Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-16, 23:18   

Nie wyobrażam sobie wesela bez dobrego, starego polskiego disco polo.
Stare kawałki z tego gatunku mają dość fajne teksty - szczególnie podobają mi się te, które śpiewa Zenek Martyniuk w zespole Akcent :-)
A to co się teraz tworzy... no cóż, ja wolę starsze piosenki, ale nie mam nic przeciwko jeśli piosenka zawiera głupi tekst, bo w muzyce disco chodzi o to, żeby nóżka sama zaczynała tańczyć kiedy się ją usłyszy ;)
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-08-15, 10:18   

Co roku ta sama powtórka z rozrywki i co roku jestem na taki festyn, gdzie gra disco polo zmuszana pójść.
Co roku nie bawię się przy tym dobrze, szczerze mówią w ogóle się przy tym nie bawię.
I muszę się napić, żeby to znieść.
I nie tańczę, tylko stoję w tłumie myśląc o swoich sprawach, o swoim życiu.
Po prostu jak można na trzeźwo znieść gębę tego, który śpiewa? Który mówi o latających biustonoszach, że je chce od dziewczyn. Jak można być takim chamem, w głowie mi się nie mieści.
I pijane dziewczyny, które starają się być jak najbardziej seksowne dla tego buraka.
A faceci? Którzy tańczą, to jest jakiś cyrk, jak jeszcze jakiś zaprosi cię do tańca, a ty nie chcesz, a on zaczyna ci wymachiwać koszulką koło twarzy.
Więc co robię w takich sytuacjach i na tego typu imprezach?
Kupuję frytki i piwa. I idę to gdzieś jeść, myśląc "Ja pier****".
_________________
W miękkim futrze kota
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-08-15, 12:07   

Uwielbiam jak również disco(70/80s) często ze znajomymi słuchamy,śpiewamy i najczęściej są to koleżanki aniżeli koledzy. Nie wyobrażam sobie tańczyć przy innej muzyce na weselach i potańcówkach. Co innego kluby.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-08-15, 21:24   

Uwielbiam disco polo, słucham bardzo często. A ludzi, którzy muszą się napić, żeby znieść piosenki tego typu, uważam za niesamowicie sztywnych, ble.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-08-15, 22:21   

Do zabawy nie ma problemu, ale na pewno nie jest to muzyka do słuchania.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-08-15, 22:52   

"A ludzi, którzy muszą się napić, żeby znieść piosenki tego typu, uważam za niesamowicie sztywnych, ble."

Niech mnie Panienka nie obraża.
I nie używa "ble", kiedy nie trzeba, bo czuję się naprawdę źle, noo.
_________________
W miękkim futrze kota
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-08-16, 16:57   

Nie słucham, bo nie przepadam za tą muzyką. Jedyny zespół disco polo, który nawet lubię to Weekend. Są nowocześni, ich muzyka nie jest taka jak stare disco polo, nie ma tego obciachowego klimatu. Niektóre kawałki z tego gatunku jeszcze idzie znieść, ale sporo jest takich mega obciachowych, że pomimo moich dobrych chęci strawienia tej muzyki na imprezach, nie wytrzymuję i wychodzę. Szanuję gusty muzyczne innych, ale czasem moje odczucia i wrażliwość słuchowa robią swoje.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-08-16, 23:07   

Cytat:

Są nowocześni, ich muzyka nie jest taka jak stare disco polo, nie ma tego obciachowego klimatu.


¯e jak? :mrgreen:
Co jak co, ale obciachowy klimat zawsze będzie towarzyszył temu rodzajowi muzyki.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-08-16, 23:13   

WhosThere, tak, disco polo wiaże się z takim klimatem, ale Weekend jest w miarę znośny, nie jest aż tak obciachowy jak inne zespoły np te z lat 90.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-08-16, 23:26   

Bo ja wiem, to już kwestia gustu. Chociaż faktycznie można znaleźć wiele gorszych od nich zespołów.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-08-17, 00:14   

A ja tam lubię disco polo, można się przy nim wybawić :-)
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

LillyMon  

User

gwiazdeczka



Do³±czy³a: 21 Sie 2013

Sk±d: z dali wielkich

   

Wys³any: 2013-08-21, 14:01   

Jak w moim pobliskim sklepie puszczają disco polo to wychodzę... może i da się wybawić, ale to nie moje klimaty:/
 

Evil  

User

Evil



Wiek: 26

Do³±czy³a: 08 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-09, 21:27   

Irytuje mnie, kiedy słyszę na co dzień.
Na weselach - ewentualnie ZNIOSÊ...
Muzyka dla niezbyt wymagajÄ…cych.
Muzyka bez przekazu.
Nie dla mnie.
_________________
Ludzie stronią od miłości
ZamykajÄ… przed niÄ… drzwi
Przekaz jasny, krótki, prosty:
„Trzeba kochać, aby żyć …”
 

CzarodziejkaP  

Stały User

Owszem



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-05-10, 01:16   

Nie jest to typ muzyki, którego słucham w drodze na uczelnię czy zakupy. Nie relaksuję się przy tym.
Są jednak takie dni, kiedy wiem, że do innej muzyki bawić się nie będę, więc jadę do klubu z tego typu piosenkami albo sama ogarniam domówkową playlistę.
_________________
Cza­sami wy­daje mi się, że to wszys­tko; wscho­dy, zacho­dy słońca, szum wo­dy w rze­ce czy uśmie­chy in­nych ludzi są tyl­ko sce­nog­ra­fią do kiep­skiego przed­sta­wienia, w którym na­wet nie gram głównej roli.
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-05-11, 10:20   

Prosta muzyka bez ambicji.... No, ale chwytliwa. Do czego można bawić się lepiej na imprezie ze znajomymi? Głupawy tekścik o miłości, fajna melodyjka. Potańczyć można. Do zabawy w sam raz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com