Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

hub93  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-05-11, 19:13   

Jest nawet piosenka Disco-Polo w której śpiewają "Nikt nie słucha a każdy zna". Ten rodzaj muzyki jest idealny na różnego rodzaju imprezy, zabawy, potańcówki. Jak wyżej już napisane- prosty tekst, chwytliwa melodia i wszysycy bawią.
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2014-05-13, 21:16   

Nie lubię tego rodzaju muzyki. Teksty piosenek mówią tylko o jednym, wokaliści za bardzo nie potrafią śpiewać, muzyka prosta.
 

Nupek369  

User


ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 07 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-05-28, 14:15   

Nie wyobrażam sobie imprezy bez dobrego disco :D Tańce, hulańce, śpiewy i jest pięknie :D
_________________
REGULAMIN
// vialink
 

ma_deline  

User


Do³±czy³a: 01 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-01, 20:27   

Ja również uważam, że do disco polo jest najlepsza zabawa! Często też zdarza mi się w domu posłuchać. Ta muzyka nastraja mnie pozytywnie do życia :)
_________________
www.youtube.com/watch?v=3uedlCyuT-8
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-06-01, 20:30   

Tragedia. Tragedia to dla mnie, nie zabawa.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2014-06-04, 01:50   

Nie wierzę, naprawdę tutaj niektórzy ludzie bronią tej muzyki.

Ta, kojarzÄ™ kilka piosenek, wszystkimi gardzÄ™.
Z natury staram się być otwarty, bo uważam, że każdy gatunek muzyki posiada dobre piosenki, że jakoś muzyki nie jest uzależniona od gatunku. Jednak disco-polo jest tutaj chyba wyjątkiem, bo jak nawet punk potrafi mieć jakieś sensowniejsze piosenki, to w discopolo nie ma nawet jednego wyjątku, bo to z założenia jest wyjątkowo prymitywny syf pod względem tekstu i muzyki. To jest cały gatunek muzyczny w którym nie da się znaleźć piosenki o żadnych walorach. Można to uznać za fenomen.

A że ludzie się do tego bawią, no to fajnie. Równie dobrze by się mogli bawić do odgłosów wycia krowy, jakby byli pijani. Jako muzyka i tekst discopolo jest na absolutnym dnie i nawet nie da się znaleźć utworu który by próbował iść minimalnie ponad tą linię dna.

Co zabawniejsze nawet jest jakiś kanał gdzie ci gra 24 na dobę discopolo. Nie chcę wiedzieć kto to ogląda
_________________
 

Tiamat  

User



Do³±czy³a: 17 Cze 2014

Sk±d: ¦wiêtokrzyskie

   

Wys³any: 2014-06-17, 17:25   

Ogólnie nie przepadam za disco-polo, często nie rozumiem jak na dłuższa metę można tego słuchać. Jak pisały osoby wyżej, teksty zawsze takie same, to samo z melodią. Do ludzi, którzy tego słuchają nic nie mam, ale staram się nie przebywać w takim towarzystwie, bo czasem ta muzyka mnie denerwuje.
Oczywiście, gdzieś na imprezach jeśli słyszę taką muzykę to staram się przetrwać, ale zdecydowanie to nie jest mój typ.
_________________
Są takie noce, kiedy świat się kończy. ¦wiat odchodzi i zostawia nas z rozszerzonymi źrenicami i bezradnie opuszczonymi rękoma.

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-06-17, 17:34   

Bard_Zerald napisa³/a:

Nie chcę wiedzieć kto to ogląda



Mam takÄ… ciociÄ™.
Chyba polo tv.

[ Dodano: 2014-06-17, 17:36 ]
¯eby było śmiesznie dodam, że jest nauczycielką niemieckiego, wcale niegłupią.
dziwi mnie czasami czemu
_________________
W miękkim futrze kota
 

Tiamat  

User



Do³±czy³a: 17 Cze 2014

Sk±d: ¦wiêtokrzyskie

   

Wys³any: 2014-06-17, 17:36   

DeSade napisa³/a:


Chyba polo tv.


Tak, ten kanał. U mnie jak rodzice raz go włączyli i to leciało przez jakieś 2 godziny to myślałam, że oszaleję.
_________________
Są takie noce, kiedy świat się kończy. ¦wiat odchodzi i zostawia nas z rozszerzonymi źrenicami i bezradnie opuszczonymi rękoma.

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2014-07-01, 22:44   

Jak słyszę, że ktoś gardzi disco polo, zapewnia, że nie słucha, nie zna, nienawidzi, dziwi się jak można lubić, ba - bawić się przy takiej muzyce, jak można jej w ogóle słuchać, to od razu maluje mi się w głowie obraz gbura, ponurego człowieka, dla którego czytanie kryminału w ciasnych czterech ścianach to szczyt rozrywki, no i który nie potrafi szaleć, bawić się. Rozumiem, można nie lubić disco polo, ale bez przesady żeby nie tolerować tej muzyki i pogardzać tymi, którzy jej słuchają.

Lubię deep, progressive, electro house, trance i rap, ale od disco polo też nie stronię. Nawet mogę powiedzieć, że lubię tę muzykę, bo choć teksty tych piosenek są bardzo proste i mają banalną, praktycznie jedną i tę samą tematykę, to przywodzą na myśl dzieciństwo, no i beztroskę.
Nie mówię tu o Nieciku i innych g****. Są zespoły naprawdę fajne, na wyższym poziomie.
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 18:47   

Nienawidzę disco polo, w większości takich utworów są płytkie teksty i muzyka też mi nie odpowiada.
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 18:52   

hub93 napisa³/a:

"Nikt nie słucha a każdy zna".


Właśnie! Więc przyznawać się! Nie no, piosenki Disco Polo są właśnie idealne na imprezy, potańcówki i ogólnie, teksty są banalnie proste dlatego każdy łatwo je zapamiętuje. Ogólnie nie słucham Disco Polo, nie przepadam, ale najlepiej się właśnie przy nich bawię.
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-08-10, 02:49   

Co sądzę o disco-polo..pierwsze na myśl przychodzi mi nick osoby powyżej. Czasami mam nastrój na jakąś szybką muzykę, jak np. grindcore i może się nawinąć disco po drodze, ale nigdy nie jest to polskie disco-polo.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-10, 09:30   

PanTotenowy napisa³/a:

Co sądzę o disco-polo..pierwsze na myśl przychodzi mi nick osoby powyżej.


Zawstydzasz :oops:

Poza tym Disco Polo to chyba Polska muzyka.
 

Amelia39

User


Do³±czy³: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-11, 08:28   

dla mnie discopolo mogłoby nie istnieć, ale teraz chyba przeżywa boom. Najgorsze jest to,że mainstreamowe media promują tego rodzaju muzykę o słabych wokalach, tekstach i muzyce. naprawdę można się dobrze bawić przy lepszych kawałkach, niediscopolowych... Nie, nie słucham disco-polo i wolałabym, żeby nie istniała taka muzyka.
_________________
3. Podpisy
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 100 postów.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com