Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

luki22  

User

luki22



Imię: £ukasz

Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2009-03-13, 23:26   

Dziewczyny uważam, że powinniście robić to o czym marzycie, wtedy przyjemniej się żyje i pracuje :)
[quote="cosma"]

annie_93 napisa/a:


@luki - teraz dla kobiet siedzenie w domu to rzadko jest przywilej :P Kobiety są aktywne i same chcą pracować !


Nie wszystkie kobiety takie są, więc nie można tak generalizować. Niektóre chętnie zostaną w domu jak mąż zarobi na ich utrzymanie i zachcianki :).
_________________
Umiera się wyłącznie za to, dla czego warto żyć.
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2009-03-14, 11:39   

luki22 napisa/a:

Niektóre chętnie zostaną w domu jak mąż zarobi na ich utrzymanie i zachcianki :).



Szczerze powiedziawszy - nie przejmowałabym się za bardzo moimi "zachciankami"; ważne, żeby w takim układzie (gdy kobieta zostaje w domu) mąż zarobił na utrzymanie całej rodziny, mieszkanie i to tak, żeby nie trzeba było pożyczać, gdy coś niespodziewanego wyskoczy.
 

luki22  

User

luki22



Imię: £ukasz

Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2009-03-14, 13:04   

Ale jakbyś miała dodatkowe pieniądze na zachcianki to byłoby dobrze :). Wiem, że dziewczyny lubią sobie raz na jakiś czas kupić biżuterię, buty czy nową torebkę :D
_________________
Umiera się wyłącznie za to, dla czego warto żyć.
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2009-03-14, 13:08   

luki22 napisa/a:

Wiem, że dziewczyny lubią sobie raz na jakiś czas kupić biżuterię, buty czy nową torebkę :D



Naturalnie. Ja jednam mam swoje lata (;p) i uważam, że piew rzeczy dla ewentualnego dziecka, mieszkanie i życie, potem rodzice ;)
 

cosma  

User



Doczya: 01 Mar 2009

   

Wysany: 2009-03-14, 19:29   

magiczneslowa napisa/a:

ehh ja bym chciała pomagać ludziom przemocy rodzinnej itp.
ale niewiem gdzie składac papiery i wgl ciemna magia...
jestem dopiero w 3gim (własciwie już koncze ją hehe )
ale myśle o tym bardzo poważnie ..



Hmm myślę, że możesz iść na psychologię kliniczną a potem specjalizować się w interwencji kryzysowej ... Ale kurator to też jest dobry pomysł - żeby nim zostać wydaje mi się, że można pójść na jakiś kierunek społeczny np socjologia, pedagogika, resocjalizacja a potem kursy.

@luki22 - oj lubią, lubią ...ostatnio stwierdziłam, że już nie ruszam się z domu, żeby znowu sobie czegoś nie kupić. I co?? Allegro ;/

Ale myślę, że tak jak Ostia jak już będę miała własną rodzinę to najpierw o dzieciach będę myślała. U mnie w domu właśnie tak było. Jak tata wracał z rejsu to wszyscy szliśmy na zakupy, a dla nas zawsze najwięcej kupowali. Oj jaka to była radocha :P Taki rytuał cały - najpierw do kantoru (jeszcze euro nie było) a potem szał :D
 

luki22  

User

luki22



Imię: £ukasz

Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2009-03-27, 13:45   

Kiedyś były inne czasy, inna wartość pieniądza. W Polce dolary były warte fortunę, teraz zmieniło się to diametralnie. Z drugiej strony pokaźna suma ojro też robi wrażenie w tej chwili :P. Ale nie samymi pieniędzmi człowiek żyje, więc trzeba się trzymać planów i marzeń a nie tylko kasy!
@Cosma Byłaś na dniach otwartych Akademii Morskiej w weekend?
_________________
Umiera się wyłącznie za to, dla czego warto żyć.
 

cosma  

User



Doczya: 01 Mar 2009

   

Wysany: 2009-03-27, 19:32   

Byłam :) a Ty? jestem zaskoczona organizacją, że był przewodnik itp. Chyba planetarium na mnie zrobiło największe wrażenie, bo nigdy wcześniej nie widziałam.
 

mloda2345  

Pogromca postów



Imię: Kinga

Wiek: 30

Doczya: 12 Mar 2009

   

Wysany: 2009-03-27, 20:01   

hmm...a ja idę do zawodówki, potem liceum uzupełniające i myślę, że pójdę na studia kosmetyczne. Cóż trochę kręta droga, ale mnie to nie przeszkadaza :)
 

Carmillio  

Mega wymiatacz



Imię: Piotr

Wiek: 29

Doczy: 11 Lut 2009

   

Wysany: 2009-03-27, 20:08   

ja myśle na technikum/liceum w mechaniku a potem jakieś studia, architektura mnie ciekawi ale to musze budowlanke skonczyć
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

Duch J.FoXa  

User



Imię: Jimmy

Wiek: 33

Doczy: 20 Lut 2009

Skd: Banicja

   

Wysany: 2009-03-27, 20:27   

A ja się zdecydowałem na szkołę policyjną w Krakowie, o!
 

moby

User


Doczy: 27 Mar 2009

   

Wysany: 2009-03-27, 21:54   

Ja byłem na dniach Akademii Morskiej. Bardzo ciekawie gość opowiadał o kierunkach. To co jest plusem wielki tej uczelni to, ze brakuje ludzi w zawodzie przez co praca po uczelni jest praktycznie gwarantowana. A co chcesz iść?
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2009-03-27, 22:22   

Politechnika Krakowska - Informatyka - 5 letnie mgr. inż.
_________________
Pozdrawiam, Lvcas
https://www.balonowe.pl
 

luki22  

User

luki22



Imię: £ukasz

Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2009-03-30, 20:05   

cosma napisa/a:

Byłam :) a Ty? jestem zaskoczona organizacją, że był przewodnik itp. Chyba planetarium na mnie zrobiło największe wrażenie, bo nigdy wcześniej nie widziałam.


Też byłem, ja w sobotę :). Planetarium faktycznie niezłe, ogólnie podobało mi się zaangażowanie studentów w organizację tych dni. Poza tym po odwiedzeniu uczelni ma się przyjemne wrażenie.

moby napisa/a:

A co chcesz iść?


Przeczytaj trochę postów wyżej, pisałem że wybieram się na wydział nawigacyjny :).
_________________
Umiera się wyłącznie za to, dla czego warto żyć.
 

moby

User


Doczy: 27 Mar 2009

   

Wysany: 2009-04-03, 20:02   

Informatyka? I co chcesz siedzieć przy kompie 5 lat? Koszmar Bierz coś z życia i idź, gdzieś gdzie nie będziesz się nudził!!
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 22 Sty 2009

   

Wysany: 2009-04-03, 20:12   

Cytat:

gdzieś gdzie nie będziesz się nudził!!


jezu a co ty nim jesteś? ty lubisz wąchać kwiatki on lubi komputery.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyślałem 'pier****!" i przeleżałem cały miesiąc...ćpałem, oglądałem telewizję, lizałem rany. Było fajnie.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com