Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

ja91fajny

Stały User


Doł±czył: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2010-01-08, 23:35   co po liceum?

hej

mam powazny problem,w tym roku pisze mature i koncze liceum w zwiazku z tym mam do was pytanie , ogolnie pochodze z nie zbyt bogatej rodziny, wiec na ewentualne studia raczej nie mam pieniedzy...poza tym mam 2 starszych braci ale oni mieszkaja z nami w malej miejscowosci, brat najstarszy pracuje ale ma srednie wyksztalcenie ale mieszka z nami a brat 21 letni tez mieszka z nami i uczy sie w "zaku" w naszym miescie, moim rodzice nie skonczyli studiow. Ja reczej bardzo dobrze sie ucze ,do 1 klasy liceum mialem swiadectwo z paskiem a teraz srednia ocen 4,2 okolo. Chcialem isc na studia aktorskie do wawy lub cos w ten desen ale wiem ze sie nie dostane a jak juz to nie bedzie mnie stac na to itd , poza tym jesem najmlodszy i troche rozpieszony i obawiam sie ze nie poradzilbym sobie sam w wielkim, obcym miescie?

co mam zrobic ? co mi radzicie? jak rozwiazac ten trudny ZYCIOWY problem?

//Najpierw radzę popracować nad gramatyką.

pozdrawiam,czekam na odpowiedzi
 

Frozy  

Pogromca postĂłw

The Destroyer



Wiek: 24

Doł±czył: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wysłany: 2010-01-08, 23:37   

moĹĽe jakieĹ› stypendium?
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 13 Gru 2009

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2010-01-08, 23:58   

MoĹĽe sprĂłbujesz AWF?
 

Lena  

Pogromca postĂłw

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doł±czyła: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wysłany: 2010-01-09, 12:27   

ja91fajny napisał/a:

poza tym jesem najmlodszy i troche rozpieszony i obawiam sie ze nie poradzilbym sobie sam w wielkim, obcym miescie?

po pierwsze nie podchodz do tego "nie dam rady, nie poradze sobie" bo jak w to wierzysz to tak bedzie.
Pomysl dam rade i rob co w Twojej mocy.

ja91fajny napisał/a:

Chcialem isc na studia aktorskie do wawy lub cos w ten desen ale wiem ze sie nie dostane a jak juz to nie bedzie mnie stac na to

to idz na zaoczne i znajdz prace. Przy Twojej sredniej ocen mozesz liczyc na stypendium naukowe jesli sie postarasz a jezeli nie jestes zbyt bogaty to i na socjalne.

wez sie w garsc uwierz w to ze sobie poradzisz .
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

muzykalnaa  

Stały User

Pesymistka



Wiek: 31

Doł±czyła: 25 Kwi 2009

Sk±d: Wielkopolska ;]

   

Wysłany: 2010-01-09, 12:47   

z tego co wiem to są też państwowe, bezpłatne studia. nie wiem czy zaoczne, ale dzienne na pewno i tu byłaby kwestia opłacenia mieszkania w jakimś mieście, chyba, że w twoim są bezpłatne studia. Są też kredyty dla studentów, które spłaca się po studiach. Ja też z jakoś specjalnie bogatej rodziny nie pochodzę wiec po liceum jeśli zdecyduję się na studia to raczej na zaoczne i do pracy może jeszcze kredyt
_________________
"¦wiata nie da się zmienić, ale zawsze można zmienić siebie"
 

Frozy  

Pogromca postĂłw

The Destroyer



Wiek: 24

Doł±czył: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wysłany: 2010-01-09, 14:47   

Cytat:

nie wiem czy zaoczne



zaoczne i wieczorowe są płatne
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

patryk15

User


ImiÄ™: Patryk

Doł±czył: 07 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-01-15, 20:06   

TeĹĽ pochodzÄ™ z niezamoĹĽnej rodziny, ale mnie taka sytuacja jak ciebie spotka za kilka lat :) lecz ja juĹĽ mam plan.
Przez rok albo dwa będę pracował za granicą i zarabiał pieniądze na studia. Przy okazji zwiedzę trochę światu. ;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com