Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-16, 07:51   

Piracy napisa³/a:

I tylko tyle musi mieć?


Dla niektórych tak.


Zresztą, co tu się bardzo rozwodzić nad tematem, skoro wszystko zależy od konkretnego przypadku? Przecież nie można powiedzieć że wszystkie(większość) bardzo szczupłe dziewczyny są brzydkie, a te o bardziej "kobiecych" kształtach ładne.

Ogólnie z tego co zauważyłem to preferuję takie mniej rzucające się w oczy, o. Zarówno jeśli chodzi o styl, jak i figurę.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-16, 10:38   

BartekTEO1908 napisa³/a:

Jak widzę taką to chyba nie muszę pisać co bym z nią zrobił.....



Znając życie nic.

BartekTEO1908 napisa³/a:

Ale nie może też być gróbą tłustą świnią, musi być w sam raz, i zgrabna.



Gdybym miał kłopoty z nadwagą może bym się obraził. Dziewczyna nie jest świnią i są faceci, którzy takie kształty lubią to są gusta. Może się Tobie to nie podobać ale nie masz prawa mówić o osobie, której nie znasz, że jest świnią (w dodatku z takimi epitetami). Skoro Ty tak to ja powiem, że dla masz prostackie myślenie.

Z samym wyglądem gdybym miał ochotę mógłbym spędzić jedną noc nie więcej. Jak pisali poprzednicy bardzo mądrze czasem dziewczyna strasznie potrafi przyciągnąć do siebie charakterem, uśmiechem etc. i wtedy wady urody schodzą na drugi plan. Zresztą spędzić kilka lat z samymi cyckami i krągłą pupą może się znudzić, a spędzanie czasu z inteligentną i pociągającą dziewczyną nie nudzi.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-06-16, 11:13   

Jeśli jest po prostu chudą, nie anorektyczką to nie mam nic przeciwko ^^
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-06-17, 09:58   

Bardzo podoba mi się chudość u dziewczyn, może nie a'la anoreksja, ale podobają mi się wystające kości biodrowe i obojczykowe < 3
Chociaż w dziewczynach nie gustuję ; )
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-06-17, 10:28   

chude jest piękne moim zdaniem. szkoda, że nie jest mi to dane.
gdybym była mężczyzną, z pewnością pociągałyby mnie szczupłe.

endorfina napisa³/a:

może nie a'la anoreksja, ale podobają mi się wystające kości biodrowe i obojczykowe

o tak, tak tak.
_________________
meow
 

AsoniL  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Cze 2010

Sk±d: ¦wiêtokrzyskie

   

Wys³any: 2010-06-17, 12:50   

diego napisa³/a:

BartekTEO1908 napisał/a:
Jak widzę taką to chyba nie muszę pisać co bym z nią zrobił.....



Znając życie nic.
BartekTEO1908 napisał/a:
Ale nie może też być gróbą tłustą świnią, musi być w sam raz, i zgrabna.



Gdybym miał kłopoty z nadwagą może bym się obraził. Dziewczyna nie jest świnią i są faceci, którzy takie kształty lubią to są gusta. Może się Tobie to nie podobać ale nie masz prawa mówić o osobie, której nie znasz, że jest świnią (w dodatku z takimi epitetami). Skoro Ty tak to ja powiem, że dla masz prostackie myślenie.



Chude dziewczyny są fajne ale anorektyczki już nie i wkurzające jest jak czasami bardzo szczupła osoba mówi że musi schudnąć :kwasny:
_________________
http://w204.wrzuta.pl/aud...eczna_2011#none

http://pawnic14.wrzuta.pl..._bede_kawalerem
 

asia22-93  

User



ImiÄ™: Asia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-04, 02:00   

Taa mnie tez denerwuje jak naprawde szczuple laski gadaja, ze musza schudnac, bo sa grube, to jest denerwujace...
Ja sama jestem bardzo szczupła, ale do anoreksji to mi daleko, bo na codzienne cwiczenia jestem za leniwa, a jem praktycznie co chwile cos. Po prostu taka przemiana materii i takie geny mam... Fakt jak jestem na plazy i leze na plechach, to odstaja mi kosci biodrowe i zebra z lekka mi odstaja, denerwuje mnie to. A najbardziej denerwuja mnie komentarze ludzi, ktorzy mnie nie znaja i nie wiedza jaka jestem, a mowia, ze nic nie jem i sie glodze ;/
 

PUNK96  

Wymiatacz



ImiÄ™: Tymek

Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Sty 2010

Sk±d: Zapolice

   

Wys³any: 2010-07-04, 07:28   

Ja tam wole gdy dziewczyny jest więcej do kochania.
_________________
,,Ani ludzi, ani świata nie widzimy takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi widzieć się nauczyliśmy" - Stefan Pacek
 

TheExoddus  

User



Imię: £ukasz

Wiek: 29

Do³±czy³: 04 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-04, 16:32   

Szczupły dziewczyny są bardzo ładne. Miałem ostatnio dziewczynę która strasznie mało jadła (poznaliśmy się na zielonej) więc pomyślałem że jej nie smakuje jedzenie, ale po 3 dniach obserwacji stwierdziłem że chyba ma jakiś problem . Za jakiś tydzień byliśmy razem i zapytałem się czy ma jakiś problem. Nie chciała się przyznać bo myślała że ją odrzucę ale wkońcu zobaczyła że może mi to powiedzieć i przyznała się że byłą chora na anoreksje ale że juz z tego wyszła ale nadal nie lubi jeść ;] Nie była wcale taka chuda, wyglądała jakby poprostu dbała o siebie od malucha ;]

Dziewczyny szczupłe są COOL ;]
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-07-04, 18:24   

Ostatnia wybranka miała raptem kilka kilogramów mniej, aniżeli ja i pomimo tego bardzo mi się podobała ;) Sam nie należałem, podkreślam należałem do nieco masywniejszych mężczyzn, ale obecnie jest zupełnie inaczej.

Szczerze? Lubię, gdy jest się do czego przytulić, za co złapać i na coś popatrzeć. Obrzydzają mnie przypadki, które w udzie mają tyle co ja w łydce.

Tak moim zdaniem 70 kg może dziewczyna w wieku 17/18 lat ważyć i to wcale nie jest dla mnie za dużo. Po prostu kochałbym taką, jaka jest i niezależnie od wagi - ważniejszy jest dla mnie charakter, bo nie oszukujmy się - jeśli dziewczyna odpycha Cię fizycznie, to raczej tego dalej nie pociągniesz.
_________________

 

agnieszka003

Stały User


Do³±czy³: 10 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-05, 16:22   

To,że dziewczyna jest szczupła nie znaczy, że mało je:/ Denerwuje mnie takie gadanie. Mój wzrost to 170 cm a ważę 45 kg. Jem odpowiednio dużo a nawet za dużo. :-D A jeśli ktoś może opychać się bez liczenia kalorii to chyba lepiej, nie? :-)
_________________
GG: 35086869
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-07-07, 13:36   

po prostu masz szybkÄ… przemianÄ™ materii :-)
Szczupłe dziewczyny jak najbardziej, ale chude to już nie bardzo :/ Tak to rozróżniam :-) Nie wiem jak to przeliczyć na kilogramy, więc nie będę pisał ile, co i jak. po prostu oceniam to wzrokowo :D
 

agnieszka003

Stały User


Do³±czy³: 10 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-07, 15:09   

Oj aż czasami strach się bać oceny faceta :-D
_________________
GG: 35086869
 

HardkorowyDziad  

Stały User

Książe Ciemności



Do³±czy³: 23 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-07-10, 21:14   

może być chuda, ale bez przesady =)
_________________
http://[reklama]/
 

americanboy  

User

Wyjadacz serników


Do³±czy³: 11 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-11, 22:38   

lepsza chuda niz jakas pumba czy cus podobnego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com