tego filmu na seans w kinie. Ale, że miałam ochotę na karmelizowany popcorn, a konkurencję stanowiły: "Mission: Impossible" i "Szpieg, który mnie rzucił", poszłam - nie żałuję, ale film nie powala na kolana i z pewnością nie jest to historia trzymająca za serducho jak na przykład zrobiła to Dunkierka. Całkiem niedawno oglądałam tamten film i może dlatego spodziewałam się czegoś na podobnym poziomie, a w tym porównaniu niestety Dywizjon wypada marnie. Nie dlatego, że historia nie jest poruszająca, ale sposób jej realizacji i cały aspekt trchniczno - artystyczny - jest po prostu słaby. A szalę goryczy przelewa zdubbingowany głos Rheon'a.
Nie spodziewałam się, ale wygląda na to, że kolejny film "Dywizjon 303 - historia prawdziwa" będzie lepszy.
Bitwa o Anglię ode mnie ma takie słabe 5/10.

[ Dodano: 2019-08-08, 00:39 ]
euforia - w miarę świeży serial na HBO, dla mnie pierwsze sześć odcinków było mega. W ostatnich dwóch akcja traci rozpęd, nie do końca podoba mi się jak zostały rozplątane niektóre wątki, ale całość warta uwagi. Przyjemnie się to ogląda chyba przede wszystkim ze względu na kreacje bohaterów. których poznajemy z każdym odcinkiem bardziej i nie przestają zaskakiwać. Naprawdę podoba mi się, że serial daje do myślenia, porusza trudne tematy, ale nie dołuje nie obciąża psychiki. Jest lekki, może to zasługa pracy kamery zwłaszcza w ostatnich dwóch odcinkach i muzyki, która we wszystkich odcinkach jest genialna. Polecam 8-)
Or unsingable songs

Invivo

User

Wysłany: 2019-08-08, 16:06   

"Rok spokojnego słońca" - niby kolejne tandetne romansidło, ale dobre aktorstwo oraz prosta scenografia bez zbędnych "udziwnień" robią swoje. Naprawdę przyjemny klasyk opowiadający o miłości Polki i Amerykanina pochodzących z dwóch, różnych światów.
"Łagodna" - film na podstawie opowiadania Dostojewskiego, miód na moje serce. Produkcja oszczędna we wszystkim, ale bardzo symboliczna i przemawiająca. Świetne obrazuje tragizm młodej dziewczyny przymuszonej do poślubienia znacznie starszego mężczyzny.

krymaz2

User

Wysłany: 2019-08-14, 09:38   

Ostatnio obejrzałem film pt. Detektyw Pikachu, bardzo polecam wszystkim zainteresowanym tematyką\środowiskiem pokemonów.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com